- 407 тис. км
- Рівне
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Контактний телефон власника
Контактний телефон власника
Продам авто в доброму стані мотор не димить коробка не вибиває,по ходовій все добре,днище пороги цілі,на капоті трошки зліз лак,газ вписаний переоформлення,деталі за телефоном
Автомобіль в робочому стані сів поїхав , Поки що працює тільки на газу , згорів бензонасос.... , Газ 2го покоління новий редуктор , на важкосплавних дисках ! стоять двері з іншого такого ж автомобіля тому двері червоні ! В Комплект есть ще один мотор (1.6) і важкосплавні диски 4шт, без гуми ! Авто було зідіяне як для роботи, !!! тому трішки потребує догляду !
Авто у гарному стані, є маленькі деталі для ремонту незначні,їзде добре, економна, комфортна,все працює, ризина 65%зимна, електронне табло, стеклопідіймач, 5коробка,газ-бензін,дуже гарне авто. 950+торг.
По двигуну: ремонтувався стартер і генератор; форсунки після заміни розпилювачів та регулювання тиску; заміна свічок накалювання; замінений ТНВД. По ходовій частині заміна задніх тормозних циліндрів, накладки на колодках в нормальному стані,щеплення добре, коробка 5ти Ступка передачі не вибивають. По кузову косметично потребує підфарбування по стаканах та ланжеронах цілий, з документами повний порядок . В 2012році він код через сантадор перенесений на водійську стійку. По документах - маловантажний фургон 3 місця. по електричній частині все працює,резина всесезонна р16 стан добрий
Доброго дня продаю Fiat Tipo 1992 машина дісталась мені від батька так як я ще студент немає часу її робити в авто є недоліки немає акума так як той що був не тримав заряду не працювала турбіна та вона вже зроблена відремонтована і стоїть в авто за біль деталями по авто телефонуйте **********
військовим хороший торг, не гнила, на впевненому ходу, новий АКБ, нові свічки, нові фільтри та олія. Двигун у відмінному стані, паливні форсунки теж, висока гоузопідйомність. З усіх питань звертатися за номером
