- 270 тис. км
- Миргород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Продам Dodge Avenger 2007року, газ/бензин, коробка автомат,газ вписаний, масла фільтра поміняні, ходова зроблена, є незначні нюанси по кузову, на капоті поліз лак
Продам Dodge Avenger 2007року, газ/бензин, коробка автомат,газ вписаний, масла фільтра поміняні, ходова зроблена, є незначні нюанси по кузову, на капоті поліз лак
Dodge Avenger SXT Автомобіль куплений в Україні в Донецьку в автосалоні Mercedes у серпні 2008 р. Насправді, весь цей час був 1 власник авто і до сьогодні. Я просто переоформил авто на супругу. Поэтому показывает якобы 2 владельца. Авто обслуговувався в Донецьку на станції Mercedes, тому що в Україну авто Dodge офіційно завозили тільки автосалони Mercedes. V-2.4 2008 р.н. Пробіг 140 тис. Коробка автомат (на этом авто стоит самый простой и самый надежный автомат) ГАЗ-пропан (газова установка італійська, коштувала від: 2000 у.о.) Шкіряний салон Люк Шумоізоляція Ксенон Сигналізація з автозапуском Парктронік передній та задній Фари: ближнє, дальнє, габарити -- ксенон. Зимова гума - нова Перший і єдиний власник автомобіля. Пробіг 140 тис. Машину купували в автосалоні в Донецьку. У сім'ї три автомобілі, тому на цій машині такий невеликий реальний пробіг. Диски на 17 з новою зимовою гумою Диски на 18 (без резини)
Добрий стан авто, сів та поїхав, нічого робити не треба, ТО робилось вчасно Усі питання по телефону
Один з самих надійних двигунів у світі 2.4 атмосфера на звичайному автоматі гідротрансформатор! Хороша комплектація : повний електропакет, підігрів сидінь, електрорегулювання водійського сидіння, кондиціонер, акустична система Pioneer, круїз-контроль, литі диски та інші корисні функції для Вашого комфорту! Автомобіль обслуговувався на hunters garage, є акти виконаних робіт, готовий до щоденної експлуатації! Чудовий молодіжний седан зі спортивним характером!
Авто на впевненому ходу, безвідмовне та надійне. є питання по ходовій, по кузову достатньо нюансів. салон після хімчистки. є комплект зимової гуми на штамповках. адекватний торг
продам своє авто, повністю обслужено, вкладень ніяких не потребує як технічно так і візуально, резина зима, максимальна комплектація, гбо 4 покоління!!! Авто офіційне!!! Детальніше по телефону!!!
