- 192 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
Повністю обслужена автівка,стан-"сів і поїхав"
Повністю обслужена автівка,стан-"сів і поїхав"
Машина була пригнана для дружини один власник в Україні . Возила дітей до школи ,садочка. Повністю перешитий салон 2місяці назад . Два комплекта колес з дисками. В ідеалі
Власне авто з 2020 р. Надійне економне авто, свіжо відремонтована турбіна
Якщо потрібна додаткова інформація, обов’язково телефонуйте
свіжо пригнане авто
Продам машину. Не бита, не фарбована.
Продається власний, сімейний автомобіль в повному комплекті без жодних проблем, в ідеальному та технічному стані, працює кожна кнопочка, чистий салон, ніколи не палили, повністю обслужена до дрібниць, любі перевірки, сервісна книжка, новий АКБ на гарантії, всі рідини та фільтра замінено в листопаді 2025, є історія ремонту з записами в книжці, екологія на місці, повно розмірна запаска, домкрат, гачок, два комплекти килимків, два ключі. Доглянуте, економічне авто для родини. Є розетка 220В. Панорама, парктроніки в коло. Комплектація Titanium, ресталова модель. Оцинкований кузов, високий кліренс та посадка, два комплекти гуми Michelin літо, Yokohama зима шиповані на дисках. Затоновані вікна якісною плівкою. Сів і поїхав, завжди повний бак.
Машина на ходу сів поїхав деталі по телефону
Доглянутий та економнтй автомобіль,обслуговувався вчасно і оригінальними запчастинами, мотор працює рівно не димить,без потьоків.Екологія на місці,турбіна дує добре.Щеплення,коробка і ходова праює ідеально.Салон чистий не прокурений,всі функіії працюють.Гума не зношена.В ДТП участі не брала,фарбувати не потрібно,скло все рідне.Лобове з електропідігрівом.Можлива доставка за домовленістю.
Я другий власник авто з 19,04,23. Вірніше моя дружина,бо сам маю бус та довготривалий час проводжу за кордоном! Авто придбали з пробігом-338600Км. Маю збережене фото продажу попереднього продавця. В авто на протягу одного року вклалося більше 1500 Дол. Детально- на другий же день після реєстрації всі-4 нові літні шини,акумулятор,передні та задні амортизатори і пружини нові,пильники,відбійники,зетки передні,наконечники рулевої тяги опорні підшипники,шарова опора, сайленблоки передні та задні,тормозні колодки по кругу,натяжний ролик ременя генератора, ремінь генератора, 4- зимові нові колеса, весною на-342000км.-Г.Р.М.,помпа водяна,концентрат, потім- заміна всіх шайб під форсунками по причині що відпустила тільки одна шайба!+прокладки колектора+ прокладка клапанної кришки,також нові щітки стартера. на-343000км.заміна масла та всіх фільтрів. Всі запчастини що мінялись нові!! старі зберігаю в коробках як доказ а не тільки на словах !!! З не доліків- лівий та правий карниз блище до передніх коліс почали пускати іржу,чуть підпалено окурком не наскрізь вся тканина водійське крісло. Продаємо в зв'язку з виїздом за кордон. Авто повністю технічно справне!! ) З власного досвіду- економне авто по трасі якщо без різких обгонів і дурнуватої манери їзди при швидкості до-110км/год. розхід-4л. також достатньо вмістиме сімейне авто, задні сидіння повністю знімаються і можна погрузити габаритні речі,чи на відпочинку зробити спальне місце мінімум для двох дорослих.+ клімат контроль вже починаючи з весни необхідна річ і підігрів сидінь з осені і взимку теж радує! Якщо не запускати як попередній власник і все вчасно обслуговувати! буде служити вірно,машиною задоволені!!
Надійний, комфортний сімейний. Усі подробиці по телефону.
Авто в нормальному стані як на свій вік. Салон добре збережений.
Продам офіційну машину з рідним пробігом в рідній фарбі Всі інші питання по телефону
Продам своє авто, великий та просторий мінівен. Я власник, будь який вид переоформлення. Техніка без дефектів, помилок немає, ходова без зайвих звуків, двигун працює добре, масло з фільтрами замінене 2 тис км назад. Кузов в гарному стані, без гнилі і рижиків. Салон чистий та охайний, кожна кнопка працює. Хороша комплектація : підігріви передніх сидінь, клімат-контроль 2-х зонний, електричний ручнік, шторки задніх вікон, 4 електросклопідйомники, електрорегулювання дзеркал, мультикермо, круїз контроль, хороша акустика. Розхід близько 8л по місту.
Продам збережений Ford C-max, з надійним дизельним двигуном 1.6 на 109 к.с. Після покупки було проведено ТО по заміні фільтров,масел та к-та ГРМ з помпою та шківом колінвалу. Клімат дозапрвлен та працює. Екологія видалена. Ходова обслужена. Топова комплектація для 2008 року Gia: Шикарний двух кольоровий збережений велюровий салон, Кольорова магнітола з великим кольоровим сенсорним екраном та функцією керування двохзонним кліматом, Розширений бортовий комп'ютер, омивач фар. Електрорегулювання водійського сидіння, Заводське тонування заднього ряду, Ксенонові фари, Підігрів передніх сидінь, Круїз контроль, Мульті руль, Працюючі передні та задні парктроніки, задні сидіння трансформери:зручно складаються та окремо виймаються. Два ключі, другий комплект зимових шин на сталевих дисках. Автомобіль чудово заводиться зимою та літом, динамічно та комфортно пересувається з мінімальним розхідом палива.
Один власник , 100 % реальний пробіг , обслуговування на фірмовому СТО.
