- 250 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Не вказано
Продам авто на ходу є некритичні моменти ціна без торгу .
Продам авто на ходу є некритичні моменти ціна без торгу .
Машина у дуже хорошому стані! Чистий корейець! Кузов оцинкований без єдиної іржі! Встановлено газ! Новий АКБ! Ходова вся перебрана наконечники, тяги, стабілізатори, подушки на двигуні всі поміняно! Гума зимова!
Машина на ходу є газ вписаний техпаспорт
Авто в гарному стані,Робилося під себе ,і для себе... Робити нічого не треба ,стоїть гарна музика с єкранчиком та Р15 диски с зимовой гумой... інші питання по телефону
Продам своє авто. У гідному стані, варити та фарбувати нічого не потрібно. На авто один підфарбовування. Скло по колу всі рідні. Два ключі. Автомобіль обешумлений, встановлена музика, сигналізація, хороше світло-лінзи, ближнє та дальнє — ксенон, задні дискові гальма. Другий комплект гуми на залізних дисках. З документами повний порядок. Розумний торг біля авто.
Машина находу в доброму стані газ,бензин,колеса добрі літо,мотор_коробка без .питань,масла фільтра ремень поміняно,решту питання по телефоні.
Авто в хорошому стані. Останнім часом була заміна передніх ступічних підшипників та КПП. Питання по телефону.
Авто в нормальному стані, сів поїхав. Документи в порядку. Любий вид переоформлення. Можливий обмін на нерозмитнені авто
Машина в хорошем состоянии ездит девочки переоформление все вопросы звоните
Терміново Продам машину на ходу, був зроблений капремонт двигуна, з машиною віддам всі запчастини які не замінив, газ знімав, їздив на бензині, віддам газове обладнання та колеса зима і літо. Можливий торг.
Автомобіль у хорошому робочому стані без гнилі та корозії. Двигун працює рівно, не димить, коробка передач перемикається чітко. Машина економна по паливу та проста в обслуговуванні. Надійний та недорогий варіант для повсякденного користування або для початківця. Працює на бензині. ? Телефон: ********** Дзвоніть — відповім на всі запитання.
Авто доброму робочому стані, без ДТП. Усе працює, сів та поїхав. Газ бензин. КПП Ланос.
В робочому стані. Сів та поїхав. Газ/ бензин. Газ вписаний в ТП. Ходова зроблена, масло поміняне 1000 км назад. Варити нічого не потрібно. Є Гур, кондиціонер, сигналізація. По кондиціонеру, потрібно замінити трубку, та заправити. Газ потрібно налаштувати, була заміна форсунок. Авто стоїть в гаражі. Я хозяїн, любі переоформлення.
Ланос - польська збірка, 1.5, механіка, максимальна комплектація, ГБО не було. Оригінальний пробіг, два комплекти шин, два комплекти дисків, сигналізація, магнітола Пионер+додаткові колонки, два комплекта ключів, кондиціонер, задні пружини з проставками, підлокітник, електросклопідйомники, на 295 тисячах було ТО. Два власники за весь час, в рідній фарбі, фарбоване тільки - праве переднє крило. ЛЕД у передніх фарах, насадка на глушник, повне тонування в компанії TINT. На перспективу потрібно буде робити пороги, проте зараз ще не критично. Вкладень не потребує. Авто в доброму технічному і візуальному стані, новий акумулятор, вже на зимовій гумі.
Продам вірну «конину»!) робоча машинка. 2-й власник. Продаж та купівля після мене була потрібна тільки для документації. Зроблений кап рем двигуна, поміняні ролики грм, усі сайленблоки замінені, новий радіатор, фільтра та рідини - 15км тому) Усі ГЛОБАЛЬНІ мінуса на фото. Зовнішні пошкодження при експлуатації присутні. Вдарена у ліву задню дверку (фото), функціонал якої зовсім не помінявся. Присутній кондюк, електропідйомники передні, підігрів заднього стікла, електрорегульовка правого переднього дзеркала. Не підводила ніколи, 1.6 - шикарний мотор. Продаж по причині придбання нового авто. Кому потрібна надійна, проста та дешева у догляді конячка - зверніть увагу) Торг присутній.
Два власники, обслуговувався на сто, є записи у сервісноій книжці. Масло мінялося. Машина повністю на ходу, зимня та літня резина. Газ вписаний в тех. талон. Центральний замок, сигналізація, секретки на колесах та блокатор рульового валу.
Автомобіль,не враховуючи декількох царапинок по кузову,в ідеальному стані. Все робилося для себе і вчасно. Ходова на 5+, мотор теж на 5+, кузов на тверду четвірку, не гниле і в рідній фарбі. Якщо комусь треба купити авто і не мати проблем потім з ремонтом, то наша машина підійде на всі 100%. Якщо є питання, телефонуйте, відповім на всі питання
Кузов ланос,4 стойки с пружинами новые,сайлентблоки и т.д. Газ 4(Stag) Дно и пороги с арками в идеале Остальное по телефону или при осмотре. Я хозяин.
