- 100 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.39 л.
- Не вказано
Кузов цілий ,ходова вся зроблена, замінено масло та антифриз, салон на 3-ку але не критично цікавить обмін на ниву
Кузов цілий ,ходова вся зроблена, замінено масло та антифриз, салон на 3-ку але не критично цікавить обмін на ниву
Форд у гідному стані, є люк, стоїть магнітола, двигун працює добре 1.6 інжектор, не димить, масло не їсть,лед лампи, легкосплавні диски, гідропідсилювач керма.
Продам ford 1987р,авто на ходу,1.4 бензин.Газ не вписаний.стан як на фото.Сів і поїхав
на ходу, все працює. потребує кузовного ремонту.
Володимир
Продам незавершений проєкт на базі Форд ескорд з ДВЗ від Фіат седичі 1.9мультиджет. ДВЗ, МКПП, роздатка Фіат 1.9 дизель 2011 р. 136000 пробігу, задній подрамник Субару аутбек. Свап знятий цілком з проводкою та всіма запчастинами для того щоб запустити на підлозі. Переоформлення. Є багато фото і відео де працює мотор. Для фінішу робіт не вистачає куліси КПП і внутрішніх шрусів. Ціна і комплектність обговорюється. По ходовій і гальмах Форд повністю обслужений, 6 років тому після повної поварки і фарбування. Продаж у зв'язку з переїздом. Чекаю пропозицій, усім гарних продажів.
Продам Ford Escort 1998 року. Машина на ходу, але потрібно новий акумулятор (зимою не використовували, тому сів в 0) і потребу ремонту з зажиганням (заводиться ключем через раз).
По машині потрібно робити ходову а так машина на ходу кожного дня!)машина була поварена минулого року та оброблена) в машині є скло підйомники подушки безпеки водія і пасажира)машина переоформлюється)машина знаходиться в Смт.Щирець Ціна без торгу 700$
Потребує ремонту. ГБО встановлена і зареєстрована. Фаркоп. Можливо на запчастини.
Форд ескорт 1.8 дизель після заміни форсунок заклинив мотор. Замінено багато запчастин таких як коробка,акумулятор,шарові,підшипники передньої ступиці,непогані літні колеса. Потребує ремонту мотора або заміни на другий і буде файна робоча машина Машина переоформляється
Продається автомобіль по тех паспорту ( зв?язок з власником можливий), автомобіль на ходу , мотор і кпп в хорошому стані, всі деталі по телефону або при огляді, присутній торг.Продається у зв?язку з покупко ново авто.
Фордік Ескорт 1.4 бензин зеленого кольору ("Морська хвиля") На руках з 2014-ого року, з тих пір не користувався через проблеми зі здоров'ям (інвалідність). По тихеньку ремонтуючи... життя - воно таке, полюбляє вносити корективи в плани людьські... Вкладень по кузову не потребує позаяк поварений, покрашений. Проведена антикорозійна обробка днища як зовні так і в середені салона ( викидався салон). Пороги арки пробаранені. Також баран нанесений на місці накладок на пороги. По моторі - проводилася заміна кілець, заміна масла. Обкатка не проводилася. В коробці також свіже мастило було залито. Залитий тосол на зиму. З недоліків резина нова... була, проте за роки стояння правий задній протектор тріснув. Акумулятор поїхав на металолом. На кришці багажника амортизатори не тримають. Приборна панель від дізеля. Відсутня магнітола. По електриці все працює. Салон на 4 бали, є запасна сідушка, підголовники. Також є багацько запчастин - панель, пічка, скло тощо з старішого Фордіка (85 року)
Ford Escort 1998 року випуску. Автомобіль у хорошому стані як на свої роки. Кузов та днище не гнилі, без критичних недоліків. Технічно машина справна та готова до експлуатації. Двигун 1.4 (газ/бензин) працює добре, не димить. Коробка передач у відмінному стані — всі передачі вмикаються чітко, не вибивають. По електриці все працює справно. Встановлена магнітола Pioneer, хороше звучання музики. Хороша гума. Автомобіль доглянутий, на впевненому ходу. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Авто варте уваги. Можливий торг біля автомобіля.
Гарний стан кузов перебитий все завірені документально,з вох сторін ььам де стойка між дверями вибили кузов номер машина має 4 покоління газу, вписаний ,щяс я власник,вообще третій власник ,20років була в одних руках. все оригінал.мотор масла не бере,щС міняти треба сцеплення і колодки тормозні,і все на повному ходу в,варити. красити не треба ,зимня резинає ще джилі . 2010 там стан так собі але їде,варити красити треба,відам дві машини за 2000у.е од'льно джилі 700у.е
