- 125 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто 2005 року Авто на впевненому ходу. мотор коробка щеплення після кап ремонту. Гарна музика. Усі деталі за телефоном
Кузов для своих годов в достойном состоянии самоя простая комплектация работает все газ бенз док в порядке жел переоформление
Возможен обмен! Торг присутствует. Мотор после капитального ремонта проехал 12тыс. км. масло не берёт не дымит. Есть не большие следы эксплуатации(сколы)дно целое нет ни одного рыжего варить не нужно зимняя резина на 14r титанах. Остальные вопросы по телефону. Есть доверенность и связь с хозяином!
Продам авто в хорошому стані,нова зимова резина,вкладень не потребує,двигун працює тихенько. Реальному покупцю хороший торг
На ходу!!!
Машина для 2006 року в хорошому стані, Ходова вся зроблена , також було заміненно зщеплення , Також зробив повне Т.О : Замінив масло в двигунні , та також в коробці , заливав дороге масло , шкіряний салон , гарна акустика , переоформлення , іще відам комплект колес , торг на бензин )
Поляк, ідеальний технічний стан, авто обслуговувалося завжди своєчасно, кузов в ідеальному стані, без жодного рижика, авто експлуатувалось бережно, нове КПП , щеплення, замінено масло в двигуні та КПП, гальмівна рідина, опорні підшипники, ступечні підшипники, передні та задні колодки, шарові та наконечники, замінена повністю вихлопна система від колектора до глушителя (босал ). АКБ новий, два комплекти резини нові(зима-літо) белшина, протитуманні фари ледовські, пічка гріє ідеально, музика , центральний замок, сигналізація, повністю пошумована, потонована, всі стекла рідні, салон в ідеалі, хороші чохли, два комплекти ковриків( зима-літо).газ пропан
Продам део сенс 2006 года в хорошем тех.состоянии.варить и красить не надо.новая ходовая.новое сцепление.мотор компресия по 12.доп.информация по телефону 09******04
Продам авто в гарному технічному стані. По мотору, ходовій,та коробці питань не має. По кузову як на фото. Масла та фільтра замінен
Авто в технічно справному стані. Для більш детальної інформації телефонуйте за номером
авто н повному ходу деталі за телефоном
Ходовая часть вся новая ГРМ, масла, фильтра все заменено
Продам авто в гарному стані по авто дуже багато що зробив щоб було зручно та комфортно їздити Всі розхідники замінено на нові Колеса R15 Стоїть хороше світло Музика чудова По авто все добре не гримить не стукає. додаткові фото та питання по телефону
Продам своё авто. В хорошем состоянии газ евро2 каробка стоит с ланоса. С документами всё в порядке торг при осмотре!
Сенс 1,3. 2004 рік. Газ/бензин. Електросклопідйомники, магнітола, центральний замок. Перебрана ходова, нова пепедня гума, новий акумулятор. Замінені всі розхідники. Машина більше стоїть в гаражі, ніж їздить. За три роки накатав менше 8 тисяч. Продаю, бо треба бус. 2300 вічно зелених. Хто купить, буде задоволений.
Є тріщини на лобовому склі , але маю нове потрібно тільки замінити купувала за 3500 подарую покупцеві)
Sens 1.3 2005p В гарному стані
