- 340 тис. км
- Жидачів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам Део Сенс 1 3 Газ-Бензин КПП не вибиває не нудить працює рівно ходова не стукає.
Продам Део Сенс 1 3 Газ-Бензин КПП не вибиває не нудить працює рівно ходова не стукає.
Авто знаходиться в с. Степове, на ходу, мотор не димить, є нюанси по кузову на фото видно.
Продам Daewoo Sens 1.3, 2005 року випуску. Автомобіль від першого власника. Двигун 1.3 працює справно, коробка передач без зауважень. Авто на ходу, їздить щодня, вкладень не потребує. Пробіг — 300 000 км. Кузов у нормальному стані для своїх років, дно ціле. Вчасно проводилося обслуговування та заміна витратних матеріалів. Встановлена нова гума, що є додатковою перевагою для нового власника. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Автомобіль знаходиться в одних руках з моменту покупки. Реальному покупцю — розумний торг біля капота. Телефонуйте, відповім на всі запитання.
До вашої уваги сімейне авто на ходу ,в робочому стані. В одних руках була 14 років, відповідно до ціни і стан(автомобіль не ідеальний). ПРОДАЖ ТІЛЬКИ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ. Що мінялося ,що робилося дуже довго писати ,тому що автомобілем володіли тривалий час. Автомобіль на повному ходу ,працює на бензині і на газі. Є центральний замок, сигналізація. Досить не погана музика. Автомобіль в русі приємний. Звичайно ,що якщо прислухатись ,то можна найти всякі недоліки, але на то відповідає ціна .Готовий ще в розумних межах торгуватися.Потрібно підварювати в деяких місцях ,на фото постарався показати ,але це не критично. Якби зацікавило краще дивитися вживу.А також поліз лак на капоті і на даху . Стояла під деревами і пороз'їдало то, що з дерев капало. По техніці робоча ,бо сказати що ідеальна було б неправда, але їздить нормально.В комплекті є зимові колеса на стальних дисках ,зараз на літніх непоганих. Є страховка до 4.04.2027 року.
Продам сенса 1,3 газ бенз працює як на бензині так і на газу по кузову є моменти але не критичні на повном ходу все працю окрім крутилок на пічку ціна без дисків 1100$машина кожного дня в ходу ) прошу звонити бажано на меседж р ) побите лобове ) на їзду не впливає
КПП стоїть з Опеля Астри 1,6 з передаточним числом 4.17. Замінені всі сальники прокладки в двигуні. Замінили запчастин на десять тисяч без КПП.Мотор не робився. Всі питання по телефону або при зустрічі. Обмін з моєю доплатою на бензинове авто з 2004 року.
Автомобiль 2007 року випуску, з оригінальним пробігом 72432 км . Я господар, купляв її в автосалонi. Автомобiль в одних руках, вся iсторiя пiдтверджена сервiсною книжкою, дбайлива експлуатацiя та зберігання. У ДТП нiколи не було, кузов все рідне, маленькi подряпини на передньому та задньому бамперах. У ДВС та КПП залито синтетичне мастило, пiдвiска у вiдмiнному стані, новий АКБ. Автомобiль вкладень не потребуе.
Збережене авто в дуже гарному стані! Без корозії, ржавчини ітд Охайний салон! Доглянутий кузов! Обслужений двигун(грм, помпа, свічки, бронепровода)! Вкладень не потребує! Газ/бензин! Нова резина! 2 ключа! Тернопіль Зацікавлені в покупці-телефонуйте, розкажу детальніше про авто!
Део сенс 1,3 газ бензин на ходу. Не гнила, арки цілі, днище ціле. Є ньюанси на порогах та сліди експлуатації по кузову. Зимова резина, сигналізація, з документами порядок, переоформлюється. Авто знаходиться в с. Денисів 25км від Тернополя. По всіх питаннях дзвонити. Писати теж на цей номер на вайбер.
