- 187 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані !!!
Авто в хорошому стані вкладень не потребує.Кузов.двигун,коробка і ходова в норм.стані.Новий АКБ.гарантія дійсна.На новій зимовій резині.додам ще два нових літніх колеса в зборі.
Автомобіль купувався для власного щоденного використання («щоб їздити»). Приїхав на місце стоянки своїм ходом, двигун працював рівно, все було добре. ?Після приїзду помітив, що почали підтікати ущільнювальні резинки під форсунками. Замінив їх на нові, але після цього машина перестала заводитися (скоріш за все, десь є дрібний нюанс по паливній або зборці, треба прикласти руки). Продаю як є, бо взагалі не маю часу цим займатися.
Продам Део Сенс 1 3 Газ-Бензин КПП не вибиває не нудить працює рівно ходова не стукає.
Авто знаходиться в с. Степове, на ходу, мотор не димить, є нюанси по кузову на фото видно.
До вашої уваги сімейне авто на ходу ,в робочому стані. В одних руках була 14 років, відповідно до ціни і стан(автомобіль не ідеальний). ПРОДАЖ ТІЛЬКИ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ. Що мінялося ,що робилося дуже довго писати ,тому що автомобілем володіли тривалий час. Автомобіль на повному ходу ,працює на бензині і на газі. Є центральний замок, сигналізація. Досить не погана музика. Автомобіль в русі приємний. Звичайно ,що якщо прислухатись ,то можна найти всякі недоліки, але на то відповідає ціна .Готовий ще в розумних межах торгуватися.Потрібно підварювати в деяких місцях ,на фото постарався показати ,але це не критично. Якби зацікавило краще дивитися вживу.А також поліз лак на капоті і на даху . Стояла під деревами і пороз'їдало то, що з дерев капало. По техніці робоча ,бо сказати що ідеальна було б неправда, але їздить нормально.В комплекті є зимові колеса на стальних дисках ,зараз на літніх непоганих. Є страховка до 4.04.2027 року.
Продам сенса 1,3 газ бенз працює як на бензині так і на газу по кузову є моменти але не критичні на повном ходу все працю окрім крутилок на пічку ціна без дисків 1100$машина кожного дня в ходу ) прошу звонити бажано на меседж р ) побите лобове ) на їзду не впливає
Збережене авто в дуже гарному стані! Без корозії, ржавчини ітд Охайний салон! Доглянутий кузов! Обслужений двигун(грм, помпа, свічки, бронепровода)! Вкладень не потребує! Газ/бензин! Нова резина! 2 ключа! Тернопіль Зацікавлені в покупці-телефонуйте, розкажу детальніше про авто!
Део сенс 1,3 газ бензин на ходу. Не гнила, арки цілі, днище ціле. Є ньюанси на порогах та сліди експлуатації по кузову. Зимова резина, сигналізація, з документами порядок, переоформлюється. Авто знаходиться в с. Денисів 25км від Тернополя. По всіх питаннях дзвонити. Писати теж на цей номер на вайбер.
авто їздило до останнього. вступили у спадщину.документи готові. авто із вписаним у тех паспорті газом,фаркоп, сигналізація,магнітола,авто маркіроване системою рубеж,не гниле, без жодного дтп.
ЗАЗ Sens 2008 року. По кузову поварена, пофарбована на початку року. Пороги, арки, лонжерони, кріплення ричагів, днище і всі проблемні місця зроблені оброблені. По салону все гарно. Не прокурено, нічого не обломано, не порвано. Двигун працює рівно, не димить не сопунить. Замінені масла, фільтра, свічки, провода, грм. На газу працює добре, на бензині є провали (причина в датчику дросельної заслінки ) Кпп працює шумно як на всіх сенсах тавріях. Не вибиває Не хрустить, не тече. Ходова перебрана без нарікань. шарові, наконечники нові. Гума спереду БЦ Нова. Ззаду якась польська ще з гарним проректором. Акб новий. Хороша музика. Сигналізація з центральним замком. Лобове без тріщин але є маленький скол. Переоформлення через дію.
Продам Daewoo Sens 1.3 (газ/бензин). Мотор щойно зроблений, по двигуну та коробці передач зауважень немає — працюють добре. Встановлено ГБО 3-го покоління. З нюансів: потрібно ремонтувати задню балку (відірвана). Усі деталі — за телефоном.
Машина в отличном состоянии ,ездила девушка. Вся информация по телефону .Торг у капота .
Авто 2004 року перша реєстрація 2009, вписаний газ, страховка дійсна до осенні, встановленно ГУР повністю працює (перебирався). Встановленні противотуманні фари повністю робочі. Титанові диски R14, передня пара гуми в хорошому стані 2019 року. Працює центральний замок. Ходова в досить хорошому стані, коробка не гуде, авто не димить не гріється. Розхід по місту 7-8л. бензину по трасі 5.5-6л. Є дефекти по кузову. Продаж з переоформленням
Продам автомобіль у гарному стані,авто повністю відремонтоване,після кап ремонту двигуна,на авто грошей не жаліли,поршнева,кільця,клапана ANP,зчеплення-Luc,новий радіатор,наві патрубки,нова дросельна заслонка,зроблено то двигуна після обкатки -2000,антифріз Hepu,новий акб,нова задня гума,нові передні супорта,передні стійки,опорні пілшипники,задні пружини,барабани,гальмівні циліндри,задні та передні підшипники ступичні,нові всі задні ліхтарі,привода внутріші та зовнішні нові,авто робилося для сім'ї щоб їздив пенціонер,двигун дуже економний,на даний час авто стоїть без потреби,телефонуйте з радістю відповім на всі питання
Продам део сенс1,3,,2004року,газ ,бензин,машина в нормальному стані,в одних руках 7 років не гнила,резина відмінна,зимня,ще є комплект літо на дисках,свіжа страховка,все робилось вчасно,взимку практично не їздила,бо запасна, є питання по зовнішньому вигляду ,але не критичні,машина у мене сім років,ремонтував тільки у майстрів .Тільки в минулому році ходове,коробка і т, д. вклав пів її ціни,на газу розхід приємний ходова дуже мʼяка .Дзвоніть,все прозоро розповім по автівці.
Машина на газу 4 того покоління кожен день на ходу,недавно робилось повне тео.Детальніше по тел.
Авто в гарному технічному і візуальному стані. По авто все працює , двигун працює нормально , ходова без посторонніх шумів. Газ 2-ге покоління
Авто в нормальному стані. Тільки з переоформленям.
Продам власне авто Daewoo Sens 1.3. ГБО 4 покоління. Технічно без нарікань. Комплект зимової та літньої гуми в чудовому стані. Тільки переоформлення.
