- 279 тис. км
- Хмельницький
- Не вказано
- Не вказано
покрасили поварили мішає н а подвір'ї заводиться їде смалит як проклята газ вписаний інжектор 4,покоління торг є...щеплення нове трішки не гарно покрашена
покрасили поварили мішає н а подвір'ї заводиться їде смалит як проклята газ вписаний інжектор 4,покоління торг є...щеплення нове трішки не гарно покрашена
Авто на ходу. Газ вписаний. Всі деталі по телефону.
Стан на фото. Машина була на ходу. Або під відновлення або на запчастини. Мотор заводився, можна спробувати завести. Бак прогнивший, Балон ржавий, Кузов і все остальне дивитись фото. Цікавить звертайтеся. Що цікавить по телефону детально.
FORD ESCORT 95р.в., 1,6л.с. (16кл.) на ходу, потребує ремонту.
Авто без двигуна, відсутність порогів,днище варене, можливість установки інжекторів
Авто в хорошому стані.
Продам свій автомобіль Ford Sierra! • Можливий торг у капоту! • Я власник будь-який вид оформлення! • Авто щодня на ходу, по мотору коробці нарікань немає! • По ходовий машина м'яка не стукає не гримить! • По ЛКП є незначні подряпини • Встановлено ГАЗ а також ВПИСАН! • По електрикці працює абсолютно все! • Встановлено оптику (лінзи) світло дуже добре! • Стоїть сигналізація із зворотним зв'язком! • Більше запитань дзвоніть чи пишіть у особисті!
НА ЗАПЧАСТИНИ! Ford escort 1997 р.
є двигун з коробкою
Авто після ДТП. документи в нормі
? ТЕРМІНОВО ПРОДАМ Ford Sierra 2.0 Газ/Бензин — 850$ ? Авто на ходу, заводиться та їде без проблем. Двигун 2.0 працює добре, газ/бензин — економна по витраті. Є нюанси по кузову та дрібні технічні моменти, але нічого критичного. Машина не нова, тому руки прикласти буде куди. Хороший варіант як: * перше авто * робоча машина * під проект * для села або щоденної їзди ? Газ вписаний ? Документи в порядку ? Простий та надійний автомобіль ? Торг присутній біля капота ? Ціна: 850$ ?Черкаська область, Канів ? +**********
Продам Ford Focus 2 після прильоту або на запчастини. Документи в наявності. Телефон: +**********
Потрібно замінити сальникі клапанів, трос щеплення , і глянути до стартера стоїть зимня резина, і пропускає вихлопна труба трохи не гарно працює. Для більш детальної інформації телефонуйте за номером. ********** Сергій Олександрович
