- 198 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
авто у гарному доглянутому стані, сів і поїхав. Металевий захист двигуна, парктроніки. Деталі за телефоном .
Машина у гарному технічному стані по кузову незначні вмятинкі. Автомобіль повністю обслужений та не потребує вкладень, сідай і їдь. Другий власник, документи в порядку готовий до переоформлення, гаражне зберігання.
Fiat Grande Punto — ідеальний варіант для щоденних поїздок. Малий розхід, маневрений у трафіку, легко паркується. Технічно справний, обслуговувався вчасно. Без підводних каменів — покажу все, як є. Сів — поїхав. Пиши/дзвони — покажу без «сюрпризів
Продам fiat,2008 р.газ-бензин (метан).Все на ходу,сів і поїхав.Всі питання по телефону.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Економна
Fiat Grande Punto 1.4 бенз. 2011 мех. Офіційна, є сліди використання по кузову (детальні фото по запиту). Не фарбована. Кондиціонер працює.
Машинка полностью обслужына,заменена цепь ГРМ,амортизаторы, передние задние.Обслужен генератор, новые щетки, новые подшипники. Заменены гра наты,стоит новая турбина,новое сцепление,очень легко выжимается что немало важно для вождения для девушек.Все работает как часики, вложений не требует,экономная по топливу.4.5.л.Есьть повреждение по кузову левое крыло и дверь некретичо.торг на ремонт уместен.
Повністю на ходу двигун після 300 тисяч к/м зроблений капітальний ремонт не гнила встановлена кнопка старт стоп без ключовий доступ центральний замок можливий старт двигуна дистанційно з пульта АКБ новий резина всесезона встановлена камера заднього ходу але магнітола живе своїм життям.розгляну обмін з моєю доплатою.
Продам Fiat Punto 2012 року. з турбіною Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Економічний і надійний двигун, невелика витрата пального, відмінно підходить як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. Салон чистий і доглянутий, по кузову є сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Комплектація: кондиціонер, електропідсилювач керма, електросклопідйомники, центральний замок, ABS, подушки безпеки. стоїть газова установка 4 покоління (не вписаний у тех паспорт) передні електропідйомники електрорегулювання дзеркал регулювання керма по висоті та від себе ЕКО режим старт / стоп повномірне запасне колесо, ключі, домкрат, гак. комплект зимової гуми, майже нової профілактика мотора і заміна коробки ( диск , корзина , демпфер ) була у 2023 р. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Торг біля автомобіля.
Машина обслужена в хорошому технічному стані. Недавно було замінено по регламенту цеп. Фільтра масла. Клімат заправлений працює справно. Надійний дизель мотор працює рівненько підтікання рідин не має. Кузов цілий рівний без деформацій та подряпин. Ходова частина замінено важелі. Салон доглянутий, не прокурений чистий без подряпин. По автомобілі електрика справна. Кому цікаво дзвоніть пишіть. Якщо не відповідаю на телефон, пишіть у вайбер або телеграм.
Авто у відмінному стані Документи порядок Питання по телефону
Продаю особистий автомобіль у одних руках 4 роки. Пригнав для себе з Нідерландів, брав на аукціоні в технічно справному стані з пробігом 242 тис. з дійсними документами по екології. Авто досі в чудовому технічному стані, було проведено повне ТО, тому новому власнику не потрібно робити нічого найближчих 8 тис. км (документ з СТО є). З наявних нюансів, це чек по датчику розходу повітря, датчик придбав і віддаю разом з авто, самостійно замінити не встиг по певним життєвим причинам. До комплектації авта входять деякі не часті фішки, такі як автозатемнення дзеркала заднього огляду, підсвітка багажника, підсвітка бардачка, задні парктроніки, датчики зносу гальмівних колодок. Також авто на гарній літній гумі Uniroyal RainExpert 5 2022 року, також є зима Debica Frigo 2022 року, дана гума загалом за 4 роки проїхала лише 40 тис. км в спокійному режимі, тому знос на ній мінімальний. На кузові помітні сліди експлуатації, дрібні сколи та потертості, але з 1 метру нічого не помітно взагалі. По екології нічого не вирізалося і не шилося, ще стоїть рідна. Авто можна подивитися у м. Київ за попередньою домовленістю. Продаж з переоформленням. Прохання писати в телеграм чи у вайбер, можу бути не на зв'язку.
Машинка як годинник їздить кожного дня, економна, дуже зручна для міста. Повністю оцинкована. Встановлена літня гума Michelin на дисках, в комплекті зимова гума Debica на стальних дисках з ковпаками. Що було зроблено: Заміна ГРМ + помпа + антифриз Заміна прокладки клапанної кришки Заміна ременя генератора Обслуженний, заправлений, повністю робочий кондиціонер Зроблена ходова частина Остання заміна масла і фільтрів 500 км назад ( масло оригінальне Selenia K 5w40 ) Заміна масла в МКПП Нові галогенові лампочки
.авто в доброму стані. ходова перебрана.щеплення тільки поміняне.газ метан! вартість проїзду 1км. 2грн.
продам авто в гарному стані на свої роки
fiat Punto evo 2011 року 1,2 бензин якщо є запитання телефонуйте, торг біля капоту. в більшості без зв'язку, пишіть на вайбер зателефоную
Продам свій автомобіль, надійний та економний, катаюсь рік. Розхід місто 5л) Двигун працює як годинник! встановив нове щеплення, та нові форсунки і багато чого іншого. Вкладень не потребує і не буде потребувати ще дуже довго) Хочу кросовер тому продаю) Хто шукає обслужене і надійне авто приїжайте. Інші питання по телефону. Дякую
Машина 5.5 років в Україні, у одного власника. На 200 тис замінено зчеплення, маховик, вижимний, ланцюг ГРМ. Одразу був замінений EGR. Авто зручне по місту, як для початківця, так і для водія з досвідом. Тішила цієї зими, без танців з бубном запускалася після ночівлі на вулиці • Є підсвітка в бік поворота, денні ходові вогні, електропривід і підігрів дзеркал, заднього скла. Передні електросклопідйомники, круїз-контроль, климат-контроль, функції "старт-стоп", "сіті". Мультикермо. Приємна аудіо-система. USB-порт і блютуз для тлф • При компактних зовнішніх габаритах всередині просторо навіть для великих людей. Задній ряд сидінь зручно складається, перевозив одного разу повнорозмірну пральну машину в упаковці • Машина зараз вийшла на плато стабільної експлуатації. Шкода, але доводиться продавати, так склались життєві обставини. Сподіваюсь, найдеться людина, яка буде гідно піклуватись про неї.
Авто в доглянутому стані, все працює, додатково резина зимова, деталі за номером.
