- 235 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.24 л.
- Ручна / Механіка
Хороше ,економне,компактне авто. На ходу!!! Всі замінники,мастила мінялися вчасно. Присутній торг.Для більшої інформаці.
Хороше ,економне,компактне авто. На ходу!!! Всі замінники,мастила мінялися вчасно. Присутній торг.Для більшої інформаці.
Пропоную хороший економний і шустрий автомобіль.Машина технічно справна. Кожний день їздить. Не підводила.Перебрана ходова. Зроблений генератор. Замінена турбіна з форсунками.можливий обмін на автомат.торг не великий біля машини.
Продам Fiat Punto 2009 року випуску. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, доглянутий та економний в експлуатації. Перший власник в Україні Надійний та економний двигун Вчасне обслуговування та заміна розхідників Охайний салон, не прокурений Хороша гума, автомобіль готовий до експлуатації без додаткових вкладень Авто чудово підходить як для міста, так і для поїздок на далекі відстані. Компактний, маневрений та недорогий в обслуговуванні. Детальніше по телефону
Авто в максимальній комплектації. Двигу не димить і не сапунить, кпп переключає без лишніх звуків. По авто все працює. Екологія на місці. Повністю обслужене. Дуже економне. Хороший надійний автомобіль на кожен день.
Надійне авто в хорошому стані і максимальній комплектації. Перевірка на будь-якому СТО.
авто в хорошому стані гарні колеса дуже економна мотор без зауважень я власник авто в рідній фарбі деталі по телефону
Автомобіль економний , динамічний та комфортний . Розхід 4 /100. Як технічно так і візуально в доброму стані. Все працює без жодних зауважень Зимова гума. Можливий обмін на кросовер з моєю доплатою.
Авто в гарному стані пробіг 132 тис 77к/с Авто вкладень не потребує Дзвоніть переоформлення Терміново
Продам своє авто кінець 2010 р. 1,4 газ пропан бутан/бензин. Авто в чудовому стані, оригінальний пробіг є сервісна книжка, кондиціонер, 2 ключі, кнопка "CITY", екологічний стандарт EURO 5, дуже економне варте уваги. Повністю технічно обслужене, замінено масло, щеплення, акумулятор. Друга власниця в Україні,купувала у 2018 році з пробігом 130 +-, їжджу мало і акуратно. Друге авто в сімʼї продаю бо немає необхідності. Віддам в хороші руки. Встановлена камера заднього виду.Нова зимова резина
