- 300 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто у нормальному стані,
Авто у нормальному стані,
Продаю свою машинку, яка роками надійно служила, оскільки купив іномарку. Лакофарбове покриття в хорошому стані, за вийнятком незначних нюансів, які видно на фото, ходова відремонтована, масло і фільтра своєчасно мінялися. Установлена і вписана ГБО 4 покоління, акустика, декоративні панелі на дверях, чохли нові на сидіннях, автомагнітола з LCD дисплеєм, легкосплавні диски, нові комплекти шин. Торг в межах розумного біля автомобіля. Більше деталей по телефону.
Продається део сенс, стан сів і поїхав!Нові: фари, бензиновий бак, акумулятор, рульова рейка, опорні, щеплення, замінена ПК.
Сигнализация центральный замок мотор работает отлично коробка тоже музыка ну как бы машина стоит своих денег есть небольшой торг
Рідне залізо,фарба ,скло,доки на мені,газ вписаний,без рижиків,слоли є,нова зимова гума,новому радіатор пічьки,їде мягенько нестукає негрюкає,стан рейсовий
Продам Ланос 1,4, авто в доброму стані, салон не прокурений, збережений, передні скло підйомники, встановлено газ 2 вписано в тех паспорт. Тонтування, у фарах встановлені LED лампи, встановлена сенсорна магнітола з камерою заднього виду, мотор обслуговували, масла поміняли, свічки та проводи нові, замінені всі ущільнювачі, новий радиатор з новим антифризом. Є 2 комплета гуми на металевих дисках. Є моменти по фарбі, та потрібно варити правий поріг. Повне переоформлення. Всі питання за телефоном.
Другий хазяїн, робився капітальний ремонт двс на 311тис. Новий генератор, газове обладнання 4го покоління. Є невеликі питання по кузову.
Продаю власний автомобіль Daewoo Sens в оригінальному стані. Я перший і єдиний власник з автосалону. Машина доглянута, обслуговувалася вчасно
Авто у хорошому стані на свої роки, є нюанси по кузову, та авто не є гниле, стоять хороші диски, з комплектом літньої резини, також є комплект зимових коліс на дисках, авто кожен день у експлуатації, вкладень не потребує, сів та їздиш, по ходовій частині потань немає, за детальнішою інформацію набирайте на мобільний, торг присутній реальному покупцеві.
Авто після капітального ремонту,ремонт проводився 8 місяців тому,гбо вписаний в тех паспорт,необхідно встановити редуктор,і газ буде працювати,можливо на момент коли будете телефонувати це уже буде зроблено,встановлено бортовий комп?ютер,зроблені передні склопідйомники,музика грає гарно,зчеплення та коробка робились,все працює ідеально,не димить,є нюанси по кузову але не значні
Авто в справному стані. ГБО. Моменти по ЛКП по дрібницях (видно на фото)
На 150 000 тис.повний капремонт двіжка
Продам Daewoo Sens 2006 року випуску, пробіг 150000 км, в ідеальному стані. Газ/бензин. Газ 4го покоління. Ціна 2800$. Всі питання по телефону.
Продам машину в доброму стані. Замінено усі масла та фільтри у вересні місяці. Машина на зимовій гумі. Стоїть ГБО2, вписано у технічний паспорт. Машину можна переоформити, я власниця. У машині наявні Ева коври, музика. Стоїть біксенон. Страховка дійсна до вересня місяця. Стоїть двухстороння сигналізація (конвой) два ключі в комплекті. Нещодавно зробили стартер, було замінено вінець, замінено сальник колінвалу, замінено вижимний циліндр зчеплення. Замінено термостат, антифріз, свічки, броніпровода, випускний колектор, коліно глушника.
Авто у доброму стані є гбо не вписане в тп резина зимова (пробіг приблизно 5тис ) є тріщина на лобовому склі авто повністю крашене та невдало покрите лаком (шершава поверхня) не димить,масло не бере не гнила кузов оброблений(корейський) тільки з переоформленням! т
Продам свій автомобіль не фарбований у хорошому стані. Власник із салону Повністю обслужений: масла, ремені та рідини замінені. Салон чистий не прокурений. Ходова в ідеальному стані. Автомобіль вкладень не потребує. Пічка нова гріє дуже добре. Усі питання по телефону
Я власник документи порядок э газ 2 поколиння газ не вписаний авто на ходу кузов не гнелий на фото видно нюанс по коробки передач гудить пидшипник авто продаю так як э друге авто номер телефа
Продам Dewoo SENS 2003 год поляк в хорошем состоянии. Диски титановые, износ резины 30%, расход топлива 5,5 по трассе, по городу 6,7. Салон в идеальном состоянии. Газ-бензин
