- 93 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Авто від власника, не цікавить інтернет магазини, чи магазин на дивані, чи продаж онлайн з накрученим інстагрмом і лайками, чи на майданчику. Я зараз на цій машині пересуваюсь, тому варіант залишити машину десь на майданчику і десь хтось іі можливо через триста років придбає -не підходить. Чому така ціна, тому що є бажання на більше авто. Машина, з якою в мене не було проблем, підійде для дівчинки яка носиться по місту чи країні, і не хоче думати про те що машинка десь зламається. Вибачте шановні але я їздила на ній в Варшаву і ця птичка за 10 поїздок не видала мені ні однієї помилки. Якщо треба для дівчинки дам номер сто де не надурять і зроблять техогляд за не великі гроші. До панів які перекупають, шановні ну пропонуйте вже нормальну ціну, а не сльози! Дякую
