- 280 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
продам свій автомобіль. на ходу, потребує незначного косметичного ремонту
продам свій автомобіль. на ходу, потребує незначного косметичного ремонту
Авто на повному ходу, салон збережений, електрика вся справна, двигун і коробка в гарному стані, по косметиці є нюанси, страховка свіжа з документами порядок( тільки переоформлення ).Є дві пари коліс з майже новою резиною, деталі по телефону.
Авто після ДТП.Будь який вид переоформлення.
Авто в гарному стані ,пороги цілі днище теж ціле ,по лакофарбовому покриттю потрібно в деяких місцях підмалювати ,майже все в авто працює,резина нова літня,замінена рейка взборі з тягами та наконечниками ,колодки замінені ,телефонуйте більш детальніше по телефону ,любий вид переоформлення.
продам автомобіль в робочому стані є дефекти по кузову
Робочий кінь. Любе переоформлення. Подробиці по телефону.
Продам великий комфортний автомобіль, з великим багажником і містким салоном, двигун працює добре, багато чого робилося по дрібницях типу заміна всіх сальників прокладок та іншого, КПП працює доволі м'яко, в авто є 4 електросклопідйомники, електрозеркала, музика, люк працює не тече, трохи туговато закривається, центральний замок, сигналізація хоча працює трохи некоректно, ГУР відключений. Кузов ще в непоганому стані, не гнила, що лонжерони стакани цілі, днище ще ціле особливо і не варилося, рідне, 4 колеса всі з хорошою ще гумою, страховка також є.
Машина на ходу по технічному стані все добре По кузову така як на фото Двигун працює добре З документами повний порядок Кого реально цікавить дзвоніть! Кому дорого прохання не турбувати!!!
Продам Форд Сиерру під розбирання. двигун і механіка непогані. на повному ходу. кузов згнив.
Продаж із за покупки другого автомобіля. Продам Форд в зовсім не поганому стані для своїх років. Є зимова Гума. В мене в одних руках 10 років . .Газ вписаний. Салон чистий. Шкіряний салон. Люк електро. В тому році мінялася рульова рейка , головний тормозний , задні циліндри. Нове дороге зчеплення . Поставився електро бензонасос. помпа. Редукторний стартер , Є маленькі нюанси видно на фото. Їздить кожного дня. Не димить не пихтить масло не їсть . Документи в порядку, Переоформлення. Більше інформації по телефону. Дзвоніть питайте
До вашої уваги Ford Sierra, автомобіль в хорошому стані, їздить щодня, не гнилий. По автомаболю все працює, встановлені LED лампи, центральний замок працює. Також в авто встановлена система дистанційного відкривання/закривання ЦЗ. Дистанційне відкривання багажнику. Торг біля авто.
Авто знаходиться у Львові на ходу двигун працює добре. проблеми з кузовом точніше з порогами і днищем. задні ланжеронри повалені 2 роки тому.
Продаю бо стоїть без потреби, шкода авто.Авто на ходу, але потребує заміни рульових тяг ( трохи тягне руля), мілких зварювальних робіт. Встановлене ГБО але не вписане.Знімаю з обліку. Більш детально за телефоном.Присутній ТОРГ.
Авто продається з повним переоформленям. страховка скінчилась у квітні. Що робилось. ГРМ - новий. 19.05.25 міняли. Сальник колінвала (передній) - новий 19.05.25 Сальники клапанів - нові ??.06.24 (розсухарювали) Гідрокомпенсатор (3 шт. ) новий ??.06.24 Свічі - нові ??.04.25 Трамблер - новий ??.06.24 Бронепровода - нові ??.04.25 Форсунка - Нова ??.08.24 ДПДЗ - новий ??.08.24 Повітряний фільтр - новий ??.04.25 Масляний фільтр - новий ??.06.24 Масло - мінялось 4000 назад. Колодки - нові 19.05.25 Тормозний циліндр (задній правий) - ??.07.24 Бензонасос - новий ??.08.24 Вихлопна (до "штанів") - Нова ??.06.24 Датчик температури - новий ??.06.24 Шланги топливні (під капотом) - нові ??.06.24 Бензиновий фільтр - новий ??.06.24 Антифріз - новий ??.06.24 Чохли - нові Моноінжектор переобраний повністю. Захист картера новий ??.08.24 ВУТ і ГТЦ нові. ??.08.24 Пара зимової ризини, НОВА ??.11.24 також зроблена ходова 19.05.25. (перед) Мінялись ричаги передні, колодки, замінена тормозуха, прокладені нова тормозна магістраль. дно ціле, пороги лівий цілий, правий можна поварити (візуально не видно, тільки я лягти під авто. задній правий ланжерон також можна поварити, не критично. як шумив машину, знімав ричаг, пісня почала перша вибивати, можливо із-за цього. вибиває як дуже газу даешь, як помалу їдеш то без проблем (тільки перша) 2га бере дуже низько, я першою рушу і одразу 2га і норм. у мене проблем не виникало. номер кузова є, цілий. можна антікор віддерти (бо замазали) і краще видно буде. Авто купувалось як перше. Було багато зроблено! З'явилось нове авто, це не потрібно. Пробіг коректно не можу сказати, бо п'яти значний одометр. минулий власник писав 350. АВТО ПРОДАЕТЬСЯ НА ЗИМНІЙ РЕЗИНІ! літній продаю окремо, легкосплавні на новій резині. 8000 грн. літні відходили 8 місяці. Номер є у вайбері та телеграмі. Якщо потрібні доп фото, пишіть.
Продам FORD ESCORT 1997 року, двигун 1.3 бензин. Надійний економічний автомобіль для щоденних поїздок. Двигун працює добре, машина їде впевнено. Проста та недорога в обслуговуванні. Можливий торг. Подробиці в особистих повідомленнях .
