- 230 тис. км
- Хмільник
- Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Продам **********
Продам **********
Авто без нарікань по тех. стану. кондиціонер холодить. все працює. лінзовані фари. підігрів передніх сидінь. передні сідушки з тойоти рав4 17 року- дуже зручні. газ 4 покоління. іржа чи гниль відсутня.
Продам ДЭУ Нубира в хорошому стані. Другий власник. Кто готов купить реально, предлагайте цену.
Машина тривалий час була у користуванні одного власника. Польська зборка. Тех огляд проходила щороку.
Авто в хорошому стані, щодня на ходу, свіжа олива та антифриз, мотор бадьорий олива не жре від заміни до заміни, нове лобове скло, лед фари добре світять, новий вертоліт - коробка добре перемикає, салон у нормальному стані, музика з блютузом, пічка взимку гріє , гума демісезонна 1 комплект, ходова не стукає. Є нюанси по лкп після зими вилізли рижики ( на фото ), але машина варилася, нові пороги, днище поварене, лючок бензобака є новий, зараз у фарбуванні. Витрата 9-10 літрів газу ( гбо вписано в тп )., сейчас в авто полный бак бензина и почти полный балон газа бонусом!) Чудовий варіант для першого автомобіля, безвідмовно возив усюди куди було потрібно )
Звичайна автівка на кожен день. Нічого ні де не гримить та не стукає, все працює. З приємного, замінено ремені генератора, ГРМ з роликом та помпою, основний та опалювальний радіатори, замінені шруси з приводами, двигун не в маслі чи антифризі, калюж під автівкою не має, додатково встановлена помпа на опалення яка дає змогу в зимку на не працюючому двигуні деякий час не мерзнути, все що є в автівці працює, салон не затертий, у мене в салоні ніхто не палив. З неприємного, є тріщіна на лобовому склі, є деякі місця на кузові які потребують виправлення але мені це не заважало. Зараз на зимовій гумі яка пройшла одну зиму також є літня гума на дисках. Заводиться їде. Двигун 1.3 інжектор на мікас 7.6. Переоформлення, бажано через дію.
Машина в доглянутому стані Кузов увесь цілий без ржавчини . Продаж не терміновий без торгу ,авто перекурами прохання не турбувати. Всі питання по телефону.
Продам надежный, простой и недорогой в обслуживании автомобиль ДЭУ Сенс. Автомобиль - в польском оцинкованном кузове, поэтому нет даже намеков на ржавчину. Двигатель 1,3 л. очень экономичный, что является преимуществом в нынешнее время(трасса - 5,5л, город 7л). В этом году перебрали КПП, заменили сцепление, замена ремня и подшипника ГРМ. В августе - новый генератор. Авто на титановых дисках. Центральный замок, сигнализация. Возможен торг. Покупателю в подарок комплект зимней резины
Продам гарне авто в гарному стані. Стан - сів і поїхав. По машині технічно нічого робити не потрібно. Замінені всі оливи, фільтри, рідини і т.д. Підвіска вся нова в кругову. Пічка гріє добре. Кондиціонер не холодить. Підтікань по коробці і двигуну немає. Повністю замінено вихлопну систему. Перетянуті карти дверей новим матеріалом - виглядає чудово. Авто комфортне, вмістне, м'яке. Встановлено газ 4 покоління.
Мотор працює рівно що газ що бензин їде бодро, масло не бере від заміни до заміни. Нові пороги, нове крило, новий паливний бак, новий радіатор, без гнилі, ходова збита і нещодавно зроблена, абс вкруг, гур, кондиціонер немає ременя, ел. скло підйомники передні, хороше світло, перша реєстрація в Україні в 2014р, сів поїхав. Будь яке переоформлення! Торг біля капоту! Кожного дня в русі!
Продам автомобіль деу сенс 1.3 газ бензин
Автомобиль на полном уверенном ходу делать ничего не нужно сел и поехал звонть по номеру телефона
Авто на повному ходу,зроблена повністю ходова части,замінено масла,фільтра.Лед лампи,саб,динаміки Kicx,по днищу повний порядок,присутні мінімальні рижики по порогах,я власник,Газ-Бензин газ вписаний.За більш детальною інформацією телефонуйте
Продам гарненький охайний Ланос ок. В гарному стані! Стан як на фото. Тільки відкапітадений двигун! Прокладки, колонку робили , двигун після кап ремонту 600 доларів вкладено! Масла фільтра! Ремні замінено! Ходова також перебрана вся нова! Автомобіль із комплектацією. Має підсилювач керма! Передні стіклопідіймачі! Гарний як новий охайний салон! Газ 4 працює що на газу що на бензині!!! Кондиціонер заправлений, робочий! Гарне освітлення! Нові тормозні колодки! Страховка до літа 2027 року. Переоформлення будь яке хто шукав реально гарного Ланоса! І без вкладень ось він! Зроблене просто всее!! Розхід газу 6 літрів . Музика також є. Печка баня! Центральний замок , сигналізація! Телефонуйте чекаю ! Новоархангельськ Гума як нова всесизонна!
Продаю своє авто, машина повністю на ходу, ходова зроблена. Сів-поїхав. Хочу брати щось краще, з продажем не поспішаю. Дзвоніть питайте.
Продам доглянутий автомобіль Daewoo Lanos 1.5, 2003 року випуску. Польська збірка. Перший і єдиний власник (оформлена на дружину). Авто в хорошому стані, все вчасно обслуговувалося, кузов доглянутий, фарба рідна. Новий акумулятор Максимальна комплектація: кондиціонер, гідропідсилювач керма, електросклопідйомники. Двигун працює рівно, без нарікань, масло від заміни до заміни не бере. Оригінальний пробіг — 175 тис. км. По кузову: є сліди використання, нічого критичного. Нова резина, також є комплект дисків. Продаж лише з перереєстрацією на нового власника. Детальніше по телефону
ДЕЙВО ЛАНОС 1.5..2003 Р...2200 ДОЛ..ПОВНЫЙ ФАРШ....КОНДЮК..ЦЕНТР.ЗАМОК...ТОНИРОВКА..СТЕКЛОПОДЬЕМНИКИ...ДВУХСТОРОНЯЯ СИГНАЛИЗАЦИЯ..МУЗЫКА...УЖГОРОД..2200 ДОЛ...
