- 172 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин
- Ручна / Механіка
сів завів поїхав нічого робити не потрібно
сів завів поїхав нічого робити не потрібно
Машина на повному ходу, новий генератор, акамулятор, перебрана коробка, більше інформації за телефоном
Автомобіль на свої роки в дуже гарному стані. Другий власник, авто не використовувалось в таксі. Фарба рідна, не перефабовашений. Газ вписаний в тех паспорт. Продаж з переоформления. Більш детально по телефону. Продаж не терміновий.
В продажу Део Сенс 2006 року з двигуном 1.3. Є моменти по порогам, і трохи по кузову. Мотор працює добре, масла не бере, ходова в нормі. Салон в хорошому стані, не просиджений, не прокурений. Встановлена магнітола з блютузом. Машина на зимовій гумі та дисках в круг, також замінені всі колодки. Є газ 4 покоління, але не вписаний. Любе переоформлення, але бажано через дію. І відсутня страховка. Кому цікаво, пишіть звоніть, адекватний торг присутній.
Мотор відкапіталений ( прокладка ГБЦ та інше).Автомобіль повністю на ходу. Доглянутий по рідинам, ходовці, розхідним матеріалам. Робилося все вчасно, згідно регламенту - як для себе. Бонус - комплект зимової гуми!
Продається автомобіль Деу Сенс з газовою установкою - пропан. На ходу. Потребує ремонту переднього бампера, лівої дверки.
Сенс 1.3 в нормальному стані на ходу портебує ремонту коробки не гнилий газ є не вписаний недавно замінене масло не димить масла не бере потрібно трохи позайматися стоїть гарне світло міні лінзи перерформлення торг
Продам DAEWOO SENS 2006р 1.3 бенз. Автомобіль в хорошому технічному стані, їзде кожен день. Ходова перебрана починаючи із пильників рульової рейки, закінчуюючи амортизаторами. Сів і поїхав (рабоча лошадка). Двигун, коробка, ходова в гарному стані, сiгналiзация Комфортне, сімейне авто. Машина в робочому стані, їздить кожен день. Всі додаткові питання, телефонуйте ! Всім гарних продаж.С докуметами порядок. Реальному покупцю торг.
Машина своя в одних руках більше 10 років,був зроблений капітальний ремонт двигуна 20тич назад розточений блок під 1325 ,КПП капітальний 3 тис назад з заміною чепленям ,стоїть дорогий ксенон з лінзами ,їзда в ночі як днем ,двох стороння сигналізація з автозапуском з інтерфейсом піднімає стекла ,ремінь ГРМ і помпа замінен 3 тис назад ,генератор новий,стоять проставки та 15 колеса 195/55 літо ,зима хенкук 14р 185/65 з дисками в зборі,резина нова купував 1300гр за колесо ,пактроніки ,камера заднього виду ,2din магнітола,глушитель новий ,гбо 3 поколенія впісан в т.с ,передні диски та колодки нові ,супорта зроблені, поршня нові,задні колодки теж .Кузов покрит дорогой керамікою після поліровки .Продажа тільки з переоформленням
Продам авто в хорошому стані Мотор масла не бере, працює гарно, сцеплення нове, тормозні колодки в круг нові, по кузову в гарному стані, вікна всі рідні, не гнила
188 т. пробігу (газ на 55т.км. поставлено 2покоління) Сімейний автомобіль, 2й власник, у таксі не була. Салон під чохлами - як новий. Технічно в робочому стані, зроблена ходова, щєплення, вихлоп. Майже нова зимова гума (колеса -- тільки зима лишилась). на фото перелік робіт, які були виконані (з 2019 по 2025 роки). 11/04 встановили новий радіатор - та змінили охолождуючу рідину. стоїть в гаражі - не експлуатується. Автобізнесмени/майданчики - не витрачайте час.
Продається власне авто. Робоча економна конячка.У мене з 2018 року. Газ 2 покоління вписаний. Є незначні нюанси по кузову і "вигорівша" панель. Встановлений захист мотору і коробки. Розхід газу місто 8.5л траса 7л на 100км. На даний момент вкладень не потребує. Є сигналізація і центральний замок (потрібно підключити, працює тільки на 1 дверях). Додаю ще 4 диска на зимовій резині і решту що маю вживаних і нових запчастин. Є записи що робив в авто з першого дня як купив.Масло і всі розхідники мінялись вчасно. Масла не бере. Мотор не робився. Пробіг рідний !!! По тех паспорту НЕ ПРОДАЮ !!! ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ !!! Купив нове авто, це нажаль стає непотрібне у використанні. Всі деталі по телефону. Гарного всім дня і вдалих покупок!!!
все по телефону.торг
Авто на ходу.Мотор в хорошомустані,коробка,ходова в хорошому стані. Акумулятор пів року новий.Має незначні сліди експлуатації (подряпини,сколи)рижиків нема,по кузову не гнила.Власник буде задоволений.Комлект зимньої гуми в подарунок.Переоформлення в МРЕО.
Продам авто в хорошому стані, поміняний радіатор, генератор, помпа, акамулято. На зимовій резині. Детальніша інформація за телефоном
Авто в хорошому стані!!! Детальніше по телефону
Авто на ходу ,власниця по техпаспорту,кузов в непоганому стані деталі по телефоні.
Продам ланос 1.5 8клоп, 2007 року, газ 4 вписаний, соплить клапанна кришка, стан близько до ідеала, 143к пробіг, я 2 власник
