- 159 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Вкладень взагалі не потребує. Другий власник. Витрати палива по місту 5л. Кондиціонер. По кузову ньюансів не має. Торг біля авто. Телефонуйте.
Авто в гарному стані. Вкладень взагалі не потребує. Другий власник. Витрати палива по місту 5л. Кондиціонер. По кузову ньюансів не має. Торг біля авто. Телефонуйте.
Компактна,економна, надійна.Шини зима/літо.Диталі по телефону
Авто в гарному стані, на 58 тис.км. зроблене ТО , замінено мастило та фільтра, включаючи фільтр салону. Салон охайний та не прокурений. Резина на металевих дисках,радіус на 15. Авто варте Вашої уваги. Чекаю на компроміс. На всі питання відповім за телефоном.
Авто в ідеальному технічному стані сів поїхав по техніці робити нічого не потрібно
Продам власне авто,технічно все добре,кожного дня в русі, Кого інтересує телефонуйте роскажу більш детальніше.
Пропоную хороший економний і шустрий автомобіль.Машина технічно справна. Кожний день їздить. Не підводила.Перебрана ходова. Зроблений генератор. Замінена турбіна з форсунками.можливий обмін на автомат.торг не великий біля машини.
Авто після дтп. Удар прийшовся в зад, двигун(навісне), щеплення, коробка - все ціле. Рідини не потекли. Мотор 1.3 multijet з навісним поставили у лютому цього року, масло замінено 200км тому. Додаткові фото, інформація, ціна все в особистих або за тел.
Авто купувалося в салоні, від першого власника. Без ДТП, все в рідній фарбі, всі по колу вікна також рідні. Повністю обслужене, не потребує вкладень є вся історія обслуговування від 0 км і до зараз. Вантажів не возила, в основному габаритна не важка пряжа для вязання. Власне виробництво. Гарний автомобіль, який вартий вашої уваги. Із недавнього, нові диски та колодки на передній вісі та заміна задніх барабанних колодок, повне ТО, заміна передніх підшипників ступиць та заміна кульових опор та накінечників. На авто ніколи не економив, тому міняю все попарно, щоб не лазити по 2 рази. На 115 підвів цей італійський кінь, сплавило сажевий, погоріли кільця. Зробив повний капітальний ремонт, нові поршня Kolbenschmidt, нові вкладиші, комплект ГРМ новий з зірками, весь комплект нових прокладок, провів ревізію форсунок, нові гідро компенсатори та рокера, новий маслонасос, новий комплект зчеплення, нова турбіна, бо реставрація була трохи дешевше, краще нову, тому нову і поставити. Обслужили стартер, генератор. По мотору і ходовій жодних завуважень. Короче встало в копійку, але і таке буває. Всі фото ремонту в відео є. Екологію видалив та відшив, по суті новий мотор вийшов. Тому буде довго служити і без клятої екології, яка його вбила. Мотор на гарантії 40 тисяч кілометрів після капітального ремонту.
Автомобіль 2011 року з двигуном 1.3 турбо дизель, розхід палива середній на 100 км складає 5 л., Гума зимова виробника НОКІАН "нова" мається також літня гума в комплекті також нова. Иожливий торг біля авто при його особистому огляді.
Автомобіль купувався у офіційного дилера. Без ДТП. Вся в рідній фарбі. По техніці без нарікань. Надійний і економний помічник.
Fiat Doblo 2021 рік, 1.3 дизель Автомобіль у чудовому стані, офіційний пасажир. Дві роздвижних двері . Мотор працює рівно, коробка без нарікань, ходова в нормі. Салон доглянутий та охайний. Авто повністю обслужене та готове до експлуатації. Хороший варіант як для сім’ї, так і для роботи.
Пишите или звоните в мессенджеры. ? Продається Fiat Doblo 2013 р.в. Коротка база, 7 місць (2 крісла додаткові) — обслужений, доглянутий, готовий до експлуатації! ? Рік випуску: 2013 ? Пробіг: 126 000 км (оригінальний) ? Двигун: 1.3 дизель Multijet — економічний і надійний ? Коробка передач: МКПП ? Купувався новим з салону, один власник. Технічний стан – відмінний! Автомобіль обслужений повністю, вкладень не потребує. Проведено велике ТО: ? Заміна масла та всіх фільтрів ? Замінено масло в КПП, гальмівну та охолоджувальну рідину. ? Новий ланцюг ГРМ ? Новий комплект ременя з натяжними роликами та водяною помпою ? Замінено свічки запалювання Про автомобіль: Авто повністю (до даху) обклеєне захисною плівкою. На капоті та над лобовим склом — також захисна плівка (потріскалася), не фарба. Кондиціонер працює відмінно. ? З недоліків: — Одна вм’ятина на передньому правому крилі, хтось дверима вдарив на парковці. (вказана на фото) — Подряпина на задньому бампері справа, залишав машину на неохоронюваному майданчику на кілька днів, повернувся і ця подряпина вже була (вказана на фото). ? Віддам автомобіль в добрі руки. Чудовий вибір як для повсякденних поїздок, так і для бізнесу.
