- 350 тис. км
- Чернівці
- Не вказано
- Не вказано
8 +1, категорія В, автономка, автомобіль в доброму технічному стані, зроблена турбіна, нові стійки та амортизатори, шарові опори, передні пружини, один лист ресори
8 +1, категорія В, автономка, автомобіль в доброму технічному стані, зроблена турбіна, нові стійки та амортизатори, шарові опори, передні пружини, один лист ресори
Авто в хорошому стані деталі по телефону
Перший власник в Україні. Продам власне авто в чудовому стані. Був пригнаний з Німеччини для себе. Зроблена вся ходова, поміняв пружини, амортизатори, масло та всі фільтра восени 2025 року. Та багато іншого, на фото є список що було ще поміняно в 2025 році. Хто купить буде задоволений. Є маленькі дефекти по кузову, на відео я їх показав. Також є два комплекта титанових дисків. Два ключа. Сервісна книжка. Зараз вона на R15 є ще оригінальні на R16. На даний момент авто на зимній резині, В зв'язку з купівлею другого авто літню резину не купував. Максимальна комплектація з підігрівом передніх сидінь та двузонним клімат-контролем. Була пригнана з пробігом 140тис в 2020 році. Загнав її мій двоюродний брат для мене на своє ім'я, тому пише що було два власника. На всі питання дам відповіді по телефону. Перекупам не турбувати!!! Розумний торг біля авто.
Форд фокус 2 (рестайл), 2 власник в Україні, в хорошому візуально і технічному стані. Кожен день в дорозі. Все працює та вчасно замінювалось. За детальною інформацією телефонуйте.
Продам Ford Fusion 2016 року Надійний, комфортний і стильний автомобіль у чудовому стані! ? Автомобіль повністю обслужений ? Вчасна заміна мастил та фільтрів ? Ходова в хорошому стані ? Новий акумулятор / зимова гума в комплекті ? авто не потребує вкладень Ідеальний вибір для міського руху та подорожей. Документи в порядку, переоформлення можливе одразу.
Авто в хорошому збереженому стані.Без рижиків пижиків корозії.мають місце незначні сліди експлуатації .все працює..мотор,коробка ,ходова ,рульова рейка ,акб норм..кондиціонер працює. Сів.і поїхав.присутній торг.можливий обмін розгляну варіанти.
Хороша комплектація, динамічна, добре керується, і взагалі дуже класний і гарний автомобіль.Літня гума Bridgestone,є комплект зимової гуми Hankook
Авто в рідній фарбі. Вся оптика рідна. В сім'ї з 2008 року. Одну тисячу км. назад авто обслужено на 48 тисяч гривень.
Автомобіль пригнаний у червні 2022 р. з пробігом 92476 км (58462.8 миль) Комплектація "Титаниум". Пробіг по Україні приблизно 6700 км. Присутнє все, що входить у дану комплектацію (див. Інтернет). Кому цікаво, готовий надати всю інформацію по авто, починаючи з купівлі в США аж до всіх процедур, що з ним пов'язані (фото відновлення, місця пошкоджень, карфакс і т.д.) З перекупниками, автосалонами, посередниками та іншими "помічниками" діалогу не буде, тому ті, хто належать до "купи-продай" — відразу повз. Обмін не цікавить. Більш повна інформація для реальних покупців — за телефоном.
продам форд мотор 1.8 пробіг 16277 тис всі питанія по телефон або в вайбре телеграм
Зі Швейцаріі,пробіг по Украіне 4т. Грм, ремні ,помпа,філтри - замінені. Два комплекта шин .Гарний стан.
АВТО БЕЗ МОТОРА. Тобто не на ходу, ЗОВСІМ! Інжектор і все навісне є. Знаходиться в м.Вашківці, вижницького р-ну, Чернівецької обл. Звонити з понеділька по суботу з 10:00 до 18:00
Гарна робоча коняка, пробіг рідний, працює кондиціонер, задній парктронік, зроблена шумоізоляція салону. Гарний варіант для заміських поїздок, дуже економний. Сів, поїхав Торг біля авто.
Продам Ford Focus 3 Titanium – комфорт, стиль і надійність! ? Рік випуску: [2013] ? Двигун: [бензин], [2] л, [160] к.с. ? Коробка: [автомат] Комплектація Titanium: ? Клімат-контроль ? Шкіряний мультируль ? Безключовий доступ + запуск кнопкою ? Підігрів передніх сидінь ? Датчики дощу та світла ? Камера заднього виду + парктроніки ? Легкосплавні диски ? Система контролю тяги та стабілізації ? Авто доглянуте, в гарному стані. Всі ТО робилися вчасно, вкладень не потребує. ? Можливий торг біля капота. ? Телефонуйте або пишіть у месенджери – домовимося про огляд! ??
Добро дня, пропоную вашій увазі капсулу часу в найкращому стані в Україні, в авто взагалі не потрібно вкладень, все змінювалось при маленьких ознаках на те що треба міняти, салон як з заводу, машина збита, одна в такому стані в Україні, привозилось під нульове розмитнення, брали для себе, займаємося запчастинами і повірте толк в хороших авто знаємо, визнаний най кращий автомобіль свого року, їде бодро, в потоці виділяється, будете задоволенні даним авто.
