- 183 тис. км
- Київ
- Бензин
- Ручна / Механіка
всі питання по телефону
всі питання по телефону
Сімейне авто, переоформляється спокійно, вантажі не возилось, в таксі не була, бо шкода шкіряний салон псувати. Передні сидіння встановленні від Шкода Октавія А5 (набагато зручніше і комфортніше). Машина ніколи не підводила, завжди доїжджала до точки призначення. Пічка була почищена перед зимою, тому дує добре, особливо теплим повітрям. Є моменти по лакофарбі із-за часу.
Продам автомобіль Daewoo Sens 2004 року в гарному стані. Готова до перевірок
Продам Daewoo (ЗАЗ) Sens 1.3 — прозора історія, ГБО вписане. Продаю надійний та економний сімейний автомобіль. Машина має прозору історію — особисто знаю всіх попередніх власників, тому гарантую відсутність прихованих проблем чи "сюрпризів". Автомобіль оформлений на дружину, переоформлення ДІЯ або ТСЦ МВС з повним переоформленням. Технічні характеристики та стан: Двигун: Надійний та перевірений часом МеМЗ-307 (1.3 л). Двигун сухий, працює рівно. Встановлено ГБО, яке офіційно вписане в техпаспорт. Встановлені вітровики та тонування скла. Історія обслуговування: За автомобілем ретельно слідкували. Менше року тому (на пробігу 159 300 км) було проведено планове ТО з заміною мастил ГБО також (заміна редуктора та форсунок, антифризу). Є змінний комплект зимової гуми на штампах. Авто підтримується у стані "сів і поїхав". Детальну інформацію щодо сервісної історії та проведених робіт з радістю надам по телефону або вже безпосередньо біля капота. Зв'язок: Зв'язок виключно через WhatsApp за номером телефону, вказаним у оголошенні. Повідомлення через сайт або месенджер приймаю цілодобово (24/7). ТОРГ умісний в межах розумного. Прохання до перекупів, автомайданчиків та автобізнесменів: будь ласка, не турбуйте! Не витрачайте свій та мій час. Шукаю реального покупця, якому потрібне авто.
Авто в гарному станi працюе рiвно стойть газ 2 пок. вписаний росхiд газ 10 мiсто 7.5 траса нове зчеплиня любий вид переоформлення
Авто на ходу. Нужно посмотреть и решать. Комплектация базовая. Газ/бензин. Недостатки присутствуют, но критичного ничего нет. Нормальное авто за реальную стоимость.
