- 70 тис. км
- Київ
- Бензин, 1 л.
- Автомат
Вітаю. Продам своє авто, придбане офіційно в Форд Віді в квітні 2021 року , з того ж часу в експлуатації. Доглянута, кожні 10-12 тис проходила ТО в офіційного дилера та на "АТЛ",останнє весна цього року,всі документи в наявності. Розхід від 6.5 до 9 літрів, залежно від заторів. Підігріви передніх сидінь,керма,лобового скла,бічних дзеркал.Клімат контроль.Задній парктронік. Андроїд авто. Є потертість на задньому бампері (то я не помітила бордюр))і 2 невеличкі вм'ятини збоку(то не знаю звідки,думаю ,десь на парковці хтось двері відчинив)намагалася сфотографувати ,але на фото їх і не помітно-останні фото. Також додається зимова гума на литих дисках з датчиками тиску(гумі правда 5 років ,але ще на сезон точно вистачить) Машинка гарна,для міста саме те,продаю так як це друге авто в сім'ї і вартість бензину змушує думати про електрокар(
