- 280 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
продам свій автомобіль. на ходу, потребує незначного косметичного ремонту
продам свій автомобіль. на ходу, потребує незначного косметичного ремонту
Авто на повному ходу, салон збережений, електрика вся справна, двигун і коробка в гарному стані, по косметиці є нюанси, страховка свіжа з документами порядок( тільки переоформлення ).Є дві пари коліс з майже новою резиною, деталі по телефону.
продам автомобіль в робочому стані є дефекти по кузову
Продаю бо стоїть без потреби, шкода авто.Авто на ходу, але потребує заміни рульових тяг ( трохи тягне руля), мілких зварювальних робіт. Встановлене ГБО але не вписане.Знімаю з обліку. Більш детально за телефоном.Присутній ТОРГ.
Авто продається з повним переоформленям. страховка скінчилась у квітні. Що робилось. ГРМ - новий. 19.05.25 міняли. Сальник колінвала (передній) - новий 19.05.25 Сальники клапанів - нові ??.06.24 (розсухарювали) Гідрокомпенсатор (3 шт. ) новий ??.06.24 Свічі - нові ??.04.25 Трамблер - новий ??.06.24 Бронепровода - нові ??.04.25 Форсунка - Нова ??.08.24 ДПДЗ - новий ??.08.24 Повітряний фільтр - новий ??.04.25 Масляний фільтр - новий ??.06.24 Масло - мінялось 4000 назад. Колодки - нові 19.05.25 Тормозний циліндр (задній правий) - ??.07.24 Бензонасос - новий ??.08.24 Вихлопна (до "штанів") - Нова ??.06.24 Датчик температури - новий ??.06.24 Шланги топливні (під капотом) - нові ??.06.24 Бензиновий фільтр - новий ??.06.24 Антифріз - новий ??.06.24 Чохли - нові Моноінжектор переобраний повністю. Захист картера новий ??.08.24 ВУТ і ГТЦ нові. ??.08.24 Пара зимової ризини, НОВА ??.11.24 також зроблена ходова 19.05.25. (перед) Мінялись ричаги передні, колодки, замінена тормозуха, прокладені нова тормозна магістраль. дно ціле, пороги лівий цілий, правий можна поварити (візуально не видно, тільки я лягти під авто. задній правий ланжерон також можна поварити, не критично. як шумив машину, знімав ричаг, пісня почала перша вибивати, можливо із-за цього. вибиває як дуже газу даешь, як помалу їдеш то без проблем (тільки перша) 2га бере дуже низько, я першою рушу і одразу 2га і норм. у мене проблем не виникало. номер кузова є, цілий. можна антікор віддерти (бо замазали) і краще видно буде. Авто купувалось як перше. Було багато зроблено! З'явилось нове авто, це не потрібно. Пробіг коректно не можу сказати, бо п'яти значний одометр. минулий власник писав 350. АВТО ПРОДАЕТЬСЯ НА ЗИМНІЙ РЕЗИНІ! літній продаю окремо, легкосплавні на новій резині. 8000 грн. літні відходили 8 місяці. Номер є у вайбері та телеграмі. Якщо потрібні доп фото, пишіть.
Продам FORD ESCORT 1997 року, двигун 1.3 бензин. Надійний економічний автомобіль для щоденних поїздок. Двигун працює добре, машина їде впевнено. Проста та недорога в обслуговуванні. Можливий торг. Подробиці в особистих повідомленнях .
Деталі по телефону **********
Авто в гарному стані сів поїхав
Авто в робочому технічному стані, кожен день на ходу Автомобіль переоформляється Газ/Бензин, все працює, газ вписаний Косметика як у всіх авто тих років Торг можливий зв'язок за повідомленнями тут або на вайбері
Дуже гарна машина, гарно збереглася на свій вік, думаю в такому стані залишилися одиниці машин в Україні, по факту і на фото все одинаково без перебільшення, повне переоформлення без проблем, машина декілька років стояла в сухому гаражі без експлуатації, деталі по телефону
Форд Ескорд 1.3 бензин, кузов переварений та оброблений, мотор підбирає масло потрібно замінити кільця.
Машина в гарному стані тільки нада замінити лобове скло і вирівняти капот або також замінити атак машина хороша сів поїхав масла не бере
Продається сімейна легенда. З моменту пригону в 2007 році в одних руках, але потребує більш відповідального власника ?. На ходу, заводиться ідеально, їде майже так само, якщо не звертати уваги на кермо тяжке як у КРаЗі, оскільки потребує заміни або ремонту насос ГУР. Не працює також кондиціонер, оскільки заклинила муфта на компресорі( справний компресор та новий осушувач в наявності, при бажанні кондиціонер можна запустити). Всі решта вузли та механізми справні. Була у легкому ДТП, мінявся бампер і радіатор(вліз чужий фаркоп). Задній бампер також мінявся, але через те, що тріс від віку. Кузов потребує допомоги зварювальника(пороги під заміну, одна дверка та задня ляда хоче латки, можливо є щось по днищу, але точно не скажу, останній раз піднімали рік тому, критичного нічого не було). По салону провисла стеля, решта все в порядку. Салон чистий, не прокурений. Всі прилади працюють. Пробіг оригінальний, не скручений віз особисто авто під документи з пробігом 132 000 км. Двигун не тече, не димить, масла не берет, працює без зауважень. Завжди обслуговувала вчасно, однак останніх 3 роки більше стоїть і мріє знову повноцінно комусь служити. Резина - 2 комплекти на дисках, в хорошому стані. Торг звичайно ж вітається👌
Серце авто після кап ремонта тому така ціна на ластівку пробігала аж 50 км сам би їздив , газ бензин , завдяки такій компоновці це покоління стало надзвичайно популярним у світі автоспорту та ралі як для первого авто в житті саме воно. Всі питання по телефону 09********06 Наталія чи 05******41 Володимир звоніть пишіть підскажим. Є невеликий торг
Стан - сів поїхав, мотор працює рівно, не димить, обороти тримає, їде впевнено. Додатково є запасний шрус, новий, та куліса, рульова рейка, але з іншої комплектації Є нюанси по замках Детальніше, писати вайбер або в особисті, на дзвінки можу не завжди відповідати
Продається автомобіль в хорошому стані на повному ходу ,вся ходова зроблена , не гнилий , хороша зимова резина, стоїть 8-й карбюратор але потребує регулюровки , салон в досить гарному стані , ціна 800 євро , торг біля машини !!!
