- 200 тис. км
- Кривий Ріг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам део сенс 1.3 двигун.Газ 4 покоління
Продам део сенс 1.3 двигун.Газ 4 покоління
Писати на вацап бо зв?язку немає бо находюсь в Донецькій обл
Продам сенс. У нормальному стані. Встановлено газ 4-го покоління, тонування, сигналізація, центральний замок, магнітола з блютузом, електросклопідйомники з дотягуванням скла при закритті дверей. Нові килимки, підсвічування ніг при відкритті будь-якого з дверей
Нормальна машинка. сімейна. володію 3 роки. за цей час зроблено кап. ремонт ДВС. КПП. заміна радіатора. колодки навколо нові. куліса. тож. вихлопна. . і т.д. • сигналізація. ц. замок. масло нова. . не гнила. . є дрібні подряпини. на даху і цибулька поліз фарба.. переоформленням можу дати короткочасне доручення.. ОБМІНЬ. можна і поторгуватися.
Продам Део Сенс, після невеликої ДТП, торг, не гнилий
Машина на ходу, в нормальному стані, є нюанси по кузову, (пару рижиків, поліз лак), двигун працює рівно, встановлено ГБО 2 покоління, новий редуктор, ходова в ідеалі, салон охайний, світло хороше. Продаж авто на штампах.
Продається Део Сенс 2004 рік . 1.3 бензин. Газ ніколи не стояв . Машина ухожена та на повному ходу . Їздить кожен день. Вкладень не потребує . Кузов не гнилий . Мотор працює рівно. Стан косметики на фото. Можливий торг. За деталями писати у вайбер або повідомлення . Можливий обмін з моєю доплатою
Продаю авто в задовільному стані, є сліди експлуатації по кузову, всі кнопочки працюють, замінені: масла, фільтра, ремінь грм, помпа. Не перший власник. Тезнічний стан сів і поїхав. Більш детально по телефону!
Всі питання за номером телефону
Авто справне. На повному ходу. Переоформлення Звоніть.
Продам в хороші руки Деу Сенс. Машиною володію з 2011 року. Другий хазяїн. Першого хазяїна знаю особисто. На машині встановлено газ євро-2 (Томасето). За час володіння машиною не підводила ніколи. Кожні 10000 тис. змінював масло, заливав тільки Равенол 10w40(Німеччина), і регулював клапан кожні 10000 тис. Витратники завжди змінював вчасно і ніколи не ставив дешеві запчастини. Машина 2004 року. Кузов польський, тому ніякої гнилі машиною немає. Пороги залиті Мовілем і зовні оброблені Гравітексом. Машина щодня на бадьорому та впевненому ходу. Ніколи не фарбувалася. Всі елементи кузова, включаючи скло, всі рідні. Тонована навколо американської плівкою. Машина працює рівно, не димить, заводиться з півоберта. Можна ще багато по машині розповісти, якщо зацікавить, звертайтеся, із задоволенням відповім на всі питання. Відразу скажу чесно, ніякого підводного каміння у машини немає. За машиною реально стежив, тому й ціна така. Продаю з повним переоформленням. Перекуп з питаннями за 1500 віддаси, не потрібно витрачати не мій, не свій час! Машиною залишитеся задоволені. Реальному покупцю невеликий торг. Усім вдалих покупок.
Ходовая поменяна масло недавно менял и резина новая
Продаю власний авто, 2006р. в., експлуатація з 2007. в одних руках з моменту придбання, в дтп не був, VIN додається, авто на ходу, авто не в ідеалі, роки дають про себе знати, комплект резини зима/літо, продаю неспішно. Газ на авто не стояв, можливий торг, але в розумних межах тому якщо пропозиція - за 800-1000 заберу, шукайте далі. якщо не можете дозвонитись на телефон, пишіт/лелефонуйте на viber
Продаю вживаний автомобіль Daewoo Sens червоного кольору. Машина на ходу і від власника. Замінено зчеплення, ремонтувалася КПП, замінено антифриз, колеса R13 (шини всесезонні), додатково 2 запасних колеса (в комплекті, шини зима). Авто тоноване "вкруг" Кузов автомобіля має помітні сліди експлуатації - подряпини, вм'ятини. Лакофарбове покриття втратило первісний блиск. Диски - стандартні штампованні. Фари, скло, дзеркала - в задовільному стані. Комплектація базова, без додаткових опцій. Торг присутній для реального покупця (не задарма, а розумний торг біля капоту
Авто повністю обслужене,газу не було і немає Сигналізація,титани, тонування, музика (CYCLON) і задні колонки тієї ж марки,біксенон,туманки (лед)
Продам свій автомобіль,машина гарна доглянута,повністю обслужина,стоїть сенсорна магнітола,та хороша музика,машина вартує вашої уваги,реальному покупцю торг Всі питання по телефону)
Машина в хорошому стані, ходова і коробка зроблена, можливий торг, прошу звонити на цей номер
Рідний пробіг. 2й власник. Щеплення змінилося 50 км назад. Дефекти видно на фото. До машини додаються колеса з зимовою гумою.
