- 190 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
До вашої уваги сімейне авто на ходу ,в робочому стані. В одних руках була 14 років, відповідно до ціни і стан(автомобіль не ідеальний). ПРОДАЖ ТІЛЬКИ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ. Що мінялося ,що робилося дуже довго писати ,тому що автомобілем володіли тривалий час. Автомобіль на повному ходу ,працює на бензині і на газі. Є центральний замок, сигналізація. Досить не погана музика. Автомобіль в русі приємний. Звичайно ,що якщо прислухатись ,то можна найти всякі недоліки, але на то відповідає ціна .Готовий ще в розумних межах торгуватися.Потрібно підварювати в деяких місцях ,на фото постарався показати ,але це не критично. Якби зацікавило краще дивитися вживу.А також поліз лак на капоті і на даху . Стояла під деревами і пороз'їдало то, що з дерев капало. По техніці робоча ,бо сказати що ідеальна було б неправда, але їздить нормально.В комплекті є зимові колеса на стальних дисках ,зараз на літніх непоганих. Є страховка до 4.04.2027 року.
Збережене авто в дуже гарному стані! Без корозії, ржавчини ітд Охайний салон! Доглянутий кузов! Обслужений двигун(грм, помпа, свічки, бронепровода)! Вкладень не потребує! Газ/бензин! Нова резина! 2 ключа! Тернопіль Зацікавлені в покупці-телефонуйте, розкажу детальніше про авто!
Део сенс 1,3 газ бензин на ходу. Не гнила, арки цілі, днище ціле. Є ньюанси на порогах та сліди експлуатації по кузову. Зимова резина, сигналізація, з документами порядок, переоформлюється. Авто знаходиться в с. Денисів 25км від Тернополя. По всіх питаннях дзвонити. Писати теж на цей номер на вайбер.
продам Део Сенс.авто в робочому стані газ / бензин.є літна гума на дисках.
Двигун в хорошому стані , працює гарно , ходова добра, на ходу але потрібно запхати піввісь тому що вилетіла , по кузові таке собі! І документами порядок за додаткову плату віддам на всю машину фарбу ґрунт і лак, нові зимові шини . Без торгу , авто знаходиться в с. Денисів Тернопіль
Двигун30тис. Після капремонту.на ходу деталі по телефону.
Продам Daewoo Sens 2004 Продам свою ластівку на якій їздив я і моя жінка 5 років За машиною завжди доглядали і ремонтували вчасно Масло мінялось вчасно і всі розхідники Встановлена велика магнітола і камера але камера не підключена Машина на ходу кожен день заводиться як годинник і їде куди завгодно По кузову на одному порозі спереду починає гнити але не критично Без дурних питань торг не великий
Продаю свою ласточку не бита не фарбована, у трималася в одних руках з автосалону.Гаражне зберігання.Газ в писаний в тех паспорт,під таксі не працювала.Стан гарний потребує косметичного ремонту.
Продам хороший робочий безвідказний автомобіль!!!! Авто їздить кожного дня Двигун в порядку Новий стартер і генератор Детальніша іеформація по телефону
Погнивші пороги,була у дтп,замінене масло,поміняний ремінь ГРМ. Є гідро підсилювач керма. Центральний замок.
Машина свіжопідкрашена,полірована. Незначне пошкодження бампера. Потрібен незначний ремонт(торг).
продам авто в хорошому стані сів поїхав по ходові все ок замінена вихлопна сестема зимова резина цікавить обмін на ваз 2109 та 2108 детальніше по телефону...
Обмін на Дізель від 2000 до 2005 року або 70000 заберайте поміняні колеса Диск Патрубки датчик Масла Коробка зроблена
Продам свою робочу ластівку. Вкладено в неї багато сил, зроблено також багато чого. Авто в нормальному робочому і справному технічному стані. Є нюанси по кузову але вони незначні і на їзду не впливають. Більше розповім по телефону: нуль-дев'яносто-вісім триста-сімдесят-два вісім вісім, п'ять нуль Адекватний торг вітається при огляді автомобіля.
