- 350 тис. км
- Бородянка
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
доброго дня продам чистий пасажир форд транзіт кастом торнео дуло зроблено тео мастила фільтрів колобки два ключі на обмін 22000
доброго дня продам чистий пасажир форд транзіт кастом торнео дуло зроблено тео мастила фільтрів колобки два ключі на обмін 22000
свіжо пригнане авто
Авто з США, перший власник в Україні. В комплекті: докатка з чохлом, зарядний пристрій для зарядки від розетки 220 вольт (розетка має бути з заземленням). Запас ходу 110 - 140км. Автомобіль знаходиться в місті Вінниця, зберігається в гаражі. Обмін не цікавить. Телефонувати після 13:00.
Авто обслужене,проведений повний техогляд.Є питання по ЛК.Торг біля капоту.
Дуже гарне авто на свій вік. Задній ряд сидінь розкладається, маємо величезний об'єм для перевезення будь чого. Є моменти по кузову. Мотор працює добре шепче. Всі рідини замінені у грудні. Нові 4 колеса. З документами повний порядок є можливість переоформити. Вайбер
Форд мондео mk 1 універсал . 95 року випуску двигун 1.6 бензин 90 коней. Газ 4 покоління.Авто на ходу, документи в порядку. Потребує вкладень, підійде як недороге авто для щоденної їзди або під запчастини. Продаю так як чоловік використовував зараз авто простоює. Телефонуйте. Локація Великі Дідушичі (біля Стрия)
Машина своя,стан хороший. Декілька царапин по кузову. Питання по телефону
Продається пригнаний з Німеччини Форд Фокус 2010 року, 1.6 газ/бензин. Економне авто. Темно-синій колір. Весь у рідній фарбі, без підкрасів. Універсал. Оригінальні титанові диски. Підігрів сидінь, Денні ходові вогні. Задні парктронники. Форкоп. В комплекті накладки на заднє скло та комплект гальмівних колодок. 2 ключі Авто стану сів і поїхав. Автомобіль в Луцьку.
Володію з 2018 р. Перша реєстрація з салону в 2006 р, автомобіль офіційний. Пробіг рідний 246 тис. Вікна рідні, крім лобового. В наявності всі записи про ТО і ремонт за 8 років. Встановлено ГБО 4 покоління, обслужено. Літні шини Dunlop. Салон збережений. Кондиціонер працює, фільтр салону замінено. Радіатор пічки новий. По двигуну замінено привід ГРМ, помпу, антифриз. Масло завжди використовував оригінальне Ford Formula-F 5w-30 і якісні фільтри. Масло доливаю +- 100 грам/10000 км. Акумулятор замінений, генератор після ремонту. Зчеплення і пішипник замінені, в КПП нове масло. Рульова рейка реставрована, залита нова рідина в підсилювачі. Гальмівні диски і колодки нові по кругу. Днище ціле, ще є заводська обробка. Страховка присутня. З нюансів: -на бампері і багажнику лізе лак; -з лівого боку потрібно замінити поріг і частину задньої арки; -проблемний низ задньої правої дверки (на фото видно), на інших пошкодження значно менші, а майже відсутні; -загалом потрібно зайнятися косметикою по кузову, де не де є рижики, сколи. До автомобіля додаю: -комплект зимових шин на легкосплавних дисках (22 рік, проектор 6 мм); -запаску (нова докатна), домкрат, ключ; -три комплекти килимків (EVA, гумові та текстильні); -три ключі, два брелки від сигналізації; Більше інформації по телефону чи при огляді. Присутній торг.
Авто на ходу.Стоїть газове обладнання.Є додаткові запасні деталі з донора- капот передні і задні, двері ,фанарі,реле,сідушки,резина і.т.д.,звертайтесь за тел.
Кондіціонер заправлений 08.2025р, АКБ нова (2024р), діагностіка в ДАІ на фото , є відеорегістратор 70MIO, бажано переоформленя , резина зімня ідеал . Пробіг 45600км реальний , Не єксплуатую , гаражна,( з 2022-до сьогодня пройїхав 1800км) Дивиться район авіамістечка .Купувалась в салоні Полтава . Прибор (новий) для перевірки товщини покраски -подарую ...міряйте ! Ще віддам жілети , вогнегасник , аптечку.. Є літня ,але за неї поторгуемося.
Продаю авто в нормальному стані. Двигун масла не бере. Ходова в нормі. Салон в хорошому стані. Є питання по кузову. Стоїть газ
Продам авто.Повністю на ходу. Моноінжектор. Була лише у власному використанні. Доглядалася як звичайне авто.Вчасна заміна всіх необхідних елементів згідно ТО. Проводився капітальний ремонт двигуна. Масло не бере. Поварені пороги, арки та днище. Нова гума. Всі елементи по електриці справно працюють. Нові передні стійки. Ходова в гарному стані. Сідай та їдь.
автомобіль в хорошому стані, два комплекти резини, два комплекти килимків, масла фільтра мотор коробка замінено, хороша комплектація, автомобіль в одних руках 6 років. робити нічого не потрібно сів поїхав, переоформлення.
Авто володію 5 років (куплено в 2021, в 2024 переоформив на дружину). Причина продажу це покупка електромобіля. В реальності ДУЖЕ крутий колір Deep inside blue В авто працює все, ніяких вкладень не потребує, сів і впевнено поїхав. 2 ключа. Середня витрата палива пише 6.3л. Вчасно обслуговували та встановлювали якісні зч (наприклад, перед зимою замінена права гідравлічна подушка двигуна на нову оригінал), нові задні амортизатори та майже всі сайлетблоки задка Із додаткових опцій: Диски R18 з майже новими шинами Спойлер Великий монітор Повністю русифікована мультимедія Штатні звичайні динаміки замінені на Sony з версії Titanium Обесшумлені всі 4 дверки Встановлено дорогий LED у головну оптику і відрегульовано на стенді + противотуманки та всі інші лампи в круг Led Встановлено металевий захист ДВС Тисячами не торгуюсь Майданчики та автобізнесменів прошу не турбувати
Авто на ходу у гарному стані,помінани крупно узлові діталі:вижимна корзина,стойки,пружини,гальмівни дискі,колодкі,безоносос паливного бака.
Доглянутий та економнтй автомобіль,обслуговувався вчасно і оригінальними запчастинами, мотор працює рівно не димить,без потьоків.Екологія на місці,турбіна дує добре.Щеплення,коробка і ходова праює ідеально.Салон чистий не прокурений,всі функіії працюють.Гума не зношена.В ДТП участі не брала,фарбувати не потрібно,скло все рідне.Лобове з електропідігрівом.Можлива доставка за домовленістю.
