- 240 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто довго не експлуатується... Стан задовільний (на ходу) але щоб поїхати потрібен акумулятор і можливо шиномонтаж... ;))
Авто в робочому стані , є літня гума на титанах та зимова гума на титанах. є газ 4 покоління не в писаний , торг! потребує уваги ходової та КПП
Авто в робочому стані все працює гбо зареєстровано працює добре гума зимова 4 із 5
Daewoo Nexia 1,6 газ/бензин, 16кл, 95к.с., 1995р. Авто не на ходу, потребує ремонту системи запалення. Салон цілий, доглянутий, радіатор новий, генератор і стартер мінялись недавно. Гідропідсилювач керма, тонування вікон. Магнітола з хорошою акустикою. Підключення usb, aux, Bluetooth. Камера заднього огляду та парктронік. Легкосплавні диски R16. Є дефекти по кузову, лівий поріг і водійські двері. Додатково є новий поріг і двері, але в іншому кольорі. Машина не на ходу, потребує ремонту системи запалення. Зараз на службі, зв'язок тільки через viber або WhatsApp
Nexia 95 року Корея. В гарному стані, 8-клапанів, кожен день на бойовому ходу. Газу ніколи не бачила. Пробіг 280 тис. Не гнила. Комплектація та стан на фото. Торг біля капоту. Тільки з переоформленням.
Продам Daewoo Nexia 1995 року корейського складання, газ/бензин, переоформлення.
Продаю авто так як просто стоїть • Пропала іскра • По техніків нові передні аморти пружини шарові усі покругу салінблоки • Акуму один рік двигун не димить робить добре новий посол новий радіатор музика присутня стоять тітани R14ризина нормальна але старенька два вихлопа є люк не тиче отркиваєця закриваєця все норм машинка більш для молодьожі зверніть питаїте
Чистий корейський двигун Опель омега, ходова опель рекорд, Великий комфортний автомобіль. Кожен день в русі, доїде куди завгодно, двигун не димить, газ 2е покоління, вписаний в техпаспорт, магнітола 2дин, камера заднього виду, ел склопідйомники всі 4, електрорегулювання сидінь, з документами все в порядку, бажано зняття з обліку, є косяки по лк, кондиціонер не працює, йде фреон,реальному покупцю торг у капота, у двір не підганяю.
Авто на ходу! Всі питання за телефономлександр
Машина в робочому стані Двс в дуже гарному стані по кузову є питання
