- 230 тис. км
- Бердичів
- Дизель, 2.8 л.
- Автомат
Авто у доглянутому стані. В Україні перший власник. Друга машина в сім'ї. Їздить в суху погоду) Сів і поїхав без вкладень в Авто.
Авто у доглянутому стані. В Україні перший власник. Друга машина в сім'ї. Їздить в суху погоду) Сів і поїхав без вкладень в Авто.
Продам сімейне авто. Повністю обслужене. Стан чудовий. Працює без нарікань. Авто пригнане з Європи. Можливий огляд на будь-якому сто.
Машина повністю обслужена (Грм замінений, масло в коробці та двигуні замінені, тормозні колодки замінені, накінечники рульових тяг, сайлентблоки та шарові опори замінені).
Авто на ходу їздить постійно без нарікань, салон гарний. Потрібні роботи по кузову (пороги, рижик по арці та по двері), ходова зроблена повністю. Для зацікавлених гарний торг на виправлення кузовних робіт. Більш детальніше за телефоном.
Машина в гарному стані на свої роки.мотор працює рівно без зауважень,масла не бере зимою заводиться без проблем... ходова не гримить...з зауважень рижики на дверях і царина на передньому бампері. По мотору були замінені форсунки і свічі накалу датчики,ходова перебрана теж багато чого змінилось масла,фільтра змінювались вчасно(усі запчастини брав тільки оригінальні)....комплект металевих дисків віддам з машиною
Авто в гарному стані, капіталовкладень не потребує. Офіційний автомобіль, другий власник, 100% рідний пробіг. Пороги замінені. По двигуну та коробці ніяких зауважень не має! Пройдено ТО, ходова зроблена!
Продам своє авто! Кожен день на ходу. По підвісці все добре, передня частина підвіски авто заміненено все. Авто для комфортної спокійної їзди. Є дефекти по кузову, оскільки машина вже не нова.Віддам ще колеса із зимовою резиною Triangle R16 215 х 70 Цікавить обмін на електричку. По всіх питаннях дзвоніть, пишіть.
Брутальний, чоловічий, ефектний, комфортний, великий, практичний кросовер. Диски р19 чорні, пороги, рейлінги, тонування, чорна ришітка, туманки і габаріти, в комплексі це елегантно стримано та агресивно. Салон шкіряний без тріщин чи потертостей, із підігрівом сидінь, круізом і кліматом, камера зад виду, фаркоп, складні дзеркала, три ряди сидінь, задній ряд відхиляється назад, місткий багажник. Мультируль із клавішами на тильні стороні руля, акустика INFINITY (якісний бас), великий екран , вбудований жорсткий диск на 20 гігабайт, блютуз, аукс. Мотор працює стабільно, масла не бере, турбіна реставрована, ходовка ідеальна, по кузову є сліди експлуатації, акб цю страшну зиму пройшов спокійно. Здокументами все впорядку, тільки переоформлення. телефонуйте
Один власник із салона, весь у рідній фарбі, не битий та не крашений, стан близький до ідеалу, весь обслужений. По документах тільки переписка. Хто купить не пошкодує. Деталі по телефоні.
Продам власне авто, в користуванні 3 роки. Машина доглянута, обслуговувалась вчасно, робилась для себе. Технічний стан: Двигун працює рівно, без зауважень Коробка працює добре плавно По ходовій частині замінено багато елементів Обслуговування проводилось регулярно (масла, фільтра, колодки) Економічний 2.0 дизель — приємна витрата пального, ідеальний для міста і траси Комплектація (максимальна): Шкіряний салон Круїз-контроль Мультируль Кондиціонер Підігрів сидінь По авто багато додаткових відсіків для речей під ногами пасажирів 2 Бардачки один з охолодженням, що є приємним бонусом на літо 7 місць (5 + 2 додатковий ряд) Великий та практичний багажник Що зроблено: Капітальний ремонт коробки передач Ремонт стартера Обслуговування ходової частини Авто комфортне, просторе і добре підходить як для сім’ї, так і для поїздок. Детальніше розкажу по телефону
Авто доглянуте в технічному стані, все робилося наперед, а не тоді коли вже відвалюється, Пробіг 223 рідний, жодних додаткових витрат не потребує, є рижик на крилі. Дно пороги двері без ржавчини. замінено рідини, гальма, демфер, форсунки, ГРМ, ступичні підшипники, подушки двигуна, та все що було підозріле. Диски на фото вже продані. Зараз за кордоном, пишіть сюди або ватсап
Продам своє авто.Машинка непогана ,м?яка .Лакофарбове покриття на тверду трієчку,( все таки роки беруть своє).Мав незначне ДТП ( передній бампер видно на фото )+ права задня дверка ( наслідки неуважності )Була відремонтована коробка+ щеплення.Потребує технічного обслуговування ( масло двигуна,фільтра)Є проблема в системі ESP замінник клокспрінг але нічого не допомогло можливо проблема глибше в електроніці.Встановлена андроїд магнітола ,камера заднього ходу та задні парктроніки.Два комплекти шин : Літні з 2024 року, зимові з 2025 року.Відїздили по одному сезонуТорг адекватний.
