- 186 тис. км
- Ходорів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані Є гідро підсилювач руля Замінений ремінь ГРМ, акумулятор, фільтра масла Також віддаю другий бампер
Автомобіль в хорошому стані Є гідро підсилювач руля Замінений ремінь ГРМ, акумулятор, фільтра масла Також віддаю другий бампер
Авто корейської збірки. Куплялася з салону. По документах два власники, по факту один. Бо авто переоформлювалося в колі сімʼї. Кузов без корозії, гнилі. Був замінений ГРМ та натяжний ролик ГРМ, прокладка ГБЦ, радіатор охолодження. Було проведено ТО. Машина вся на led освітленні. В комплекті нова зимова гума і нормальна літня гума, а також два комплекта штампованих дисків. Кузов авто оцинкований. Авто у гарному стані. Також авто із салону повністю замовілене. Авто від власника. Гаражного зберігання. За деталями - по телефону
авто в хорошему стані ніколи не підводив.все опслужено сів і поїхав
Продам сенс в гарному стані,власний автомобіль,в одних руках з 2006 року , куплена в салоні новою,технічно добра,заводиться і їде без проблем,резина добра,з документами порядок ,телефонуйте , газ /бензин.
Машина в гарному стані. Більше інформації за телефоном
Авто на свої роки в хорошому стані,все як на фото. Заводиться - їде.Реальному покупцю торг
Продам сенс 2004 року, 1.3 газ/бензин. Працює гарно як на бензині, так і на газу. Стоять чудові нові динаміки, та оригінальна магнітола (Pioneer). Стоїть гарне світло Стан - сів та поїхав. За детальною інформацією телефонуйте.
Продаю авто в доброму стані не гнила. Машина на ходу кожен день. Що було зроблено та замінено: лобове скло, комплект зчеплення, робочий циліндр зчеплення, пильники лівого шруса, ремінь ГРМ, передні та задні гальмівні колодки, повністю відновлені передні супорти (нові поршні, направляючі, ущільнювачі), новий головний гальмівний циліндр (ГТЦ), свіжа гальмівна рідина, реставрована рульова рейка (встановлювалась під електрогідропідсилювач керма від Opel Astra, нові рульові тяги та наконечники, встановлена нова пічка салону, модернізована система охолодження, центральний замок та реалізовано відкриття багажника з кнопки. Двигун та коробка працюють без нарікань. Два комплекти коліс на дисках (літо/зима) у доброму стані. Страховий поліс до 09.08.2026 року Продажа з повним переоформленням
Є нюанси по авто: підгнивше дно і пороги. Мотор в хорошому стані. Авто на ходу. Продаю бо не їжджу.
На ходу сив и поїхав переоформленя чи дорученя без проблем цена 2000 дол
Продам заводица і сразу глохне нема часу займаца.авто в місті олевськ.
Мотор сделан недавно откапитален на 1.3, было 1.4. Новые пружины и амортизаторы задние В общем авто на полном ходу звоните для полной информации, возможен минимальный торг.
Добрий день продам свій автомобіль технічно все справне, на фото все видно по кузову, коробка не виє,коробку КПП міняв з машини 60000 пробігу. За машиною слідкував. Масло міняне своєчасно. Нова гума. лобове тонований допустимою плівкою.
Продам сенс в нормальному стані сів поїхав газ бензин газ вписаний хороша резина технічно в доброму стані з нюансів це тріщина на лобовому склі та задня права дверка має вмятину є трошки корозія по днищу з документами порядок є довіреність та дійсна страхівка детальніше дзвоніть або пишіть.
Продається повністю обслужене авто. Вкладень не потребує. В період з січня 2025 по червень 2025року поварено і якісно оброблено кузов, зроблено косметичні підкраси, тонована, замінено щеплення, свічки, дроти, всі патрубки та радіатор двигуна, паливний бак з насосом, гальмівна система по кругу, олива і фільтри замінено 6тис.км тому назад, ГРМ 43тис.км тому назад. Пічка гріє добре, двигун не димить і не сапунить, працює рівно. Світло LED. Шини зимові нові, віддаю комплект літніх 2025р.в. Авто кожен день на ходу, надійне і просте в обслуговуванні. Ви будете задоволені покупкою. Причина продажу - купив інше авто
Авто в гарному стані ,пробіг рідний.Авто в одній сім?ї,куплялось новим,стоїть газ,але на газу їздили рідко .дзвонити по номеру на фото
