- 77 тис. км
- Черкаси
- Електро
- Редуктор
Ціна БЕЗ ТОРГУ!!! Автомобіль справний і продається виключно з причини, що доця вимахала в маму, і підвозити в школу її з рюкзаком та жінку проблематично. Ціна така тому що включає всі недоліки та сліди експлуатації. Батарея - SOC біля 70 відсотків ( при купівлі в 2018 було 85). Всі комірки робочі та збалансовані. Влітку до 100 км., а зимою від 50 до 70 км в залежності від морозу. Можемо проїхати 20 км. щоб перевірити. Зовнішній вигляд - з Америки приїхала без бампера та битою мордою. Бампер підкинув від бензинової (в 2018 ця модель була рідкісна, зараз на розборках іх купа). Єдине що коли ремонтувався не знайшов підсилювача переднього бампера. Думав куплю згодом а проїздив без нього 8 років. Радіатор запаяв, антифриз залив (залишок віддаю) і машина поїхала. Перефарбовували 3 рази, але в колір трохи не попали ( з часом привик і не звертаю на це уваги). Активно користуюся в місті і тому і мене доганяли та і я 1 раз на свілофорі завтикав. В основному постраждати бампера, тому і не перефарбовував. Електроніка - з Америки не працював блютус, купив перехідник на аукс і не парився. Зараз можна поставити магнітолу за 3к з тачом та карплеєм. Також на днях перестав бачити датчик колеса, мабуть сіла батарейка. Салон - болячка всіх 500 це кожзам та пластик. У всих репають сідухи та облазе руль. В декількох місцях лопнув пластик (кришки на аукс, юсб та регулювання дзеркал). Контиціонер - заправив. Пропускав, підтаянув - наче все ок. Оскільки біле авто то ним не користувався, достатньо відкрити вікна. Зарядка - даю свою робочу зарядку на 16-32 Ампера та не перероблену оригінальну. Зимова гума в гарному стані також в подарунок. Якщо в день проїжджаєте не більше 50 км та маєте щоденний доступ до розетки по домашньому тарифу то це авто для Вас.