Dodge Journey 2008 року. Пригнаний з Фвнляндії, другий власник. Продаж по переоформленню. Двигун 2.0 турбо дизель. Розхід палива приємний, залежно від манери їзди, якщо їхати не спіша і економно то розхід 6 л (при швидкості 100 км/год). На газ відкликцється моментально, потужності хватає. Стоїть хороша зимова ризина, проїздила один сезон. Повністю на ходу, мотор робить рівно, турбіна дує дуже добре, підвіска перебрана робили як для себе. Вся електрика справна, усі функції робочі. Хороша басиста музика. Багато бардачків як в силіннях так і під ногами. Салон великий і місця хватає навіть для третього ряду. Вмісткий багажник. Двох-зонний клімат контроль (заправленний). Камера заднього виду. Мягенька підвіска, на наших дорогах йде дуже плавно. Розетка європейського зразка біля сидіння посажира, присутній підігрів мотора. Масло та грм мінялися вчасно. За іншими деталями по номеру телефону. Розкажу причину такого малого пробігу.
На повному ходу. Повний привід. Новий акумулятор. Продаж у звязку з сімейними обставинами. Обмін в пріоритеті мінівен 7 місць. Два ключі. Комплект зимової гуми в подарунок.
Оригінальний пасажир VIP класу, 3літровий мотор, автомат, шкіряний салон, місць 18 + 1, авто з США. Повний аналог Мерседеса Спринтер 318,бус працював в пустелі де температура вдень +50 ° градусів, а вночі --50 ° градусів, який був відповідно утеплений і мав склопакети тоновані спец плівкою що дозволяло в салоні двома клімат контролями створювати і утримувати + 20 ° С. Бус зроблений в Німеччині і відправлений в США. В бусі є три ,, грубки ,,. Суха і мокра Вебасто і ,, рідна ,, двоконтурна, відсіки водія і пасажирів з розведенням її по салону.Два аккумулятора.Одін розрахований тільки на запуск двигуна, а другий на все ,, навісне ,, оборудованіе.В сиру погоду бус обладнаний системою ,, швидкого распотеванія ,, стекол.Сіденія шкіряні зроблені за типом м'яких меблевих крісел з підлокітниками і ременями безопасності.Так як наш бус комплектуеться полнообьемной ,, джіповській ,, гумою 245 \ 75 \ R 16 c індексом навантаження ,, 120,, то кліренс його на 8 см вище від його аналогів Мерс - Спринтерів з розміром 235/65/R 16c і при русі по дорозі з ямами і купиною, він розгойдуючись гасить нерівності дорогі.Кроме основного багажного відсіку автобус оснащений додатковим найбільшим навісним багажником мають товщину 85 см, а не 40 см як у більшості його аналогов.Прі установці ,, навісного ,, багажника були перероблені петлі на ,, посилені ,, і для розвантаження ваги в навісному багажнику був зроблений металевий каркас не тільки зовні але і всередині его.Что дозволило збільшити вагу з 200 до 500кг. У бусі зроблений подіум і трьох ступеневу освещеніе.Сіденія разложние, електропривод дверей, два ТВ. ,, голова ,, буса зроблена на базі 10 андроїда, є мікрофон, посилені бічні полиці, попільнички, гнізда для підзарядки телефону, на підлозі і подіумі шумоізолюючі килимові покриття, сабвуфер, два ключа і повна історія в ,, книжках ,, Бус офіційно тюнінгований у спецательє (Рішення Державтотранс НДІпроект 515638 віддміткою в ТЗ на відповідність Спринтера ,, моделі 2013 г.На обмен 28 000 $.
Продамо особистий автомобіль, привезений з європи
Авто в чудовому стані, обслугована повністю. Економне та надійне авир
Продаю особисте авто, відповім на всі питання по телефону. Хетчбек, 5 дверей, двигун 2л, газ пропан- бутан/бензин. Коробка передач : автомат. Привід: передній, колір помаранчевий. Дзвонити по номеру ********** **********
Авто на ходу, робився капітальний ремонт двигуна і турбіни.
