- 330 тис. км
- Мена
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Перебуваю в зоні з поганим зв'язком, тому зв'язок краще через Вацап, Сігнал. Автомобіль територіально в м. Мена. В першу чергу розглядаю обмін "ключ на ключ" на бляху, але розміром більше. Скидайте посилання на месенджери, поміркую. Продажа дуже не спішна... По авто загальна інформація: - ГБО (4 покоління) вписане, обслужив 26.05.25; - кондиціонер є та працює; - встановленні якісні LED лампи PHILIPS; - на оригінальних дисках FORD; - по електриці все працює без зауважень; - до штатної магнітоли встановлений (без колхозу) додатковий модуль блютуз (для відтворення музики з Вашого телефону); - захист двигуна (захист добрячий, але періодично доводиться підтягувати болти, бо починає гупати (вібрувати) з часом); - авто стоїть на проставках (болячка цієї моделі, що дуже заниська, більш детальніше дивіться на форумах), на порядок краще має проходимість та і зовнішній вигляд в цілому, особливо якщо поставити поруч таку саму фіесту без проставок для порівняння; - авто знаходиться на зимовій гумі (не встиг переобути); - по кузову є недоліки (вмятинки, рижики, сколи і т.д. очаги корозії) дивіться фото; - світиться чек, а саме помилка по лямбді - у зв’язку з видаленням каталізатора але без прошивки на ЕВРО-2; - по технічній частині, півтора роки назад була заміна ГРМ (з помпою), зчеплення, всі амортизатори. Потребує регулювання клапанів (цокотять але на їзду не впливає), десь підтікає моторна олива, але від заміни до заміни доливати не приходиться; Авто для продажу не готував, продаю як є. В авто впевнений, довезе до будь-якого міста України не дивлячись на наявні недоліки що накопичилися за цей пробіг. Автобізнесменам з пропозиціями “куплю за 2000, 1500, 1000” і тому подібне, прохання не турбувати. Будь-ласка не витрачайте свій та мій час.
