- 270 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Продам сімейне авто. Повністю обслужене. Стан чудовий. Працює без нарікань. Авто пригнане з Європи. Можливий огляд на будь-якому сто.
Продам сімейне авто. Повністю обслужене. Стан чудовий. Працює без нарікань. Авто пригнане з Європи. Можливий огляд на будь-якому сто.
Машина повністю обслужена (Грм замінений, масло в коробці та двигуні замінені, тормозні колодки замінені, накінечники рульових тяг, сайлентблоки та шарові опори замінені).
Продам своє авто! Кожен день на ходу. По підвісці все добре, передня частина підвіски авто заміненено все. Авто для комфортної спокійної їзди. Є дефекти по кузову, оскільки машина вже не нова.Віддам ще колеса із зимовою резиною Triangle R16 215 х 70 Цікавить обмін на електричку. По всіх питаннях дзвоніть, пишіть.
Брутальний, чоловічий, ефектний, комфортний, великий, практичний кросовер. Диски р19 чорні, пороги, рейлінги, тонування, чорна ришітка, туманки і габаріти, в комплексі це елегантно стримано та агресивно. Салон шкіряний без тріщин чи потертостей, із підігрівом сидінь, круізом і кліматом, камера зад виду, фаркоп, складні дзеркала, три ряди сидінь, задній ряд відхиляється назад, місткий багажник. Мультируль із клавішами на тильні стороні руля, акустика INFINITY (якісний бас), великий екран , вбудований жорсткий диск на 20 гігабайт, блютуз, аукс. Мотор працює стабільно, масла не бере, турбіна реставрована, ходовка ідеальна, по кузову є сліди експлуатації, акб цю страшну зиму пройшов спокійно. Здокументами все впорядку, тільки переоформлення. телефонуйте
Продам власне авто, в користуванні 3 роки. Машина доглянута, обслуговувалась вчасно, робилась для себе. Технічний стан: Двигун працює рівно, без зауважень Коробка працює добре плавно По ходовій частині замінено багато елементів Обслуговування проводилось регулярно (масла, фільтра, колодки) Економічний 2.0 дизель — приємна витрата пального, ідеальний для міста і траси Комплектація (максимальна): Шкіряний салон Круїз-контроль Мультируль Кондиціонер Підігрів сидінь По авто багато додаткових відсіків для речей під ногами пасажирів 2 Бардачки один з охолодженням, що є приємним бонусом на літо 7 місць (5 + 2 додатковий ряд) Великий та практичний багажник Що зроблено: Капітальний ремонт коробки передач Ремонт стартера Обслуговування ходової частини Авто комфортне, просторе і добре підходить як для сім’ї, так і для поїздок. Детальніше розкажу по телефону
Авто доглянуте в технічному стані, все робилося наперед, а не тоді коли вже відвалюється, Пробіг 223 рідний, жодних додаткових витрат не потребує, є рижик на крилі. Дно пороги двері без ржавчини. замінено рідини, гальма, демфер, форсунки, ГРМ, ступичні підшипники, подушки двигуна, та все що було підозріле. Диски на фото вже продані. Зараз за кордоном, пишіть сюди або ватсап
Продам своє авто.Машинка непогана ,м?яка .Лакофарбове покриття на тверду трієчку,( все таки роки беруть своє).Мав незначне ДТП ( передній бампер видно на фото )+ права задня дверка ( наслідки неуважності )Була відремонтована коробка+ щеплення.Потребує технічного обслуговування ( масло двигуна,фільтра)Є проблема в системі ESP замінник клокспрінг але нічого не допомогло можливо проблема глибше в електроніці.Встановлена андроїд магнітола ,камера заднього ходу та задні парктроніки.Два комплекти шин : Літні з 2024 року, зимові з 2025 року.Відїздили по одному сезонуТорг адекватний.
Dodge Journey 2008 року. Пригнаний з Фвнляндії, другий власник. Продаж по переоформленню. Двигун 2.0 турбо дизель. Розхід палива приємний, залежно від манери їзди, якщо їхати не спіша і економно то розхід 6 л (при швидкості 100 км/год). На газ відкликцється моментально, потужності хватає. Стоїть хороша зимова ризина, проїздила один сезон. Повністю на ходу, мотор робить рівно, турбіна дує дуже добре, підвіска перебрана робили як для себе. Вся електрика справна, усі функції робочі. Хороша басиста музика. Багато бардачків як в силіннях так і під ногами. Салон великий і місця хватає навіть для третього ряду. Вмісткий багажник. Двох-зонний клімат контроль (заправленний). Камера заднього виду. Мягенька підвіска, на наших дорогах йде дуже плавно. Розетка європейського зразка біля сидіння посажира, присутній підігрів мотора. Масло та грм мінялися вчасно. За іншими деталями по номеру телефону. Розкажу причину такого малого пробігу.
Продамо особистий автомобіль, привезений з європи
Авто на ходу, робився капітальний ремонт двигуна і турбіни.
в доброму стані, 7 місць, повністю обслужений (заміна ГРМ, помпа,фільтри, зроблена ходова, два комплекти гуми на дисках)
По машині робити нічого не потрібно,стоять нові передні та задні стойки всі сайленблокі замінені новий грм всі ролики і помпа! На хорошій зимній резині
Семимісний європейський Додж джорні з дизельним двигуном що забезпечує приємний розхід, перебрана ходова перед/зад, зроблене ТО тисячі півтори назад, міняне масло в коробці, комфортне авто для великої родини, хороший третій ряд сидінь а не якісь огризки, всі спинки складаються в рівну підлогу можна везти щось довге або ночувати на природі, місця вистачає з головою, безліч в бардачків в підлозі.Вбудована хороша аудіо система Інфініті видає приємний рівень звучання та басів, вбудована сучасна магнітола за android auto і apple car play, навігація і т.д.,два комплекта килимків зима/літо та комплект зимової резини в подарунок.Допомоги з продажем не потребую з пропозиціями за 5-6 заберу не турбувати.
європейський 7 місний дизельний 2.0 автомобіль, пригнаний з Європи. кожного дня використовується. заводиться з пів.оберта, не димить, масло не їсть, коробка не пинається, ходова обслужена, візуально як на фото.
Сімейний кросовер в доглянутому стані,обслужений,не Америка,не бита. Дизель 2 літра. Питання по телефону. Можливий обмін на Едж, Соренто.
автомобіль в гарному стані, куплений з Європи, на дизельному двигуні , перший власник по Україні. Дзвоніть за номерами ;
Дуже гарний стан , як на фото , АКПП відреставрована , моторчик ляля , екологія вирізана та прошита , 7 місць , велике комфортне авто , по ходовій все тихенько , повністю рідна фарба жодного фарбованого елементу , дзвоніть розкажу детально . Рідний пробіг 100%
Сімейне авто у гарному стані,у салоні не курили все працює,додаткова інформація за телефоном.
