- 131 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 2.36 л.
- Автомат
Оригінальний Автобус після кап.ремонту ,17 місць з місцем водія
Авто находу та в робочу стані, є нюанси по ЛФП Хороший міцний автомобіль, за детальною інформацією телефонуйте.
Машина в чудовому стані. Мотор та АКПП на відмінно. Купувалась для себе з мінімальними пошкодженнями. Весь захист в машині цілий , подушки не стріляли, без перероблень та змін . Встановлено захист двигуна Kolchuga, фаркоп, оброблена антикором при купівлі. Є 2 комплекта гуми, зношеність 30%. Акумулятор новий BOSCH. Обслуговувалась вчасно, на даний час питань по роботі машини немає. ГБО не встановлювалося. Додаткові фото при потребі скину. Машина знаходиться в Вінниці.
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Повністю обслужений і не потребує вкладень. Пройдено планове технічне обслуговування із заміною всіх необхідних рідин. Відмінний міський автомобіль із відмінною динамікою при відносно невеликій витраті палива. Хороша комплектація з усіма потрібними опціями для комфортабельної їзди, додатково встановлена камера заднього руху. Додаткова інформація за телефоном.
Автомобіль в ідеальному технічному та візуальному стані. Оригінальний пробіг. Не потребує додаткових витрат. Розумний торг.
Продам авто в гарному стані, додатково був перешитий салон(1500$), поставлений вихлоп(800$). Додатково в ціну сходить ще один комплект нової резини. Автомобіль дуже симпатичний, не залишить нікого без уваги. Машина обслужена, всі рідини замінені, ходова в порядку, без додаткових вкладень.
приїхала з Америки. Крім заміни масла нічого не робилося. 7місць. З перекупами і торгашами ділов ніяких не маю. Тільки з тим хто хоче купити для себе
Перший власник в Україні. Авто з США з мінімальними пошкодженнями, безпека вся ціла. В 2021 р. встановлено ГБО, витрата газу 13-15 л на 100 км. Всі ТО проводились вчасно (попереднє ТО - кінець травня 2026 р.). В 2026 замінено передні передні та задні колодки, задні гальмівні диски, вирізано каталізатор, нова рульова рейка, виконано ремонт генератора (заміна ремня, ролики, підшипник маточини), замінено задній сальник колінвала, підвісний підшипник піввісі, передні втулки стабілізатора, передні амортизатори разом зі стійками. По кузову - пошкоджено задній бампер (деталі на фото), локальні потертості переднього бамперу.
Перший власник в Україні. 7 місць .Встановлене газове обладнання. Безпека ціла. Комплект зимової гуми Tigar, майже не їздила. Торг біля капота
Пропоную вашій увазі хороше семимісне сімейне авто , з потужним і надійним двигуном який може працювати на етиловому пальному Що до виправлених пошкоджень , безпека і геометрія авто не порушувалась , є лакофарбові роботи по кузову які більше наближені до косметичних. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Авто в гарному стані, мотор працює ідеально, коробка переключає плавно без будь яких проблем, ходова перебрана. Кондиціонер працює. Якісне ГБО. Гарна комплектація. Два ключі. Питання по телефону. Є торг.
Продам хороший надійний американський автомобіль. Я другий власник в Україні. Авто в хорошому стані, доглянуте, салон не прокурений. Двигун 2.4 пробіг 90 тисяч. Комплектація SXT включає в себе ряд переваг від комплектації se. А саме, камера заднього виду, блютуз, два мікрофони над водієм і пасажиром. Синхронізація контактів з вашого телефону. Електроуправління водійським сидінням для кращого налаштування водія. Пластикові панелі на задніх сторонах передніх сидінь, замість тканинних. Без ключа доступ. Круїз контроль. Тризонний круїз контроль. Підігрів дзеркал та просунуту систему безпеки. Зручно розкладаються третій і другий ряд, що дозволяє зробити ззаду велике зручне місце як для перевезення великих речей, так і для ночівлі в авто на природі. Великий кліренс дозволяє багато де проїхати. Зручний комфортний автомобіль. Реальному покупцеві хороший торг.
Авто привезене з США,замінено капот,лобове, крило ,бампер і фари,нічого не рихтовано і не варено.безпека руль і торпеда оригінал з розборки.масло акпп і двигуна замінено 2тис км тому. Нове ГБО,розхід місто 15газу,трасса 10газу.
Продам свою машинку, надійну та комфортну,у комплектації GT ( газ/бензин). По автомобілю робити нічого не потрібно, сідай та їдь! Зимова гума в подарунок . Мінімальний торг біля авто.
Авто придбане для себе ,привезено з Америки,пробіг ~89000 км,в Україні проїхала ~20 тис.км ,один власник ,та відремонтовано з оригінальних запчастин.Поставлено ГБО 4 покоління ,мається сервісна книжка по обслуговуванню .Авто в відмінному стані ,замінено всі масла та фільтри,масло в редукторі та муфті .Комплектація GT -це максимальна ,що може бути в цьому авто +люк + повний привід +задній парктронік камера заднього виду +фаркоп +тонування +захист двигуна та коробки+ шкіряні сидіння.Другий та третій ряди зовсім не використовується ,на вигляд як з салону.Гарні динаміки фірми Alpine.ГБО вписано до техпаспорту(ГБО ,бак 42л ),два ключі ,дистанційний запуск двигуна,гаражне зберігання ,акумулятор 2роки диски оригінальні титанові R19
Авто у власності з квітня 2023 року. Відновлене після вандалізму. Встановлено ГБО. За два роки пройшло 60 000. В цілому нарікань не має. ТО робилося вчасно. Нова зимова гума. Показ в будь-який час.
Автомобіль з мінімальними пошкодженнями по Амереці-притертість переднього крила,фото додам. Кузов весь цілий,скло все рідне ,безпека ціла,без підкрасів та іржі. Автомобіль тонований по колу • Встановленна андроід магнітола з камерою заднього огляду • Кондіціонер заправленний • По рередній підвісці була заміна втулок та тяг стабілізатора, заміна передніх колодок • По задній підвісці була заміна втулок та тяг стабілізатора, задні стойки.заміна задніх колодок та колодок ручного гальма • Лед світло • Встановлені ЕВА коврики • Заміна масла в АКПП та двигуні.Заміна свічок двигуна на ірідієві.Салон в доброму стані не затертий.
