- 500 тис. км
- Ужгород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.43 л.
- Ручна / Механіка
она спільною емністью 60 литрів. Мотор міняний. Нарікань нема. Масло не бере. Проїхав на ньому біля 100000. Осінню мінявся ГРМ. Кузов 3 роки назад був варений. Не гнилий. Потребує якісного фарбування. Передні сидіння перероблені з пассата б6. 2 ряда сидінь, але є можливість (і сидіння) для встановлення 3 ряду. Передне пасажирське сидіння з єлектроприводом. Ходова великих вкладень не потребує. Колеса 16 дюймів замість стандартних 15. На задньому мосту крім ліста ресори та амортизаторів стоять ще пружини. На ямах не стучить, не підкидає. Компресор кондиціонера міняний на новий рік тому. Але здається треба поміняти ще радіатор кондюка. При заправці хладагентом нібито тиск тримає. Але за літо заправляв 2 раза. Тобто при великій жарі клапан компресора скидує тиск.
