- 180 тис. км
- Звенигородка
- Бензин, 1.37 л.
- Ручна / Механіка
Фіат лінеа 1,4 турбобензин, 120 к/с хороший технічний стан за додатковими питаннями телефонуйте або пишіть, торг.
Фіат лінеа 1,4 турбобензин, 120 к/с хороший технічний стан за додатковими питаннями телефонуйте або пишіть, торг.
ТЕРМІНОВИЙ продаж! Другий власник, була перереєстрація з чоловіка на дружину. Автомобіль після ТО. Була зроблена заміна: передні амортизатори взборі з пружинами і опорами, сайленблок ричага переднього лівого задній,колодки передні, масла фільтра. Новий акумулятор Bosch. Є нюанси бампер мутна фара. В ДТП не була. Страхування. Два ключі. Нова літня резина, диски. Сімейне авто, дешеве в обслуговуванні.
Мотор не димить Коробка перемикає без хруста , газ вписаний в тех паспорт По документам можливе любе переоформлення Нове с щеплення , нова помпа антифриз і термостат Пишіть звоніть
Продам машину у відмінному стані сів поїхав інші питання по телефону
До Вашоi уваги економiчний сi мейний автомобиль. Обслуговування проводилось вчасно та якiсно, по двигунi та ходовiй нарiкань не мае.
Fiat Linea 1,4. (77 к.с.) 2010 рік. 144 тис. км Виготовлено в Туреччині. Кузов оцинкований. Колір яскравий, блискучий, більшіть часу експлуатації (90%) зберігалась у гаражі. Машина в хорошому стані, останній рік експлуатую у Києві. До травня 2025 року гаражне зберігання в м.Кам'янці-Подількому. Два комплекти гуми: Зимова шипована на металевих дисках та з фірмовими ковпаками (на фото взимку). Літня на дисках. Диски в хорошому стані (на фото влітку). Передні електросклопідйомники, обігрів заднього скла, кондиціонер, висота і виліт керма, задні протитуманні фари, місткий багажник (500 літрів). Сигналізація є, не користувався. Повний комплект гумових килимків, включно із багажником. На сидіннях завжди були чохли. ДТП відсутніснє. Шляхом локального фарбування усунено незначну вмятину на арці заднього правого крила та поцарапану задню праву дверку. Є сліди експлуатації та незначні подряпини по авто. Фото можу окремо скинути. Авто якісне. Комфорт перевершує ціну.
Авто у відмінному стані. Один власник. Обслуговування на профільному сто. Гаражне зберігання.
Продам надійний та економічний автомобіль. Технічно все працює. Заміна оливи та фільтрів 1500км назад. Кондиціонер працює. В комплектації ще бортовий комп?ютер, передні склопідіймачі, задні парктроніки. Розхід по місту 6.0, по трасі 5,5 (може і менше) По всім питанням телефонуйте
Авто в чудовому стані, охайна, доглянута, гаражне зберігання, встановлено газову установку, авто дуже економічне, телефонуйте, на всі питання відповім.
Продам Фіат Лінеа 2012 року 1.4 бензин , механіка , хороший технічний стан , додаткову інформацію надам по телефону, торг.
Пробіг оригінальний, по кузову є недоліки, в основному стоїть довгий час на парковці.
продам власний автомобіль з оригінальним пробігом . більше інформації за телефоном
добрий день. машина у чудовому стані для своїх років. пробіг 40 000т. 1 власник із салону. гума літо+зима. є торг біля капота
Відкрився капот, лобове під заміну. На газу, любий вид переоформлення.
не поганий автомобіль на свої кошти
Продається FIAT LINEA 2008 року, двигун 1,4 турбо бензин, є сліди експлуатації видно на фото, гарне світло, справний і заправлений кондиціонер, авто на повному ходу, тисячу кілометрів тому замінено масла фільтра та грм. Авто знаходиться м. Ужгород. Цікавить також обмін
Fiat Linea Tjet 1,4120 к.с. 2012 рік. 121000 км. Оцинкований кузов. Свіжі шини, відкатано по 3 сезони Літо :Michelin Primacy 4 195/65 R15 91V Зима: Bridgestone Передні електросклопідйомники, електро регулювання дзеркал, обігрів заднього скла, кондиціонер, висота і виліт керма, задні протитуманні фари, місткий багажник (500 літрів), підігрів передніх сидінь. Два ключи+сигналізація. Встановив LED Лампи на ближньому і дальньому світлі. Пересуватися у вечерній/нічний час стало набагато комфортніше.Магнітола Pioneer DEH-6400BT (Є блютуз).Вібро, шумоізоляція дверей (стандартна музика заграла краще). Повний комплект килимків ЕVA. На сидіннях чохли (Якщо підшити, сядуть краще, не підшивав так як періодично прав)
Авто після дтп. Телефонуйте по всім питанням
Телефонувати після 16:00
