- 400 тис. км
- Яворів
- Дизель, 1.87 л.
- Не вказано
Фіат Скудо на ходу 1,9 простий дизель я власник авто зроблене повний пасажир даю ще літню ризику 2000 рік
Фіат Скудо на ходу 1,9 простий дизель я власник авто зроблене повний пасажир даю ще літню ризику 2000 рік
В одних руках більше 12- років Приганяли з Європи Переобладнували в Західній Україні З вантажного в вантажно- пасажирський 5 місць по документам Двигун 1.9 турбо дизель Розхід по трасі реальний близько 5л/100 км По місту 5.5/6 л- 100 км Є круїз контроль Авто на ходу. Заміна мастила кожні 7 тис/км. Двигун мастила небере взагалі. ГРМ замінили 2 тис км тому. Повністью нове щеплення. ( + тросик теж новий ) Замінене мастило та фільтри. Новий бензонасос Нові свічки накалу Полікліновий ремінь Ремінь ГУР, ролик та натягувач Пробіг двигуна рідний За весь час експлуатації робилася капітально ГБЦ повністью, десь 2 роки назад. В двигун не лазили! Паливна теж робилась І все, що з нею пов'язано Форсунки теж робились Недавно були замінені гальмівні колодки, шланги та рідина. Також був замінений підрамник. З усіма різинками. Робився Розвал- Сходження Є задній ряд з 3 - ьох сидінь! ( На фото знятий просто ) Із реальних ньюансів: Гума під заміну Бажано замінити задні аморти з пружинами Тріщина на лобовому склі Стукає Правий ричаг передній з шаровою (або заміна в зборі, або перепресувати ) Бажано міняти всі замки/личинки дверей Бо вони в корозії. Потрібно робити верхню завісу закриття бокових дверей, тому що двері нормально не фіксуються коли їх зачиняєш, є люфт і тому не щільно прилягають. Бажана заміна глушника та частини вихлопної труби. Ну і ньюанси по корозії/ржавчині кузова. Всі на фото показав. Днище ціле! Все розкажу, покажу Як є, приховувати немає чого Авто до продажу не готувалось Просто стоїть в гаражі Автомобіль безвідмовний Абсолютно в робочому стані Без торгу
Газ - бензин Девять місць, є всі ряди сідушок Пороги поварені, покрашені Пару тисяч назад була заміна кілець, та поршнів, з усіма рідинами. Люк.
Гараєне зберігання, використовувалась у власних цінах
Господарська. По кузову проблеми, але на рух не впливає. Їде добре. Масла не бере. Комплект зимової гуми. Все замінено.
Оригінальний пасажир, 9 місць. Подовжена версія LONG. Надійний і витривалий 2-ух літровий турбодизель на 6-ти ступенчатій механіці. Повністю обслужений. Перебрана ходова частина і гальмівна система. Місткий, витривалий і дуже практичний автомобіль. Колеса R16. Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання щодо обміну в телефонному режимі. АВТОПАРК гарантує повний супровід угоди та її безпеку. МОЖЛИВИЙ КРЕДИТ. Готівкою без застави автомобіля. ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОХОДІВ ОБОВ'ЯЗКОВЕ. ЛІЗИНГ. Початковий внесок від 25%, термін лізингу до 5 років. Підтвердження доходів не потрібне, спрощена система прийняття рішення. Фінансування військовослужбовців можливе за умови від 30% першого внеску до 3-х років. Проводимо страхування авто: ОСАГО та КАСКО.
Хороший стан. Двигун відремонтовано. Без ржавчини. Перший власник. Турбодизель.
Продаю свій Fiat Scudo 2001 року. Двигун дизель 1.9, механіка, передній привід. Машина на ходу, щодня використовується. Заводиться з півоберта, двигун працює рівно, масла не бере. Коробка без шумів, щеплення добре. Можливий обмін на т4 з доплатою. доручка прострочена.
Власне авто. Замінене зчеплення, радіатор, нові передні ричаги. по двигуну жодних запитань, турбіна працює, масла не бере.
Находу поварений не димить масло не бере більше інформації за номером **********
Продаю машину . Всі деталі по тел
Автомобіль на ходу є нюанси по лакофарбовими покриттям. Інші питання по телефону.
Продам автомобіль можливий обмін з моєю доплатою
2000р.1.9дизель вантажний заді є сидухи двигун після капіталки Надійне авто вкладень не потребує сів і поїхав
продам авто після дтп всі питаня за номером телефону+**********
Автомобіль на ходу сів і поїхав
Фіат скудо 1999р.в. 1.9д двигун dw8. Пробіг 320000. Вантажопасажирський 6місць(в наявності і по техпаспорту) В нормальному робочому стані. 5000 тому замінені ремінь грм, підшипники і помпа, підшипник передньої ступиці. Рульві накінечники та опори давно перероблені на розбірні що значно здешевляє ремонт (розхідник 50-100грн і все). Розхід 7-7.5л. Масла не бере. Надійний авто для сімї та бізнесу. Телефонуйте.