авто їздило до останнього. вступили у спадщину.документи готові. авто із вписаним у тех паспорті газом,фаркоп, сигналізація,магнітола,авто маркіроване системою рубеж,не гниле, без жодного дтп.
Состояние отличное, вложений не требует. Мотор, коробка отличные. Заменены все расходники 1 тыс. Км назад, новые ремни, свечи. 3 тыс назад поменяны амортизаторы, рычаги. Хороший салон, хорошая музыка, электростеклоподъёмники, все присутствующие в машине кнопки - работоспособны. Есть небольшие косметические дефекты на бамперах.
ЗАЗ Sens 2008 року. По кузову поварена, пофарбована на початку року. Пороги, арки, лонжерони, кріплення ричагів, днище і всі проблемні місця зроблені оброблені. По салону все гарно. Не прокурено, нічого не обломано, не порвано. Двигун працює рівно, не димить не сопунить. Замінені масла, фільтра, свічки, провода, грм. На газу працює добре, на бензині є провали (причина в датчику дросельної заслінки ) Кпп працює шумно як на всіх сенсах тавріях. Не вибиває Не хрустить, не тече. Ходова перебрана без нарікань. шарові, наконечники нові. Гума спереду БЦ Нова. Ззаду якась польська ще з гарним проректором. Акб новий. Хороша музика. Сигналізація з центральним замком. Лобове без тріщин але є маленький скол. Переоформлення через дію.
Продам Daewoo Sens 1.3 (газ/бензин). Мотор щойно зроблений, по двигуну та коробці передач зауважень немає — працюють добре. Встановлено ГБО 3-го покоління. З нюансів: потрібно ремонтувати задню балку (відірвана). Усі деталі — за телефоном.
Машина в отличном состоянии ,ездила девушка. Вся информация по телефону .Торг у капота .
Авто 2004 року перша реєстрація 2009, вписаний газ, страховка дійсна до осенні, встановленно ГУР повністю працює (перебирався). Встановленні противотуманні фари повністю робочі. Титанові диски R14, передня пара гуми в хорошому стані 2019 року. Працює центральний замок. Ходова в досить хорошому стані, коробка не гуде, авто не димить не гріється. Розхід по місту 7-8л. бензину по трасі 5.5-6л. Є дефекти по кузову. Продаж з переоформленням
Продам автомобіль у гарному стані,авто повністю відремонтоване,після кап ремонту двигуна,на авто грошей не жаліли,поршнева,кільця,клапана ANP,зчеплення-Luc,новий радіатор,наві патрубки,нова дросельна заслонка,зроблено то двигуна після обкатки -2000,антифріз Hepu,новий акб,нова задня гума,нові передні супорта,передні стійки,опорні пілшипники,задні пружини,барабани,гальмівні циліндри,задні та передні підшипники ступичні,нові всі задні ліхтарі,привода внутріші та зовнішні нові,авто робилося для сім'ї щоб їздив пенціонер,двигун дуже економний,на даний час авто стоїть без потреби,телефонуйте з радістю відповім на всі питання
Продам део сенс1,3,,2004року,газ ,бензин,машина в нормальному стані,в одних руках 7 років не гнила,резина відмінна,зимня,ще є комплект літо на дисках,свіжа страховка,все робилось вчасно,взимку практично не їздила,бо запасна, є питання по зовнішньому вигляду ,але не критичні,машина у мене сім років,ремонтував тільки у майстрів .Тільки в минулому році ходове,коробка і т, д. вклав пів її ціни,на газу розхід приємний ходова дуже мʼяка .Дзвоніть,все прозоро розповім по автівці.
Кузов (оцинкований) в хорошому стані, без іржі, сколи усунені. Власне використання, в таксі не використовувався. Продаж у звязку з переїздом за кордон. За детальнішою інформацією прошу звертатися за телефоном. БЕЗ ТОРГА
