- 200 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Не вказано
Продам авто газ бензин вся ходова нова переоформляється звоніть запитуйте
Продаємо ZAZ Sens української збірки. Авто не гниле з мінімальною кількістю подряпин. Лобове скло має незначну тріщину на пасажирському сидінні, що не впливає на керування автом. Бампер було змінено через необережність (зацепив камінь та відірвав бампер). ГУР відсутній. Так як авто було першим у нього вкладалась душа. Разом з авто відаємо комплект зимової резини 13R 4колеса, відкатали на ній 1 сезон. Двигун працює рівно не троїть, газ ІV- покоління фільтр та мембрана недавно мінялась. Наявна сигналізація 2 брелка 2 ключа. Масло в коробці мінялось, ходова обслужена.Мінялись пильники, сальники, гранати. Реальному покупцю можливий торг. Перекупам прохання не телефонувати.
Продам Sens в збереженому стані. Двигун після капітального ремонту,зараз на обкатці! Замінені : Грм,ролик,помпа,масла,фільтра, антифриз. По ходовій збита,нові амортизатори в коло,нові наконечники,нові шрузи. По кузову не гнила Продаж тільки з переоформленням. Торг присутній
продам надійну автівку,део сенс 2004р 1.3 газ-бензин,газ в документи зареєстрований,технічно та візуально стан гарний,двигун працює чудово,масло не їсть,коробка та щеплення без зауважень,гума гарна,електрика вся працює,акб новий!зроблена свіжа страховка,з документами все гаразд,любий вид переоформлення,торг в рамках розумного,авто вкладень непотребує!
Авто кожен день на ходу,газ 2 покоління,їде як на газу так і на бензині,два комплекти гуми на дисках.Дзвоніть **********
опис відсутній
Продам Сенса стан хороший,варити красити не потрібно,мотор корбка без нарікань,ходова не стукає ,газ вписаний переоформлення обовязкове.Торг ніхто не відміняв!
Продам авто в задовільному стані, дефекти по кузову видно на фото, по мотору і ходовій автомобіль обслужений, встановлено газ 4 поління. Газ вписаний в тех.паспорт. Гаражне зберігання. На повному ходу. Мотор не димить, масла не бере, працює ідеально. Коробка в хорошому стані, передачі не вибиває, вмикаються плавно. Ходова перебрана. Торг по факту Машина в рідній фарб. Рідній пробіг, що підтвержує стан авто. Детальніше за телефоном.
Коробка після капремонту. Рольова рейка нова. Замінені всі колодки.
Авто у рідній фарбі. Всі елементи кузова оброблено антикорозійною. Рідний пробіг. В ДТП не була. Кузов авто без «гнилі», пороги та арки цілі. Авто без сварочних та кузовних робіт. Я другий власник, авто у мене з 2009 року. За цей час дуже багато всього замінено та зроблено. Наразі авто в дуже доброму стані. Все працює. Сів та поїхав. Двигун Daewoo Sens 1.3 газ/бензин. Рідний пробіг. На 340 тис був капремонт двигуна. З додаткового: замінена стандартна коробка від Sens на Lanos. Високий кліренс - встановлю високі задні пружини та спереду проставки передніх стійок і ще диски R14 Всі вікна тоновані разом з переднім. Встановлено біксенонове світло. Потужна акустична система (авто продаю без неї або за додаткову оплату +400$). З слідів експлуатації: обліз лак на частині заднього лівого крила та бамперу, вм’ятина на правому порозі та правій дверці, є незначні подряпини/сколи по кузову, невелика корозія на кромці капота. Телефонуйте, відповім на всі питання по телефону. Продаж з повним переоформленням. Перекупам прохання не турбувати!!!
Продам Део Сенс, 2005 року, 1,3 об'єм, газ / бензин, газ 3 покоління вписаний , механіка, авто на ходу сів і поїхав . Варити не потрібно є не виправлені моменти по кузову але не критично авто по тех. паспорту контакт власника маю. Торг біля авто кому цікаво питання по тел. **********
Продам автомобіль у хорошому стані, не гнила, кузов оцинкований, всі кузовні деталі та фарба рідні, у ДТП не брала участі. Коштує газова установка. Сигналізація + ЦЗ. Гаражне зберігання. Зимові гуми Hankook. Титанові диски 14.
Продам Daewoo sens 2005-го року в хорошому стані, працює без нарікань, машина на ходу і повністю справна, місто Одеса. всім питанням дзвоніть або пишіть.
Автомобіль в гарному стані. Газ 4 покоління Терміново продам
Продам Lanos Sens 2004 1.3 надійну машину котра потребує догляду ! По машині багато зроблено стоїть новий акамулятор на протязі року поміняв помпу , датчик холостого іще багато чого зробив , ще є сірі крила та бампер(також ушкоджений). Стоіть ГБО 4 покоління і машина дуже добре їде на газі! Але потрібно ще докласти руку до косметики , поварки , сцепленя та десь підкапує масло . В цілому машина на повному ходу , сів поїхав .
Продам надійний та економний автомобіль 1.3 газ/бензин. Працює як на бензині, так і на газу. Машина в робочому стані, щодня на ходу. Газ вписаний в техпаспорт. Двигун працює рівно. Коробка без проблем, передачі не вибиває. Ходова в ідеальному стані, не стукає і не гримить. Пічка гріє, кондиціонер холодить. Кожна кнопка працює. Салон охайний, по фото видно, таких чистих і доглянутих мало. Встановлена гарна музика, магнітола ще 10 місяців на гарантії. Також є передні скло підйомники, що є великим плюсом. По автомобілю за останній місяць було зроблено: - замінений ГРМ. - замінений стартер на новий. - замінені тормозні диски і колодки. - замінено масло в двигуні. - замінена помпа, разом з нею антифриз. Загалом скажу що автомобіль обслужений. Всі інші деталі розповім по телефону. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення.
