- 157 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Автомобіль 2006 року. ГБО 4 покоління, встановлено новий газовий редуктор, дзеркала нового зразку, фаркоп, восени замінено генератор. В комплекті літня резина на легкосплавних дисках (літнє фото додане). Кузов ''поляк''
Авто кожного дня на ходу решта приїжджайте оглядайте
Кожного дня на впевненому ходу,авто ненове є рижики (незначні)крила потрібно підварити,дирок немає.Володію 5 років робилось багато чого в основному росхідники (пружини,вкладиші салінблоки та все короче)Заводиться в любу погоду.Газ бенз.Росхід літо 8-8.5 траса 6-6.5 залежно як їхати і по яких дорогах.Зимою місто 10 траса 8 а можливо й менше ніколи цим непереймався ,заміряв тільки літом.Літо легкосплавні і зима на жилізяках р13.КПП передачі включаються чітко,невибиває.Машина на повному бойовому ходу за 5ть років жодного разу непідвела, в мирний час в кирилівку 2 раза за сезон проїжала без перекурів, неперегрівається.Пічка дує.Машина не нова тож прошу це розуміти.Тормоза перебрані в круг , ручник працює, та можна довго росказувати тож звоніть все роскажу покажу.
Машина на ходу. По капоту полез лак.Новый аккумулятор, заменена полуось, ступицы. Новый бак.
Двигун в хорошому стані , працює гарно , ходова добра, на ходу але потрібно запхати піввісь тому що вилетіла , по кузові таке собі! І документами порядок за додаткову плату віддам на всю машину фарбу ґрунт і лак, нові зимові шини . Без торгу , авто знаходиться в с. Денисів Тернопіль
Машина в хорошому стані, 1.3 газ бензин , газ вписаний, є один нюанс , це дах( так як і за погодніх умов впала гілка з дерева на дах ) , але на швидкість не впливає , машина технічно справному стані, тому як робилася для себе ! Перекупам не турбувати. Детальніше по номеру телефону
Авто на ходу, не потребує капіталовкладень. Хороший як технічний, так і візуальний стан. Рідний пробіг. Один власник. Гаражне зберігання. Газова установка 4-го покоління. Всі деталі по телефону.
Продам ланос SE комплектація в збереженому стані я другий власник,по авто нічого робити не треба, кузов оброблений антикором,потолок двері приклеєні віброю,лінзована оптика, кондиціонер заправлений,комплект гри поміняний 3 тис.назад,два комплекта рнзини на 14, новий АКБ Бош
Авто в гарному стани. Задута замовілена, пороги в гарному стани, красились антикором у маляра була підготовка к зими. Коробка перебрана цього літа заміна ( сінхронезаторив та всіх підшипників 6 шт.) ходовая перебрана полносьтью не стучит не гримит! остались только заменить скоби на передніх тормозах, колодки в хорошому стані всі! Ступечние подшибники меняние, акум покупался в 2021р. Двигун масло не бере !!! Машина сів і поїхав. Буде продавать авто мій Батько. Дзвонити вайбер,телеграм.
Daewoo sens -2004 рік + комплект нової зимової резини
Всі деталі по телефону.
Продам Sens 1.3 газ/бензин, в доброму стані. 10 років в одних руках. Більше інформації за номером **********
Нові літні колеса 200км ходу деталі за номером. Дзвінок на Вацап або вайбер
Део сенс коробка Ланос газ 4 покоління
Віддам автомобіль Деу сенс в гарні руки. З 2003р. знаходився у одного власника. Були встановлені 4 скло підйомника, протитуманні фари. На кузові є сліди користування
Свій сімейний Сенс. Купляв 5 років тому у родичів, тобто в одній сім'ї з салону. Пробіг чесний, як є. Газ Nevo, кондиціонер ТТК. Ставив коли купив п'ять років тому. Бере до 10 літрів газу по місту при активній манері їзди. По трасі так само, бо їздив завжди з кондиціонером та не меньше 120 км/год. Може як їздити спокійніше і буде меньше, та я так не вмію. Їздить добре як на Сенса, масла майже не бере, двигун та коробка без зауважень, Зазори клапанів влітку перевіряли. Підвіска та гальма регулярно обслуговувались, амортизатори мінялись. Вихлопна мінялась. На сидіннях заводські чохли. Тонована крім лобового. Два комплекти хорошої резини на дисках: На літо титани 14” Lassa з переду та трохи старша Uniroyal позаду. На зиму рідні сталеві 13” Fulda Cristal Montero попереду та Hankook I*Cept позаду. Докатка нормального діаметра(по зовнішньому як 13”). Також є рідна запаска 2005 року майже не користована, лежить без діла. З мінусів (де треба прикласти руки та декілька гривень): Потік радіатор кондиціонера, не міняв, бо цього літа майже не їздив. До мене була легка аварія. Якесь крило міняли на нове, вже не пам'ятаю яке. Зараз вже є іржа на задніх арках, роки два тому пролізла. Задертий поріг – бордюр підкрався, двері не зачепило. На фото видно. Лобове скло рідне, побите камінцями та з тріщиною(сам розбив з салону). Все хотів поміняти, та не на часі було. Тріснув задній бампер – зачепився на ґрунтовці. До продажу не готувалася та не буде, бо не маю на то ні часу, а ні натхнення. Зараз їздить не багато щодня, возить мене на роботу, родину гуляти, та по парі мішків штукатурки, а до війни їздила по 15 тисяч на рік на моря та гори. Продаю, бо родина з неї виросла, треба більша. Тільки переоформлення.
Продам СЕНС в гарному стані.Багато було зроблено,двигун не димить масло не бере.Пробіг рідний, авто в одній родині,обслуговувалось вчасно.Є не значні нюанси по л.к. на фото видно.На всі питання відповім за телефоном
Продам сенс 2005 год , машина обслужена, Есть стеклоподъемник,доводчики окон , преборка от ланоса , стоит не родной выхлоп, титаны лето R15+ зима r13 штампы Гур стоит , свет линзы ! Хорошая музыка , усилитель + саб , двух стороняя сигнализация Есть гбо 2 Салон не прокуренный Техническое состояние машин хорошое , есть моменты по кузову , не гнилая !
