- 213 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам свій автомобіль. Автівка 2008р.в. Я другий власник. На автівці стоїть сигналізація Starline з обратним зв'язком. Повністю обслугований автомобіль. Два комлекта коліс на дисках. Літо на r14 колісі bbs котрі приїхали до нас з Німеччини. Зима на її рідних легкосплвних дисках. Остатку протектора вам вистачить не на один сезон. Мотор робився два роки назад. А саме змінювалась прокладка під гбц. Стоїть новий радіатор охолодження. Комплектація простенька. З цікавого є тільки підсилювач керма. Автівка в рідній фарбі. Низа дверей та днище цілі. Є моменти по кузову про які розповім по телефону. Газу на автівці ні коли не було. Загалом авто їздить кожен день.
