- 233 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.1 л.
- Ручна / Механіка
Хороший швидкий автомобіль економний. музика є не погана гума хороша і т.д
Хороший швидкий автомобіль економний. музика є не погана гума хороша і т.д
Продам власне авто. Я другий власник в Україні, машина пригнана з Данії у 2018 році. Пробіг чесний та повністю підтверджений. Машина доглянута, обслуговувалася для себе, грошей не жаліли. На даний момент вкладень не потребує. ТО: Останнє ТО (на 237 тис. км): заміна мастила, всіх фільтрів, а також гальмівних дисків та колодок (перед). На 226 тис. км: зроблено капітальний ремонт турбіни. 10 тис. км тому: встановлені нові задні амортизатори, задні пружини та рульовий наконечник. 20 тис. км тому: повністю замінено комплект зчеплення. Додатково: Екологію прибрали рік тому. Встановлено захист двигуна "Полігон". Встановлені проставки по колу для збільшення кліренсу. Тонування по колу+фронтальне. Стоїть новий акумулятор. Свіжий поліс, дійсний до кінця поточного року. Оформлення: Дія, сервісний центр. По кузову присутні сліди використання відповідно до років експлуатації, але без ржі. Реальному покупцеві за домовленістю віддам комплект зимньої гуми. Допомога в продажі - не потрібна.
Авто в Нормальному стані. Дуже багато чого зробленно. Авто їздить завжди
Продам авто, в чудовому стані. Робив для себе. По кузову, робив пороги і частково фарбував.Нове лобове скло. По двигуну, замінив кільця і повний ремонт ГБЦ. Ремот глушника із нерж. Передні амортизатори, опори, рулеві тяги,все нове. Шини нові. І ще багато чого робив. Торг невеликий.
Для контактування краще пишіть на Viber, WhatsApp, Telegram.
Другий власник в Україні. Авто в користуванні з 2023 року, за цей час проїхало з 180 тис. км до 231 тис. км і весь час обслуговувалося вчасно та без економії на важливому. Є сервісна книжка з Нідерландів і наряди з СТО в Києві. Машина економна і приємна в щоденному використанні. Ідеальний варіант для міста й траси: середня витрата пального за час користування 5л/100 км, комфортна підвіска та адекватна динаміка. Що зроблено за час володіння: замінено клапан EGR; замінено всі 4 амортизатори; замінено сайлентблоки задньої балки; замінено термостат; замінено задні склопідйомники; замінено передні гальмівні диски та колодки в листопаді 2025; замінено комплект ланцюга ГРМ і помпу на пробігу 231 тисяча км в травні 2026; Мастило та фільтри мінялися кожні 8–9 тис. км. Місяць тому зроблена хімчистка салону. Авто доглянуте, два ключі, вкладень не потребує.
Пропоную вашій увазі Фіат пунто 1,4 газ бензин заводський метан, 2012 року виготовлення,машина в гарному стані їздила дівчина , салон в доброму стані , пробіг 220 тисяч, обслуговувалась вчасно, по ходовій замінено все що потребувало заміни та зроблено ТО близько тисячі кілометрів тому, світло гарне, машина має сліди експлуатації.
Економне авто,вкладень не потребує,то пройдено.
продам пунто 2011р в 1,3 дизель машина в гарному станi на зимовiй резинi вiд власника
Продам Фіат Пунто 1996р. газ/бензин 1,2. Оцинкований кузов. Компактний і зручний, ідеальний як перший автомобіль. В салоні місця достатньо для дорослих людей, хоча з виду і не скажеш. Я ввесь час їздила на газу, бензин потрібно відрегулювати. Навіть зимою в мороз, на газу прекрасно заводиться. Працює тихенько, не дорога в обслуговуванні. На мій погляд набагато краще ніж Жигулі за ті самі кошти. Є деякі нюанси по кузову, крило на заміну є. Кому цікаво дзвоніть, можу скинути відео огляд.
