- 153 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.36 л.
- Автомат
Хороший стан, перший господар в Україні. Все працює, кожна кнопочка. Все відновлено без економії!
Хороший стан, перший господар в Україні. Все працює, кожна кнопочка. Все відновлено без економії!
Мінімальні пошкодження, ціла, не стріляна безпека. Простий, стильний та надійний автомобіль. В березні зроблене ТО. Двигун обслужений, нічого не тече та не підпотіває. Встановлений повітряний фільтр нульового супротиву momentum gt. Приємне басисте звучання вихлопної системи. Два комплекти килимків. Чудові чорні диски на проставках. Можлива перевірка на Вашому СТО. Торг мінімальний та обгрунтований.
Машина в ідеальному стані; мало експлуатувалася 200 тисяч проїзду з мийки на заправку) акумулятор новий гума 90%) одна подряпина на капоті і внизу лопнуте лобове скло від пічки
Dodge Charger GT в ТОПовій комплектації, з рідним пробігом 87 тис км, вiкна по колу заводські! Перший власник в Україні. У шикарному стані як технічно, так і візуально, їде дуже бадьоро, відмінно тримає дорогу, на дисках R20 з новою гумою, 2 ключі. Налаштований вихлоп (регульований). Салон шкіра + алькантара, є все для комфортних поїздок: роздiльний клімат-контроль, круїз, повний ел. пакет, пам'ять сидінь, підігрів ВСІХ сидінь + вентиляція, акустика ALPINE, камера переднього та заднього виду, парктронік передній та задній, сліпі зони, CarPlay, адаптивний ксенон, безключовий доступ і тд. АВТОМОБІЛЬ ВАРТИЙ УВАГИ, не вимагає жодних вкладень, все справно !
Пригнан з мінімальними пошкодженнями є видео . зроблена ходова повністю. замінені масло в двигуні та коробці. великий та дуже зручний авто для сім'ї та роботи.
Машина 2017 року , в гарному та доглянутому технічному стані на повному приводі, , 2 комплекта дисків з гумою .Встановлена металева 3 секційна кришка кузова . Газ встановлено та вписано у тех.паспорт , нещодавно була заміна редуктора та блока управління газу на нові, список робіт по машині присутній .
Машина привезена зі США 2 господар Двигун Авто призначений під будь-який вид Палива Бензину. Технічно Авто в хорошому стані, обслужене! По кузову є дрібні подряпини. Можливий Торг при огляді Авто.
Продаю власне гарне авто 3C4PDCAB8FT559831 , відновлене з Америки, геометрія і безпека не постраждали. Нічого робити не треба, масло не доливаю,Є сколи та подряпини, технічно все добре, обслуговувала орігіналом, розхід палива від 9_6 до до 12_6, цікавить обмін на жоріка 3_6 або Форд експловер, wv тігуан-моя доплата.
GT версія, перша реєстрація в Україні, Ідеальний стан, все працює, рейлінги, два ключі, комплект зимової резини GoodYear (в одному сезоні) в подарунок. Зв'язок телеграм, вайбер. Торг.
Добрий стан авто, сів та поїхав, нічого робити не треба, ТО робилось вчасно Усі питання по телефону
Власне авто, повністю обслужено, комплектація SLT. Газ/бензин, подовжений кузов, кришка із замком, камера заднього бачення, тюнінг капота та ліхтарі на даху, є пороги додатково.
На повному ходу. Технічно справний. Безпека не стріляла, ланжерони не затронуло. ГБО ставиться без проблем.
Багато допів, два комплекти резини, силова кришка багажника трисекційна + роллбар, музика harman kardon + обешумка всіх 4 дверей, подвійні стекла, багажник весь покритий раптором. Детальніше по телефону.
