- 300 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Не вказано
Обмін на Дізель від 2000 до 2005 року або 70000 заберайте поміняні колеса Диск Патрубки датчик Масла Коробка зроблена
Обмін на Дізель від 2000 до 2005 року або 70000 заберайте поміняні колеса Диск Патрубки датчик Масла Коробка зроблена
деу сенс 1.3 мотор.кузов польський оцинкований. передні електро скло підемники. тахометр. підлокітник. магнітола,диски,флешка,приймач.піонер з пультом.резина на авто на р14.також в подарунок 4 зимні скати на дискахр14 встановлений газ 4 покоління та вписаний в техпаспорт. авто на ходу.сів і поїхав.доброму покупцю гарна скидка. пробіг 169тис.
ГАЗ-бензин •Об?єм: 1.3 л •Колір: зелений •Пробіг: 117 500 км • Один власник, авто з салону • В технічно-справному стані • фаркоп в наявності шини БЦ-20(пробіг 3000км)
ГБ-З, мотор 1.3
Авто в гарному стані, щодня на ходу. Двигун 1.3 працює рівно, газ вписаний, економний у витраті. Механіка, коробка без зауважень. Кузов без гнилі, салон охайний, фарба рідна. Стоїть сигналізація, обслуговувалось вчасно. Надійна, проста та дешева в обслуговуванні.
Я другий власник, рідний пробіг авто в рідній фарбі без дтп. Магнітола андроїд, камера заднього огляду, чохли на сидіннях, новий акум, нове щеплення, нова літня гума 2025 року на титанах, два ключі газ бензин дотяжки центральний замок. Авто доглянуте.
Автомобіль на свої роки в дуже гарному стані. Другий власник, авто не використовувалось в таксі. Фарба рідна, не перефабовашений. Газ вписаний в тех паспорт. Продаж з переоформления. Більш детально по телефону. Продаж не терміновий.
В продажу Део Сенс 2006 року з двигуном 1.3. Є моменти по порогам, і трохи по кузову. Мотор працює добре, масла не бере, ходова в нормі. Салон в хорошому стані, не просиджений, не прокурений. Встановлена магнітола з блютузом. Машина на зимовій гумі та дисках в круг, також замінені всі колодки. Є газ 4 покоління, але не вписаний. Любе переоформлення, але бажано через дію. І відсутня страховка. Кому цікаво, пишіть звоніть, адекватний торг присутній.
Мотор відкапіталений ( прокладка ГБЦ та інше).Автомобіль повністю на ходу. Доглянутий по рідинам, ходовці, розхідним матеріалам. Робилося все вчасно, згідно регламенту - як для себе. Бонус - комплект зимової гуми!
Продається автомобіль Деу Сенс з газовою установкою - пропан. На ходу. Потребує ремонту переднього бампера, лівої дверки.
Сенс 1.3 в нормальному стані на ходу портебує ремонту коробки не гнилий газ є не вписаний недавно замінене масло не димить масла не бере потрібно трохи позайматися стоїть гарне світло міні лінзи перерформлення торг
Машина своя в одних руках більше 10 років,був зроблений капітальний ремонт двигуна 20тич назад розточений блок під 1325 ,КПП капітальний 3 тис назад з заміною чепленям ,стоїть дорогий ксенон з лінзами ,їзда в ночі як днем ,двох стороння сигналізація з автозапуском з інтерфейсом піднімає стекла ,ремінь ГРМ і помпа замінен 3 тис назад ,генератор новий,стоять проставки та 15 колеса 195/55 літо ,зима хенкук 14р 185/65 з дисками в зборі,резина нова купував 1300гр за колесо ,пактроніки ,камера заднього виду ,2din магнітола,глушитель новий ,гбо 3 поколенія впісан в т.с ,передні диски та колодки нові ,супорта зроблені, поршня нові,задні колодки теж .Кузов покрит дорогой керамікою після поліровки .Продажа тільки з переоформленням
Авто 2004 року, на повному ходу. Я другий власник. Торг біля машини.
Продам авто в хорошому стані Мотор масла не бере, працює гарно, сцеплення нове, тормозні колодки в круг нові, по кузову в гарному стані, вікна всі рідні, не гнила
188 т. пробігу (газ на 55т.км. поставлено 2покоління) Сімейний автомобіль, 2й власник, у таксі не була. Салон під чохлами - як новий. Технічно в робочому стані, зроблена ходова, щєплення, вихлоп. Майже нова зимова гума (колеса -- тільки зима лишилась). на фото перелік робіт, які були виконані (з 2019 по 2025 роки). 11/04 встановили новий радіатор - та змінили охолождуючу рідину. стоїть в гаражі - не експлуатується. Автобізнесмени/майданчики - не витрачайте час.
Продається власне авто. Робоча економна конячка.У мене з 2018 року. Газ 2 покоління вписаний. Є незначні нюанси по кузову і "вигорівша" панель. Встановлений захист мотору і коробки. Розхід газу місто 8.5л траса 7л на 100км. На даний момент вкладень не потребує. Є сигналізація і центральний замок (потрібно підключити, працює тільки на 1 дверях). Додаю ще 4 диска на зимовій резині і решту що маю вживаних і нових запчастин. Є записи що робив в авто з першого дня як купив.Масло і всі розхідники мінялись вчасно. Масла не бере. Мотор не робився. Пробіг рідний !!! По тех паспорту НЕ ПРОДАЮ !!! ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ !!! Купив нове авто, це нажаль стає непотрібне у використанні. Всі деталі по телефону. Гарного всім дня і вдалих покупок!!!
Авто на ходу.Мотор в хорошомустані,коробка,ходова в хорошому стані. Акумулятор пів року новий.Має незначні сліди експлуатації (подряпини,сколи)рижиків нема,по кузову не гнила.Власник буде задоволений.Комлект зимньої гуми в подарунок.Переоформлення в МРЕО.
Авто перебувало в наших руках 2 роки, авто на ходу, є пошкодження в зоні бамперу та капоту, стоїть газ 2, вписано в техпаспорт.
Авто в нормальному стані, технічно справне
