- 600 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 3 л.
- Робот
Продам хорошу робочу конячку . 3.0 на роботі Взагальному цілий автомобіль на повному ходу . Заправити кондиціонер (міняли радіатор зимою не заправили) Хрустить синхронізатор на 2 передачі (хрустить вже другий рік я так їздив все було добре ) Новий акумулятор 🔋 Можна домтавити туманки на перед під них є фішки і кнопки ,тільки поставити . Є вебасто , вентиляція салону (заводська) Нові передні та задні фари спереду хороший лед не сліпить і яскраво світись Тахограф (по бажанню підключити ) Почистив його , то дуже навіть достойний автомобіль за ці кошти . Торги виключно біля авто Кому треба дешевше можна зняти титани буде трохи дешевше
