- 280 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Кузов для своих годов в достойном состоянии самоя простая комплектация работает все газ бенз док в порядке жел переоформление
Кузов для своих годов в достойном состоянии самоя простая комплектация работает все газ бенз док в порядке жел переоформление
Возможен обмен! Торг присутствует. Мотор после капитального ремонта проехал 12тыс. км. масло не берёт не дымит. Есть не большие следы эксплуатации(сколы)дно целое нет ни одного рыжего варить не нужно зимняя резина на 14r титанах. Остальные вопросы по телефону. Есть доверенность и связь с хозяином!
Продам авто в хорошому стані,нова зимова резина,вкладень не потребує,двигун працює тихенько. Реальному покупцю хороший торг
Машина для 2006 року в хорошому стані, Ходова вся зроблена , також було заміненно зщеплення , Також зробив повне Т.О : Замінив масло в двигунні , та також в коробці , заливав дороге масло , шкіряний салон , гарна акустика , переоформлення , іще відам комплект колес , торг на бензин )
Поляк, ідеальний технічний стан, авто обслуговувалося завжди своєчасно, кузов в ідеальному стані, без жодного рижика, авто експлуатувалось бережно, нове КПП , щеплення, замінено масло в двигуні та КПП, гальмівна рідина, опорні підшипники, ступечні підшипники, передні та задні колодки, шарові та наконечники, замінена повністю вихлопна система від колектора до глушителя (босал ). АКБ новий, два комплекти резини нові(зима-літо) белшина, протитуманні фари ледовські, пічка гріє ідеально, музика , центральний замок, сигналізація, повністю пошумована, потонована, всі стекла рідні, салон в ідеалі, хороші чохли, два комплекти ковриків( зима-літо).газ пропан
Продам део сенс 2006 года в хорошем тех.состоянии.варить и красить не надо.новая ходовая.новое сцепление.мотор компресия по 12.доп.информация по телефону 09******04
Продам авто в гарному технічному стані. По мотору, ходовій,та коробці питань не має. По кузову як на фото. Масла та фільтра замінен
Продам авто в гарному стані по авто дуже багато що зробив щоб було зручно та комфортно їздити Всі розхідники замінено на нові Колеса R15 Стоїть хороше світло Музика чудова По авто все добре не гримить не стукає. додаткові фото та питання по телефону
Сенс 1,3. 2004 рік. Газ/бензин. Електросклопідйомники, магнітола, центральний замок. Перебрана ходова, нова пепедня гума, новий акумулятор. Замінені всі розхідники. Машина більше стоїть в гаражі, ніж їздить. За три роки накатав менше 8 тисяч. Продаю, бо треба бус. 2300 вічно зелених. Хто купить, буде задоволений.
Є тріщини на лобовому склі , але маю нове потрібно тільки замінити купувала за 3500 подарую покупцеві)
Sens 1.3 2005p В гарному стані
Авто повністю обслуговане, кожен день на ходу. Стан задовільний, є незначні подряпини внаслідок експлуатації. По корпусу є невеликі пом'ятості. Коробка після реставрації від 15 травня 2023 року, не гуде, передачі вмикаються добре. Замінений стартер, двигун обслугований, масла не бере, не димить, мастила та всі рідини замінені в цілому році. Технічно авто в стані "сів та поїхав". Є камера заднього виду, доводчик стекол передніх дверей при закриванні автомобілю, протибликовий коврик на панелі. Аудіосистема JBL оригінал. Бортовий багатопараметричний комп'ютер. Переоформлення через МРЕВ.
Машина на ходу
Стан машини задовільний "сів і поїхав". Капіталовкладень не потребує. Матор після капітального ремонту. ТО робилось своєчасно. В аваріях участі не приймала. Не бита не фарбована. Газова установка 2 покаління, але не підключена, за бажанням можна підключити, техпаспорті вказана.
В нормальному состояние . Нужни срочно деньги на ремонт другого авто
Авто в нормальному технічному стані. Мастило і фільтра міняються регулярно (остання заміна масла і фільтрів була в листопаді 2022р.), гідропідсилювач керма, ксенон, встановлено газ (ГБО 4 покоління). Новий акумулятор
Продам авто. В хорошем состоянии. В ДТП не была. Есть небольшие ньюансы по лакокраске - на фото всё видно. Авто 2004 года - ездила супруга. Салон чистый не прокуренный. Механическое состояние в полном порядке - сел поехал. Все расходники менялись каждый сезон вовремя. Недавно заменены стойки, все патрубки, масло, радиатор, резонатор. Коробка с Ланоса - вся перебрана. Руль с Ланоса - прошит в кожу. Всё кнопки работаю. В машине хорошая музыка. Дно замавилено. в салоне новый ковролин. Машина в круг обезшумлена. В подарок отдаю зимнюю резину почти новую на титанах - её видно на фото. Продажа не срочная, торг у капота. Только полное переоформление.
Продам сенс.Кузов польсько? зборки.В рiднiй фарбi окрiм правого переднього крила.Без гнилi.Вади кузову на фото.
Авто у нормальному стані,
Продаю свою машинку, яка роками надійно служила, оскільки купив іномарку. Лакофарбове покриття в хорошому стані, за вийнятком незначних нюансів, які видно на фото, ходова відремонтована, масло і фільтра своєчасно мінялися. Установлена і вписана ГБО 4 покоління, акустика, декоративні панелі на дверях, чохли нові на сидіннях, автомагнітола з LCD дисплеєм, легкосплавні диски, нові комплекти шин. Торг в межах розумного біля автомобіля. Більше деталей по телефону.
