- 45 тис. км
- Бояни
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто продається з повним переоформленям. страховка скінчилась у квітні. Що робилось. ГРМ - новий. 19.05.25 міняли. Сальник колінвала (передній) - новий 19.05.25 Сальники клапанів - нові ??.06.24 (розсухарювали) Гідрокомпенсатор (3 шт. ) новий ??.06.24 Свічі - нові ??.04.25 Трамблер - новий ??.06.24 Бронепровода - нові ??.04.25 Форсунка - Нова ??.08.24 ДПДЗ - новий ??.08.24 Повітряний фільтр - новий ??.04.25 Масляний фільтр - новий ??.06.24 Масло - мінялось 4000 назад. Колодки - нові 19.05.25 Тормозний циліндр (задній правий) - ??.07.24 Бензонасос - новий ??.08.24 Вихлопна (до "штанів") - Нова ??.06.24 Датчик температури - новий ??.06.24 Шланги топливні (під капотом) - нові ??.06.24 Бензиновий фільтр - новий ??.06.24 Антифріз - новий ??.06.24 Чохли - нові Моноінжектор переобраний повністю. Захист картера новий ??.08.24 ВУТ і ГТЦ нові. ??.08.24 Пара зимової ризини, НОВА ??.11.24 також зроблена ходова 19.05.25. (перед) Мінялись ричаги передні, колодки, замінена тормозуха, прокладені нова тормозна магістраль. дно ціле, пороги лівий цілий, правий можна поварити (візуально не видно, тільки я лягти під авто. задній правий ланжерон також можна поварити, не критично. як шумив машину, знімав ричаг, пісня почала перша вибивати, можливо із-за цього. вибиває як дуже газу даешь, як помалу їдеш то без проблем (тільки перша) 2га бере дуже низько, я першою рушу і одразу 2га і норм. у мене проблем не виникало. номер кузова є, цілий. можна антікор віддерти (бо замазали) і краще видно буде. Авто купувалось як перше. Було багато зроблено! З'явилось нове авто, це не потрібно. Пробіг коректно не можу сказати, бо п'яти значний одометр. минулий власник писав 350. АВТО ПРОДАЕТЬСЯ НА ЗИМНІЙ РЕЗИНІ! літній продаю окремо, легкосплавні на новій резині. 8000 грн. літні відходили 8 місяці. Номер є у вайбері та телеграмі. Якщо потрібні доп фото, пишіть.
Дуже гарна машина, гарно збереглася на свій вік, думаю в такому стані залишилися одиниці машин в Україні, по факту і на фото все одинаково без перебільшення, повне переоформлення без проблем, машина декілька років стояла в сухому гаражі без експлуатації, деталі по телефону
Продається автомобіль в хорошому стані на повному ходу ,вся ходова зроблена , не гнилий , хороша зимова резина, стоїть 8-й карбюратор але потребує регулюровки , салон в досить гарному стані , ціна 800 євро , торг біля машини !!!
Продам своє авто в непоганому стані. Капітало вкладень не потребує. за деталями дзвонити або писати в вайбер на цей номер
Авто в харошому стані. Я Власник по документах.
Продам Музикальний автомобіль, для змагань. Деталі по телефону.
Сів поїхав
Продам Ford escort 1984 рік мотор 1.6 дізіль повністю на ходу звоніть питьйтися .можливий обмін на мото
авто на повному ходу,масла не бере,мотор коробка супер,є невиличкі нюанси по кузову,більше інформації по телефоні,не гнела.газ бензин,1,4.
Автомобіль у робочому стані все працює. Є нюанси, як і будь-яке авто за ці гроші і такого року випуску.
Масло, фільтра, охолоджуюча рідина замінена, передні електро скло підйомники, електро люк працює не тече, економне.
