- 420 тис. км
- Гайворон
- Дизель, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані,є косметичні підкласи.салон чистий не прокурений.
Авто в гарному стані,є косметичні підкласи.салон чистий не прокурений.
В продажі свіжопригнаний FORD C-MAX 2009 р, з НІМЕЧИНИ, вже розмитнений і готовий до реєстрації в сервісному центрі. Є сервісна книжка обслуговування авто. Автомобіль в суперовому стані. Обслужений замінено масла і фільтра, ремінь ГРМ. По авто робити нічого не потрібно. В ДТП участі не брало. В рідній фарбі, всі вікна рідні з лобовим склом. Салон чистий і охайний, без пропалів і царапин. Без рижиків. На хорошій комплектації: кондиціонер ( робочий ), підігрів лобового скла, хороша акустика, магнітола, центральний замок, склопідіймачі перед і зад, фаркоп, тоновані вікна , АБС, ЄСП, нові шини, на титанових дисках 17- ті, дачик шин, фаркоп, 2- ключа, і багато іншого. БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ. Авто знаходиться в м. Тернопіль.
Авто в хорошому стані,гаражне зберігання дисків лехко сплавні з резиною в подарунок
Сімейне авто,мягкий і надійний форд.Нюанси видно на фото,є притертість не серйозна(як кажуть на рух не впливає), задня ліва арка з'явились пузирькі.Фаркоп новий,захист двигуна новий,два комплекти дисків,два ключі.Турбіна дує.Модифікація Титаніум.Заводиться в мороз добре.Гаражне зберіганн.Причина продажу,треба авто на автоматі для дружини,авто стоїть в гаражі,зараз мало їздить.Перекуп мимо.
