- 90 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Автомобіль в дуже гарному стані вкладень не потребує кондиціонер робочий не фарбована рідний пробіг деталі по телефону.
Автомобіль в дуже гарному стані вкладень не потребує кондиціонер робочий не фарбована рідний пробіг деталі по телефону.
Продам СЕНС 1.3 ГАЗ/БЕНЗ. РІДНИЙ ПРОБІГ 181 ТИС. ВСЯ В РІДНІЙ ФАРБІ, БЕЗ КОРОЗІЇ ТА ГНИЛІ( ЗАМОВІЛЕНА З САЛОНУ). ПО ХОДОВІЙ, КУЗОВУ МОТОРУ ТА КОРОБЦІ НА 5+. ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК, СИГНАЛІЗАЦІЯ. ТОРГ ПРИСУТНІЙ. НІЧОГО РОБИТИ НЕ ТРЕБА. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ТІЛЬКИ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРУ АБО ЧЕРЕЗ ДІЮ. ВСІМ ВДАЛИХ ПОКУПОК.
По ходовій добре, по салону в збереженому стані ,гума норм
Авто в хорошому збереженому стані, двигун запускається та працює чудово , по коробці та зчепленню нарікань немає, підвіска не стукає,не гнилий,нова гума та акумулятор. Документи в порядку,любий вид переоформлення. Детальніше за тел.
Продається Daewoo Sens, хороший стан, як перше авто рекомендую, замінено дуже багато, два комплекти гуми, зима нова, ходова перебрана, всі сайлентблоки, світло нове біксенон з ангельськими оченятами, протитуманні фари лєдовські, вкладено душу в авто, сів і поїхав, два передні склопідйомники, пічка міняла радіатор, гріє відмінно, бажаю гарної покупки і миру!
Хороший економний автомобіль ! Продаю у зв?язку з тим , що немає кому їздити !)
Продам sens. Газ, бензин. Щодня на ходу. Пів року тому зроблений мотор та ходова,новий АКБ та стартер, шланги, патрубки, тормоза, рідини замінено. Пічка слаба але працює. По кузову, звичайно, нюанси є. Капот підгнив. За машиною постійно дивився, бо їздила дружина з дітьми. Реєстрація на дружині. Газ не вписаний. Нормальна бричка за свої гроши. Ще по їздить дай боже.
Продам Daewoo Sens 2007 р. (не плутайте з Sens до 2009, і після 2008 р.в., якість відрізняється) Машинка не фарбувалась і не підфарбовувалась, в ідеальному стані з рідним пробігом 94 тис. км. Газу немає і не було, всі рідини та масла замінені, встановлено фільтр салону (з заводу його немає).Всі вікна рідні.Страховка свіжа. Машинка на r14 титанових дисках (VW) з новою літньою гумою і комплект r14 залізних дисків з новою зимовою гумою. Встановлено бортовий комп'ютер (витрата палива, зарядка, помилки та їхнє скидання та багато іншого), реєстратор перед-зад, дорогі чохли, сигналізація (чотири замки+багажник), дорогий лед-світло, оригінальні протитуманні фари (ксенон) Машинку задуто. У машині є все для комфортної їзди, нічого не потрібно робити та до встановлювати. Телефонуйте, відповім на всі ваші питання.
Авто повнісьтю на ходу двигун після капітального ремонта, голова також після капіталки, коробка передач перебрана, задні тормоза замінені разом із барабаном, пороги і днище поварені негнила, можливий торг
Сенс, усунено основну болячку - кпп від ланос 1.5, після чого значно впав розхід,є ГБО вписано в тех паспорт, кожен день на ходу, пробіг чесний, номера не ховаю, скло скрізь рідне крім лобового (через тріщинки замінив на нове), майже вся в рідній фарбі, пічка гріє, машина без дтп, ТО кожні 5-6 тис км, обслуговувалась вчасно, стакани рідні, без натяку на корозію, кузов оцинкований, іржі немає (крім лівого переднього крила, ціна питання пару тис. грн.), низа дверей в ідеалі, дно ідеальне, пороги залиті антикором, резина нова, обезшумлена по колу. Хороший стан авто для його віку. Ціна як за жигулі, але адекватна. У подарунок мастило моторне 10w40 5л 4шт, чохли, купа запчастин та історія ремонтів. Фактично третій власник, в володінні з 2020 року, куплялась з пробігом 112тис км. Продаж неспішний, у зв'язку з купівлею авто вищого класу. Подивитись можна в Запоріжжі та Нікополі. Якщо не на зв'язку - пишіть на вайбер
капремонт двигателя и ходовой
!!!!!!!!Авто 2006р!!!!!!!! Авто знаходиться в смт Ярмолинці Хмельницька область,Авто технічно у справному стані, є питання по кузову але не критично, 13 диски, 4 зими 4 літа, сенсорна магнітола, бюджетна музика, як робоча конячка авто нормальне, було невиличке ДТП, критичного немає нічого
Продам део сенс, не на ходу, довго стоїть, кузов поварений, з документами порядок
Кузов повністю оцинкований, справжній FSO-Daewoo, не фарбована, пороги цілі, капот також. Є незначні недоліки по кузову, коцики всякі, ржавщини немає. Лобове рідне. Салон в нормальному стані. Свічки, провода нові. ГРМ замінено 5 тис. назад. Два ключа, два брилка, сигналізація Starline двохстороння. Амортизатори задні нові, пройшли 100 км, також шарові опори. ГАЗ 4-покоління, вписаний в технічний паспорт. Торг присутній на каву. Тільки переоформлення на нового власника!!!
Продам Сенс 1.3. Автомобіль в нормальному робочому стані, використовується кожного дня. По двигуну та ходовій питань немає, двигун масла не бере, по кузову є нюанси але на швидкість не впливають. КПП стоїть з ланоса, нове щеплення. Є регулювання руля, клопідйомники, бортовий комп'ютер, хороша музика. За 3 роки володіння авто жодного разу не підводило.
Машина у відмінному стані, з усіх питань телефонуйте.
Продається Део сенс 2004р. На фото видно всі нюанси В ідеалі пороги під заміну З приводу дна - на фото все видно,дно майже ідеальне! Мотор 10/10 на 243тис було велике ТО Коробка 10/10(хто знає то в них є болячка по коробці) але всі проблеми усунені питань по коробці немає ! Також залите нове масло Ходовка 7/10 літом були замінені передні і задні стойки + нові тормозні колодки+рульові наконечники Були замінені всі пильники на гранатах Стоїть хороша магнітола Салон 7/10 Машина кождного дня на ходу Є газ! Володію машиною два роки,звонить питайте ! Розумний торг
