- 166 тис. км
- Звягель
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу: сів і поїхав. Купувалось як перше авто для початківця-водія (жінка). При будь-яких несправностях все одразу ремонтувалось з заміною на нові запчастини: новий паливний бак, встановлені нові фари (віддаю і старі ксенони), новий стартер та відремонтований старий, нові патрубки системи охолодження, новий вінець маховика двигуна, нові ступіци, підшипник ступіци переднього правого колеса. Своєчасно відбувалась заміна усіх рідин та фільтрів.
продам машину в гарному стані, технічно ідеально справна, обслужена, нове щеплення, грм, масло, стойки, куліси коробки подушки коробки ,помпа деталі по ходовій, гарна зимова резина на титанах, по мотору і коробці питань нема, НЕ Гнила... деталі по телефону
Двигун після кап.ремонту, проїхав 8000тис.км. Поварений, крашений вкруг, ходова зроблена, стоїть газ 2го покоління, вписаний, усе працює без нарікань. Новий стартер та акумулятор.Любий вид переоформлення.
део на повному ходу. не гнилий. мотор працює відмінно. газ бензин. ходова жива. оформлення
Авто на ходу. Нужно посмотреть и решать. Комплектация базовая. Газ/бензин. Недостатки присутствуют, но критичного ничего нет. Нормальное авто за реальную стоимость.
Деу Сенс, 2006 рік, все змінювалось вчасно, ходовка жива: стойки всі Каяба, пружини задні нові (плюс проставки по колу), по задку: замінені барабани, підшипники, гальмівні циліндри, колодки всі по колу, замінено помпу, ремінь, ролик, фільтри (все як має бути). Гранати нові всі, акумулятору пів року. Лед-міні лінзи - світить добре, коректор працює, музика присутня, салон цілий, запаска повноцінна, гума зимова 1 сезон, є нюанси по кузову (незначні подряпини, пару рижиків, але машині вже скоро 20 років, тому під продаж не "малюю губи"). Деталі по телефону. Тільки переоформлення
Продам Део Сенс 2010 року.Пробіг 167 тис. км. Мотор 1.3 газ бензин 4го покоління, механіка 5ст.Гума добра, свіжий акумулятор, новий радіатор та стартер, салон не затяганий . Торг можливий прямо біля капота. Причина продажу купівля нового авто.
В ідеальному стані.оцинковочний.два комплекта гуми.
Авто повністю на ходу. Без обміну. Переоформлення через Дію. Всі питання по телефону Пишіть в Вайбер чи Телеграм
