- 300 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Були замінені всі патрубки, ремінь ГРМ, помпа) Більш детальніше телефонуйте)
Були замінені всі патрубки, ремінь ГРМ, помпа) Більш детальніше телефонуйте)
Гарне економне авто.повністю зашумоване передні шкіряні сидіння з елетро регулюванням лінзовані фори передні склопідіймачі.нова літня гума
Мотор після капіталки,нова голова,газовий редуктор,новий АКБ,гарні лед лампи,лед противотуманки,музика,сигналізація, центральний замок,два комплекта резини на дисках,нові стартер, генератор,нові чехли!
Авто у справному стані. Зміна комплекту зчеплення. Заміна паливного модуля. Заміна модуля запалювання.
Продам део сенс 2006 року.Стан технічно справна на ходу.Місто Хмельницький
Автомобіль на ходу, їздить кожен день все в оригіналі , рідний пробіг 80000тис. Потрібно дивитися до ходової. Перша реєстрація в 2010р.
Продам део сенс 1.3 двигун.Газ 4 покоління
Писати на вацап бо зв?язку немає бо находюсь в Донецькій обл
Продам сенс. У нормальному стані. Встановлено газ 4-го покоління, тонування, сигналізація, центральний замок, магнітола з блютузом, електросклопідйомники з дотягуванням скла при закритті дверей. Нові килимки, підсвічування ніг при відкритті будь-якого з дверей
Нормальна машинка. сімейна. володію 3 роки. за цей час зроблено кап. ремонт ДВС. КПП. заміна радіатора. колодки навколо нові. куліса. тож. вихлопна. . і т.д. • сигналізація. ц. замок. масло нова. . не гнила. . є дрібні подряпини. на даху і цибулька поліз фарба.. переоформленням можу дати короткочасне доручення.. ОБМІНЬ. можна і поторгуватися.
Продам Део Сенс, після невеликої ДТП, торг, не гнилий
Машина на ходу, в нормальному стані, є нюанси по кузову, (пару рижиків, поліз лак), двигун працює рівно, встановлено ГБО 2 покоління, новий редуктор, ходова в ідеалі, салон охайний, світло хороше. Продаж авто на штампах.
Продається Део Сенс 2004 рік . 1.3 бензин. Газ ніколи не стояв . Машина ухожена та на повному ходу . Їздить кожен день. Вкладень не потребує . Кузов не гнилий . Мотор працює рівно. Стан косметики на фото. Можливий торг. За деталями писати у вайбер або повідомлення . Можливий обмін з моєю доплатою
Продаю авто в задовільному стані, є сліди експлуатації по кузову, всі кнопочки працюють, замінені: масла, фільтра, ремінь грм, помпа. Не перший власник. Тезнічний стан сів і поїхав. Більш детально по телефону!
Всі питання за номером телефону
Авто справне. На повному ходу. Переоформлення Звоніть.
Продам в хороші руки Деу Сенс. Машиною володію з 2011 року. Другий хазяїн. Першого хазяїна знаю особисто. На машині встановлено газ євро-2 (Томасето). За час володіння машиною не підводила ніколи. Кожні 10000 тис. змінював масло, заливав тільки Равенол 10w40(Німеччина), і регулював клапан кожні 10000 тис. Витратники завжди змінював вчасно і ніколи не ставив дешеві запчастини. Машина 2004 року. Кузов польський, тому ніякої гнилі машиною немає. Пороги залиті Мовілем і зовні оброблені Гравітексом. Машина щодня на бадьорому та впевненому ходу. Ніколи не фарбувалася. Всі елементи кузова, включаючи скло, всі рідні. Тонована навколо американської плівкою. Машина працює рівно, не димить, заводиться з півоберта. Можна ще багато по машині розповісти, якщо зацікавить, звертайтеся, із задоволенням відповім на всі питання. Відразу скажу чесно, ніякого підводного каміння у машини немає. За машиною реально стежив, тому й ціна така. Продаю з повним переоформленням. Перекуп з питаннями за 1500 віддаси, не потрібно витрачати не мій, не свій час! Машиною залишитеся задоволені. Реальному покупцю невеликий торг. Усім вдалих покупок.
Ходовая поменяна масло недавно менял и резина новая
