- 300 тис. км
- Першотравенськ
- Дизель, 1.99 л.
- Автомат
Продам своє авто 2010р.в 2.0 дизель,АКПП, повний привід, нова зимова гума, підігрів сидінь, авто офіційне-не пригон, авто в гарному стані та вкладень не потребує, тоноване керамікою по колу. ТОРГ
Продам своє авто 2010р.в 2.0 дизель,АКПП, повний привід, нова зимова гума, підігрів сидінь, авто офіційне-не пригон, авто в гарному стані та вкладень не потребує, тоноване керамікою по колу. ТОРГ
Продам авто на якому їздить дівчина. Має деякі моменти по лакофарбовому покриттю. Ходова частина і двигун в нормі. Стоїть дороге ГБО. Більш детально розповім по телефону.
Для контакту WhatsApp або Telegram З переваг - повністю оброблене днище антикорозійним засобом, двері авто теж запущені спец засобом, що дуже важливо зимою. Колеса Khumo , від'їздили 1 сезон, 4 літніі колеса бонусом. Авто повний привід 4WD. 245 к.с. та спорт режим дозволяє залишити позаду багато іменитих німців та японців. За додатковою інформацією звертайтесь по телефону в месенджерах WhatsApp або Telegram. Відкритий до діалогу до людей, які дійсно вирішили обрати дану модель. Перекупів та тошнотів прошу не турбувати, я після контузії, то ж трохи чутливий до даної категорії. Всім гарного настрою.
Авто в чудовому технічному стані, обслужене повністю на ходу. З усіх питань телефонуйте!
Гарне авто як для свого віку. Новий акумулятор, добра зимова резина. Карбюратор Weber. Змінено рейку, карбюратор, масла/фільтра змінювалися кожні 8-10 тис пробігу. По електриці все працює. Мотор масло не їсть. Машина була в незначному ДТП в 2012 році.Після того встановлено новий бампер, відреставровані передні праві двері та крило. Є нюанс по щепленю, треба замінити глушник. При продажу віддаю додаткові запчастини: радіатор пічки, патрубки, тормозні накладки, колодки задні і передні, шланги передні тормозні.
Авто на ходу, сів поїхав, ходова перебрана, АКБ новий, продаю тому що авто вже чотири роки не експлуатується, стоїть в гаражі, мінуси де не де корозія.
