- 160 тис. км
- Підрясне
- Дизель, 1.75 л.
- Ручна / Механіка
Компактний автомобіль у хорошому стані Комплектація титаніум Датчик світла Датчик дощу Двозонний клімат-контроль Мультируль Парктронік період та зад
Компактний автомобіль у хорошому стані Комплектація титаніум Датчик світла Датчик дощу Двозонний клімат-контроль Мультируль Парктронік період та зад
Продам: Ford C-Max 2008 року. 2.0 л, (TDCi) 100 кВт / 136 к.с.
Продам Ford C-Max 2011 року випуску 1.6 дизель. Пробіг 181000 км. Машина вся обслугована, не ржава, економічна. Автомобіль сімейний, просторий, багато місця. Салон в порядку, чистенький, не прокурений. Розхід палива 5-6 л. Встановлений ксенон. З машиною віддаю два комплекти гуми (літня, зимня) з легкосплавними дисками.
Автомобіль в гарному стані! Повністю обслужений! Можливий продаж в кредит(лізинг)!
авто від власника. Великий, практичний, вмісткий. Стан гарний. Салон чистий та доглянуй. Авто обслуговувалось, замінено містило. Відремонтовано двигун. Шини зимові, нові. Літні шини в комплекті. Клімат працює без зауважень, кондиціонер, піч. Алюмінієві диски.
Авто вже на Українських номерах.Свіжий в ідеальному стані.Всі питання за номером телефону .Страховка нова,масла фільтра нові, паливний фільтр також новий.Гума зима супер на 15,титани.Літня гума на 16 чорні титани.За готівку хороший торг!!!!
Машинка в чудовому стані другий власник комплектація TITANIUM
Авто у відмінному стані, доглянуте та з перевіреним VIN. Економічний дизель (Euro 6) з потужністю 120 к.с. — ідеальний баланс між витратою пального та динамікою. Просторий та комфортний салон для сім’ї. Клімат?контроль, електросклопідйомники, зручне регулювання керма. Надійна механічна коробка передач. Витрата пального: місто ~5.0 л, траса ~4.5 л. Регулярне обслуговування, сервісна історія. Автомобіль не потребує вкладень — готовий до поїздок. Реальному покупцю хороший торг
Всі кнопки та функції працюють справно, кондиціонер працює. Нещодавно проведено повну заміну мастила в АКПП (мокре зчеплення). Двигун сухий, не димить, оливи не споживає. Гарна комплектація: безключовий доступ, підігрів сидінь, електрорегулювання педалей, парктроніки та багато іншого. Автомобіль доглянутий і не потребує вкладень.
Авто в хорошому стані, технічно вкладень не потребує, не ржаве , детальніше по телефону! На обмін дороще !
Я перша власниця на Україні їздила на ній 2 роки причина продажу - хочу вищу і більшу машину так як живу за містом! машина в ДТП не була. По машині міняла влітку ремінь ГРМ масла фільтра все міняла вчасно, вирізала екологію минулого року решта всі питання по телефону **********
Продам авто в хорошому стані Перший власник в Україні Авто з оригінальним пробігом Повністю обслужене Комплектація TITANIUM! Нова зимова резина , новий акумулятор, якісна мультимедіа. По кузову є косметичні пошкодження лакофарбового покриття. Більш детально за телефоном
Продаю своє авто Ford C-max 2009 рік •? ?коробка механіка 5-ти ступка •? ?привід передній •? ?підвіска: спереду макферсон, ззаду багаторичажка •? ?салон тканина, стан хороший, не порвано, не прокурено. •? ?комплект зимових коліс. •? ?фари: ближні бі-лед, дальній лед. •? ?підгрів лобового скла •? ?штатна магнітола з блютузом від Ford Kuga •? ?дооснащені парктроніки ззаду •? ?дооснащений круїз контроль Замінено минулого року зпереду нові ступиці, пружини та стійки - ззаду і з переду, гальмівні диски + колодки Новий впускний колектор
Сімейний автомобіль, в хорошому стані, багата комплектація, датчик світла/ дощу, підігрів сидінь, парктроніки і тд. Вчасно обслуговувався, в технічному плані все ок, ходовка збита, не гримить. Приємна витрата пального - 5л по місту. З мінусів невелика тріщина на лобовому, і слабо дує кондиціонер.
Машина в гарному стані,вкладення мінімімальні,крило,все по фото видно,або телефонуйте,мор працює справно,розхідники замінені,торг у капота
Авто в гарному стані, але по кузову є незначні нюанси!Була заміна щеплення і ремонт коробки та перебрана вся ходова. По двигуну питань немає.Також до комплекту входить зимова резина.
Перший власник в Україні; Авто повністю обслужене, ремонт завжди робили вчасно, грошей не жаліли. Рідний пробіг, вкладень не потребує; Два комплекти резини; Привезена з Німеччини.
