- 159 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 2 л.
- Автомат
продаю у зв'язку з переїздом за кордон. Є комплект нової зимової резини на титанах
продаю у зв'язку з переїздом за кордон. Є комплект нової зимової резини на титанах
Комфортний автомобіль для сім'ї малий розхід великий вмістимий багажник. По автомобілі все мінялося вчасно. Замінив комплект ГРМ замінено масло та всі фільтри включаючи і салонний. Є вм'ятинка на кришці багажника та на порозі ледь замітні. В салоні не курили. Є незначні сколи на лобовому. Вся електрика справна ні одного чека за період експлуатації не було. Машина куплялася для себе тому і доглядалося за нею. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном.Всім гарних продаж. Цікавить обмін з вашою доплатою.
Машина в дуже хорошому стані Без зауважень Нічого робити не потрібно Розсхід 4.5 л на 100 км Це 2013 рік
Автомобіль в багатій комплектації , двухзонний клімат контроль, навігація, двухдінова магнітола, на титанових дисках. Потребує технічних вклад ень пов'язаних з АКПП. Автомобіль візуально в гарному стані. Також при покупці бонусом будуть комплект зимової гуми на залізних дисках. Торг біля авто.
Продам машину в доброму стані оригінальний пробіг всьо зроблене в дуже гарному стані сів поїхав обмін дорожче надійний сімейний автомобіль
Пригнана з закордону в 24 році з пробігом 325 тис.Я перший власник в Україні.Одразу була заміна комплекту грм, мастила і фільтрів.На правому порозі є пошкодження видно на фото.По кузову є сколи, царапини.Екологія на місці.Мотор в хорошому стані,масла не бере не димить.Оригінальний пробіг.Додаткові питання по телефону.Торг біля машини
Продам надійне, економне авто в дуже хорошому стані. Пригнане з Європи в 2021 році, перший власник в Україні. Комфортний сімейний автомобіль, якісна шумоізоляція, чистий, охайний салон. Двигун і коробка працюють без нарікань. По ходовій без зауважень. Нова зимова гума, є комплект літньої. Обслуговувалась вчасно, масло тільки оригінал. Два комплекти ключів, оригінальний пробіг. Стан не потребує вкладень. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок на СТО. Дзвоніть, надам інформацію та відповім на всі запитання.
Увага! Продаю якісний автомобіль в гарному стані. Авто пригнане з Германії 1,5 роки тому. Їздила жінка ,як за кордоном так і в Україні. Автомобіль вчасно обслуговували та відносились охайно. Замінено нещодавно масла,фільтра,акумулятор, тормозні диски,колодки. В комплект до автомобіля входить :гума зима-літо по 4 ската ,та 2 комплекта дисків титани та залізні . Всі вікна рідні в дтп участі не приймала. З мінусів тріснуте лобове скло,буде заміна (або відніметься сума від ціни) Є пару невеличких рижиків(можу скинути додаткові фото чи відео)) Гарний торг біля авто.
Свіжо пригнане авто з Німеччини, повністю розмитнене, сертифікат відповідності в наявності та пройдений без жодного зауваження, авто має прекрасний стан як зовні так і технічно, зовні стан без вм?ятин та подряпин без участі в дтп, виглядає дуже бережно, на автомобілі стоїть один з самих надійних та економічних двигунів 1.8 MPI бензин на який без проблем становиться газове обладнення четвертого покоління за потреби, каталізатор на місці ніхто нічого не різав не перепрошивав, працює чудово, Мотор не митий нема що приховувати, технічно все справно, ходова частина без зайвих стуків та звуків робити нічого не потрібно, три ключі, кондіціонер обслужений та працює, салон виглядає прекрасно, все в оригінальному стані, все має прекрасний стан, автомобіль має топову комплектацію даної моделі, він-код відкриттй в описі та на фото, щоб можливо було перевірити пробіг та участь в дтп, авто має весь офіційний сервіс з першого дня по сьогодні та всі техогляди, по автомобілю нічого робити не потрібно, сів та поїхав! Згідний їхати на будь які ваші перевірки, авто в живу набагато краще виглядає чим на фото, в місті знаходиться МРЕВ можливе оформлення в день купівлі, Маю відео прибуття авто в Україні на ютуб каналі та в тікток що авто приїхало без пошкоджень та в хорошому стані заходьте дивіться. Можливий продаж з ПДВ Можливий продаж за USDT
авто після ДТП, заводиться - рухається, лівий ланжерон має деформацію
Підзаряжаємий гібрид Energi. Ідеальне рішення в наш час паливної кризи. Зберігався і заряджався в сухому гаражі. Володію даним автомобілем 5 років. Перший власник в Україні, 90% їздив по місту на електриці. Заряду вистачає до 30 км. За містом бере 5 літрів на 100 км. Був пригнаний зі США, відновлений. Авто практично в ідеальному стані. Торг біля авто.
Продам Ford C-Max SE Hybrid 2015 року. Автомобіль був у власності однієї сім’ї але останні 3 роки майже не використовувався, пробіг оригінальний 100,%, два ключа, автозапуск, тонировка, задняя камера, русифицирован, Витрата палива 5.5 літрів.Торг у капота до победного....
Машина в дуже хорошому стані, без підкрасів, двигун коробка без підтікань, електрика працює все відмінно .Також є сервісна книга Дуже хороша комплектація: - двохзонний клімат-контроль - підігрів лобового та заднього скла - мультируль - круїз-контроль - підігрів сидінь - датчик світла - сенсор дощу - швидка мультимедія SYNC 3 - навігація - та ін. Технічно авто повністю справне, мотор гарно працює, легко заводиться в мороз, коробка плавно перемикає передачі, підвіска не стукає. Можлива перевірка на любому СТО. Телефонуйте, розповім детальніше, замінено: ГРМ, масло в двигуні та коробці, також всі гальмівні колодки. Не потрібно нічого робити сів і поїхав.
мій номер або Телеграму пиши смс
Свіжо пригнане авто з Німеччини FORD C-MAX Style+ - 1.8 бензин - 2 ключа . - Без ДТП. - Сервісне обслуговування. - Кондиціонер. - Система курсової стабілізації. - 2 комплекти коліс . - Повний електро пакет. - Підігрів лобового скла - Шкіряне кермо. - Фаркоп . Авто розмитнено і сертифіковано. Договір оформляється на місці.
Продається власний сімейний автомобіль з офіційною сервісною історією ,придбаний в салоні Віннер Форд Рівне,де й постійно обслуговувався . Два комплекти гуми (літня на титанах) та два комплекти ключів. Зручне,комфортабельне авто з високим кліренсом ( встановлений комплект підйому підписки в дилера ). Двигун звичайний атмосферник без турбіни. Газ ніколи не стояв! Підігрів сидінь водія та пасажира.Підігрів лобового,заднього скла та дзеркал… в зимку це просто топ. Наявна сервісна книжка . Машина до продажу не готувалася,виглядає так як є зі слідами експлуатації.
Звонить на вайбер ватсап
Комплект літньої гуми, рідний пробіг приганяв особисто з Німеччини з пробігом 175т. км. Авто в гарному стані обслужене.
